02.00'DA LUNAR VAR - 04.00'DA GM BULMA EVENTİ - 05.00'DA PM EVENT [ BİLGİLENDİRME]

VENGEANCE

The Knight Online Staff
The Knight Online Staff
29 Mar 2017
26
1
3
29

04.00'DA GM BULMA EVENTİ
BULAN KİŞİYE 2 ADET TRİNA
GM BULAN OYUNCU ALL CHATTEN YAZI YAZMASI SARTTİR AKSİ HALDE EVENTİ KAZANAMAZ
05.00'DA PM EVENTİ
[1 Birinci - [ 10 ]Onuncu- [15] Onbeşinci - [ 25 ] YirmiBeşinci - PM Atan Kişilere 1 Adet Trina
Hediye Edilcektir

PM ATİLCAK GM NİCK = VENGEANCE
NOT: 04 : 50 'DE PM KAPANCAKTIR 05.00 'DA ACİLCAKTİR

EVENTLERİN SONUCLARI
VİDEO OLARAK
BU KONUYA YÜKLENECEKTİR

Son düzenleme:

KanThuy

New Member
12 Mar 2017
22
3
3
30
Bro eventleri çok geç saatte yapıyorsunuz. Sabah işi olan hiç bir kimse katılamaz bu eventlere.
Savaş saati gece 02:00 bence çok geç ve 2 gündür böyle.
Şu eventler gece 24:00 dan önce olsa güzel olur katılım fazla olur.
Yoksa gececi sabit tayfa alacak her şeyi.
Eleştiri değil bi fikirdir bu çoğu arkadaşımın dile getirmek istediği şeylerdir.

Alencia

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Nis 2015
308
26
28
Bro eventleri çok geç saatte yapıyorsunuz. Sabah işi olan hiç bir kimse katılamaz bu eventlere.
Savaş saati gece 02:00 bence çok geç ve 2 gündür böyle.
Şu eventler gece 24:00 dan önce olsa güzel olur katılım fazla olur.
Yoksa gececi sabit tayfa alacak her şeyi.
Eleştiri değil bi fikirdir bu çoğu arkadaşımın dile getirmek istediği şeylerdir.
Eventlarımızı sabah ve aksam olarak farklı 2 kere gunde yapmaya calısıyoruz sabahcı kısılere ozelde eventlar oluyor her yetkılı gm kendınıze özgün eventler yapmaktadir :)

VENGEANCE

The Knight Online Staff
The Knight Online Staff
29 Mar 2017
26
1
3
29
PM EVENTİNİ VE GM BULMA EVENTİNİ KAZANAN ARKADASLARIN ÖDÜLLERİ TESLİM EDİLMİŞTİR.

Rage

New Member
2 Mar 2017
2
0
1
43
Eventlarımızı sabah ve aksam olarak farklı 2 kere gunde yapmaya calısıyoruz sabahcı kısılere ozelde eventlar oluyor her yetkılı gm kendınıze özgün eventler yapmaktadir :)
Ben Sürekli Online oluyorum sabah 9 akşam 5 Sabah ve Gündüz Neredeyse Event hiç görmedim oldusa 1 kes filan oldu..GM` de görmüyorum bir İtachi online oluyor..
Anlamadığım şu sanırım bütün gmler çalışıyor akşam eve gelince Event yapılıyor..
Gündüz oyuncularına oyunu soğuttunuz Gündüz girenler sürekli akşam online olamıyor.

Clanda Sorun oluştu Ragnar ile neredeyse 20 gün oldu konuşalı Sunucu ya yazdım Patchde düzelicek dedi hala bekliyoruz,
Clanda sorun çok ilgilelenen yok adam human clanda asist görünüyor, Clanı asist adama devir edemiyorum,
Kendi Np mi Cekicem Çekemiyorum,

Yazmayım dedim ama artık yazma kararı aldım.

Alencia

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Nis 2015
308
26
28
Ben Sürekli Online oluyorum sabah 9 akşam 5 Sabah ve Gündüz Neredeyse Event hiç görmedim oldusa 1 kes filan oldu..GM` de görmüyorum bir İtachi online oluyor..
Anlamadığım şu sanırım bütün gmler çalışıyor akşam eve gelince Event yapılıyor..
Gündüz oyuncularına oyunu soğuttunuz Gündüz girenler sürekli akşam online olamıyor.

Clanda Sorun oluştu Ragnar ile neredeyse 20 gün oldu konuşalı Sunucu ya yazdım Patchde düzelicek dedi hala bekliyoruz,
Clanda sorun çok ilgilelenen yok adam human clanda asist görünüyor, Clanı asist adama devir edemiyorum,
Kendi Np mi Cekicem Çekemiyorum,

Yazmayım dedim ama artık yazma kararı aldım.
Merhaba Her gün suretlı olarak event yapıyoruz aksam 5den sonra bunun sonra
Clan sorunuzu gidermiştik oyun içinden 1 yetkili ile iletişime geçin veya facebook üzerinden yazin kontrol edelim hemen

Rage

New Member
2 Mar 2017
2
0
1
43
Merhaba Her gün suretlı olarak event yapıyoruz aksam 5den sonra bunun sonra
Clan sorunuzu gidermiştik oyun içinden 1 yetkili ile iletişime geçin veya facebook üzerinden yazin kontrol edelim hemen
Bütün sorunlar duruyor oyuna girmeniz mümkün mü Facebook kullanmıyorum

willowed

Active Member
24 Nis 2022
196,128
0
36
36
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт