Duellona
Reaction score
57

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

• ne +1 takı mı açıyorsunuz
    C
    Cindy4love
    Merhaba Sevgili biri,

Ben Sherri Gallagher'ım. Ben ABD'li bir askerim. Seninle tanışmak isterim. Ben romantik bir insanım. Bana özel e-posta adresimden ([email protected]) bir e-posta gönder. Size fotoğrafımı göndereceğim ve size kendim ve gelecek planlarım hakkında daha fazla bilgi vereceğim.
    [email protected]
    Teşekkürler ve saygılar.
    Çavuş Sherri.
    Adam kendi selfie'sini göndermemiş internetten bulmuş hediye kazanmış. Biz kendimizinkini çekip emek verip gönderiyoruz.
    Hediyelerimi istiyorum ne sc lerim geldi ne de tirinam bakalım dediniz halen bi cvp yok kg iyi çalışmalar isterseniz bi helalik allalım hesabıma bakın
    Duellona
    Duellona
    Koşullara uyum sağlamamışsınızdır.
    NormanTheCrueL Dostum acıl mute sebebinin neden atılıgı hakkında bır acıklama yaparsanız sevınırım her hangı bır argom yada ters bır davranısım oldugunu dusunmuyorum belırlı saatler ıcerısınde pcme bakarım bu sorunu haledın lutfen.
    tl ile item satışı yapıyor musunuz
    Duellona
    Duellona
    TL item, GB satışımız yoktur.
    Sadece kc satışı mevcuttur.
    Kc leri oyunda item haline dönüştürerek gb kasabilirsiniz.
    Hocam lr magelere biraz destek çıksak yetim gibi kalmışlar, 4 kere vs attım bi kere kitleyemedim adamı inan çok zor durumdayız.
    ERMİS İLE KONUŞTUM. ERMİS BANA OYUNA GB SOKTUK ERİTİCEZ DEDİ. 50-60 GB GİBİ RAKAMLAR YOK DEDİ....BUNADA Bİ CEVABIN VARMI GM:::
    Duellona
    Duellona
    KSC atarmısın yoksa karalama çabalarımı
    Emeğe saygı 0 üzünü bi durum yazık yaptığınız ayıp madem yetklisin adam gibi yapın işinizi
    merhaba bu 03.04.2017 de yapılan paylaşım etkinliğinde ben 10.sırada kazandım ama ödülüm gelmedi yardımcı olurmusunuz
    Duellona
    Duellona
    Face sayfasına yazın bakalım.
    oyuna giremiyorum relog attım knightonline.exe dosyası hatası alıyorum çözüm lütfen
    Duellona
    Duellona
    Windows defender kapattıktan sonra manuelpatch uygulayın.
    ftp://patch.theknightonline.com/TheKoPatch/Manuelpatch.rar
    kolay gelsin oyunu yeni yükledim fakat hata alıyorum 0xc0142 ve desteklenmeyen işletim sistemi diyor yardımcı olabilrmisiniz _?
    Duellona
    Duellona
    BUNUN Çözümü manuelpatch yapmanızdır; ftp://patch.theknightonline.com/TheKoPatch/Manuelpatch.rar

Bunu her seferde yapmamak için bilgisayarınıza 'AMVO' virüsü adı verilen virüsleri temizleyen yazılım kurun.

Örnek yazılım : Kaspersky Internet Security, Combofix, Advanced system care gibi.

iyi eğlenceler :)
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…