DUYURU 15.04.2017 Güncelleme Notlari sizlerle!

• Konbuyu başlatan
  • AdminCP

Alencia

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Nis 2015
308
26
28
Merhabalar;
  • Bifrost Sistemi artik Aktif!
  • Bf den daha fazla oran ile Fragment Kasabilirsiniz!
  • Rebirth basinca karakterleriniz 70 80 questlerinizde Sıfırlanır
  • Luck lantern takılmama sorunu gıderıldı
  • Clan sorunu tamamen Giderildi
  • +9 +10 +1 Örnek(dex12 hp+1) Taki basma aktif edildi!
  • YAKINDA! Colony zone Haritasina yeni Monster lar eklecenek ve bu monsterlerden Kutu drop alıp bunun içinden random itemler kazanabileceksiniz. Örnek(silver gem,Trina.Old takilar, +6 ve +7 itemler)
  • BDW GİRİŞLERİ ARTIK 5K NP İSTER
  • Expcentional ITEMS! geliyor!
  • VS eventler yakinda sizlerle!
THEKNİGHTONLİNE OYUNU'nun tadını çıkarın!

HELLO ;

• Bifrost system now active!
  • You can skip the Fragment with Bf den more rate!
  • Rebirth your characters 70 to 80 in your quests restart!
  • Luck Lantern Problem fixed
  • Clan problem fixed
  • +9 10 +1 Example(dex12 hp+1) Jewelry Upgrade active!
  • Coming soon! Colony zone map will add new monsters and you can drop boxes from these monsters and get random items from them. Example (silver gem, Trina.Old takilar, +6 and +7 items)
  • BDW need 5k np
  • Expcentional ITEMS Coming soon!
  • Coming SOON VS Event!
Enjoy THEKNİGHTONLİNE GAME!

Moderatör tarafında düzenlendi:

Zyer

New Member
17 Mar 2017
3
0
1
31
dex 12+1hp takılar güzelde bu lck lantern nedir hocam ya ne işe yarar silin şunu

GodLike

Aktif Üye
Aktif Üye
27 Mar 2017
45
10
8
33
Şimdi Bifrost açıldı diyorsunuzda mevcut hali hazırda bulunan 9999 Adet Kasasında Madenden topladığı taşlar mevcut zaten yani Fragmentleri ve Gemleri Bifrost'a almak neyi değiştirecek ben onu anlamış değilim. Bu başında düşünülmesi gereken bir konuydu şuanda sadece makaraya alınacak bir durum olmuş zira BUS haricinde fragmentleri alan yada kullanan kimsenin olduğunu sanmıyorum kaldı ki serverdaki zaten hali hazırda +7 ve +8 chitinler oldukça fazla bu noktadan sonra bir manası olduğunu düşünmüyorum lakin güncelleme güncellemedir.

• Konbuyu başlatan
  • AdminCP

Alencia

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Nis 2015
308
26
28
Şimdi Bifrost açıldı diyorsunuzda mevcut hali hazırda bulunan 9999 Adet Kasasında Madenden topladığı taşlar mevcut zaten yani Fragmentleri ve Gemleri Bifrost'a almak neyi değiştirecek ben onu anlamış değilim. Bu başında düşünülmesi gereken bir konuydu şuanda sadece makaraya alınacak bir durum olmuş zira BUS haricinde fragmentleri alan yada kullanan kimsenin olduğunu sanmıyorum kaldı ki serverdaki zaten hali hazırda +7 ve +8 chitinler oldukça fazla bu noktadan sonra bir manası olduğunu düşünmüyorum lakin güncelleme güncellemedir.
Evet dediğiniz doğru aslinda elimizden geldiği kadar yapmaya çalisiyoruz Ultima kesip içinden drop alma aslinda amaciniz fragment isteyen kasabilir yeni baslayanlar daha kolay ve fazla sekılde daha buyuk fragmentlerı

Shocked

New Member
21 Mar 2017
2
0
1
36
Maden dropları gun ıcerısınde dusmustu ılgılenıldımı bununla ılgılı bısıler yaptınızmı?

• Konbuyu başlatan
  • AdminCP

Alencia

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Nis 2015
308
26
28
Maden dropları gun ıcerısınde dusmustu ılgılenıldımı bununla ılgılı bısıler yaptınızmı?
Hayır aynı bir oynama yapılmadı rest atıldı kontrol edebılırsınız suan

ugurcandnz

New Member
6 Nis 2017
7
0
1
Bdw için 5K zorunluğu çok saçma olmuş.Şahsen ben bdw kağıdı için giriyodum exp kasabilmek için rebirt levelde gelmişken 5 k np çok saçma olmuş.Ben 65 levelde czye çıkıp np mi kasıyım şimdi sırf bdwye girebilmek için , hangi amaçla yaptınız cidden çok merak ediyorum.

kara64

New Member
8 Mar 2017
8
0
1
25
exp itemlerin gelmesi mageleri daha da zor duruma sokacak zaten melee ler zor düsüyor birde exp itemler gelince kacma sansımız iyice düşecek ve oyunda her patch geldiginde bir hata geliyor su anda oyuna giremiyorum. ve rival sistemi bozuk çalısmıyor. ayrıca sc lerin kc leri cok pahalı undy sc 400kc 1100kc 15 tl ve clan sistemi usko ile aynı değişmesi gerek.

GodLike

Aktif Üye
Aktif Üye
27 Mar 2017
45
10
8
33
Bdw için 5K zorunluğu çok saçma olmuş.Şahsen ben bdw kağıdı için giriyodum exp kasabilmek için rebirt levelde gelmişken 5 k np çok saçma olmuş.Ben 65 levelde czye çıkıp np mi kasıyım şimdi sırf bdwye girebilmek için , hangi amaçla yaptınız cidden çok merak ediyorum.

Çok saçma olmuş diyorsunuz da siz hiç BDW'de Bot Maden karakterleri ile aynı BDW'ye düşüp alacağınız maçı verdiğiniz olmadı sanırım ? Zira 5K NP Çok bir NP değil bu sadece 5K Kasabilen bir adamın PK'da başarılı olabileceğinin yani en azından üzerinde bir kaç item bulunduğunu ifade eder kendini savunabilecek kadar bu sistemin getirilmesi inanılmaz yararlı oldu Madenden pat diye atlayıp elinde üstünde silah dahi olmayan kendine hayrı olmayan daha doğrusu karakterlerin önü kesilmiş BDW olayı daha çok itemleri hazır ve PK'ya çıkabilecek kişilere yönelik olduğunu düşünüyorum, dolayısıyla geliştirmeyi siz her ne kadar mantıksız veya manasız bulsanızda muhakkak bir sebebi vardır benim düşüncelerim bu yönde.

Winchester61

Member
Çalışkan Üye
23 Mar 2017
94
9
18
Yeni güncellemelerin çoğunu beğendim. Eksik bulduğum nokta şu zaten herkes belirtmiş. Fragment kasmada bir sorunumuz yok. Mesela cz'ye monster atılacak ve içinden +6 itemler,trina,old takı vs çıkacak diyorsunuz. Açık söylüyorum HA Rİ KA bir hamle olmuş bu. Ama benim size önerim olacak bu +6 item,trina,old takı vs itemleri bifrost'a da eklemelisiniz. Fragment zaten elde edilebiliyor o yüzden bifrost'un bir anlamı kalmıyor. Bifrost'a en azından trina old takıyı geçtim +6 item(Chitin'de dahil) ekleseniz sadece fragment'ten daha mantıklı ve rahat olur. Onun dışında güncellemeler güzel.

GodLike

Aktif Üye
Aktif Üye
27 Mar 2017
45
10
8
33
exp itemlerin gelmesi mageleri daha da zor duruma sokacak zaten melee ler zor düsüyor birde exp itemler gelince kacma sansımız iyice düşecek ve oyunda her patch geldiginde bir hata geliyor su anda oyuna giremiyorum. ve rival sistemi bozuk çalısmıyor. ayrıca sc lerin kc leri cok pahalı undy sc 400kc 1100kc 15 tl ve clan sistemi usko ile aynı değişmesi gerek.
Yalnız o bahsettiğiniz Undy Kağıtlarının fiyatları 400KC Değil şuanda ezber konuşmak yerine öncelikle güncel fiyatları takip edip ona göre şikayetçi olursanız hem kendinizi komik duruma sokmamış hemde gerçekten gerekli olan bir konuyu paylaşmış olursunuz. Undy Kağıdı hafta sonu indirimine girdi bu arada haberiniz olsun.

GodLike

Aktif Üye
Aktif Üye
27 Mar 2017
45
10
8
33
Yeni güncellemelerin çoğunu beğendim. Eksik bulduğum nokta şu zaten herkes belirtmiş. Fragment kasmada bir sorunumuz yok. Mesela cz'ye monster atılacak ve içinden +6 itemler,trina,old takı vs çıkacak diyorsunuz. Açık söylüyorum HA Rİ KA bir hamle olmuş bu. Ama benim size önerim olacak bu +6 item,trina,old takı vs itemleri bifrost'a da eklemelisiniz. Fragment zaten elde edilebiliyor o yüzden bifrost'un bir anlamı kalmıyor. Bifrost'a en azından trina old takıyı geçtim +6 item(Chitin'de dahil) ekleseniz sadece fragment'ten daha mantıklı ve rahat olur. Onun dışında güncellemeler güzel.
Hocam bir manasız olmamış Bifrost'un sadece açılmış olmuş yani , Madenden aynı oranda Fragmentini veya Gemlerini kasabiliyorsun. Değişen bir dümen yok aynı sistem devam ha MS'ye gelicek olursak bu konu hakkında ben olumlu düşünmüyorum yinede taktiri yönetim karar verir.

kara64

New Member
8 Mar 2017
8
0
1
25
Yalnız o bahsettiğiniz Undy Kağıtlarının fiyatları 400KC Değil şuanda ezber konuşmak yerine öncelikle güncel fiyatları takip edip ona göre şikayetçi olursanız hem kendinizi komik duruma sokmamış hemde gerçekten gerekli olan bir konuyu paylaşmış olursunuz. Undy Kağıdı hafta sonu indirimine girdi bu arada haberiniz olsun.
sen indirimden bahsedikpte kenidini komik duruma düsürmesen indirim bitince gene aynı fiyat bilde biliyoruz indirimi biraz ileri görüşlü olmayı dene

GoodByeKisS

Aktif Üye
Aktif Üye
18 Mar 2017
71
6
8
33
Reis güncelleme güzel de şu Kill İtem ve Monster Nest Chest droplarını değiştirip görev itemlerini şu anki piyasaya göre NPC ye koymanız daha mantıklı bunun haricinde harf bossları yarım saatte bir çıkması gerek ama 8 saatte bir çıkıyor bunlarada bi düzenleme gelirse ne kadar fazla boss çıkarsa o kadar canlanır cz