DUYURU 19.04.2017 Krallik oylarin SONUÇLARİ!

• Konbuyu başlatan
  • AdminCP

Alencia

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Nis 2015
308
26
28
Merhaba THEKNİGHTONLİNE OYUNCULARI ;
Karus Kralı ; SuchAsShit
Human Kralı ; MySuddenAneckha
Olmuştur Krallarımızı tebrik ederiz ve iyi oyunlar dileriz.
Not : Krallıklar 15'günde Bir olarak tekrar edilecektir.
Konu altında tartışma yaratacak sözler yazan kişiler Forumdan Engellenecektir!.
Not ; Bynation Irkları ,Strname Kullanıcı Adı,Alınanoy Adayların aldıkları oyları.

dantee12

New Member
7 Nis 2017
3
0
1
26
Yanlış anlamayında, serverda karuslarda taş çatlasa 200 oyuncu var,paneliniz buglu ve oyun içi bdw tıklayan sayısı buglu,czde sıralama buglu ben anlamadım nerde bu oyuncular?

akyosun

The Knight Online Player
23 Eki 2015
24
3
3
Oyunda 47 oy burada 81 oy oyunda 81 tane premiumlu char gösterin bize !!! Adaletsiz seçim oldu 3 4 çlan suan bırakıyor serveri kendi kendinize event yaparsınız

• Konbuyu başlatan
  • AdminCP

Alencia

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Nis 2015
308
26
28
Sadece karuslarda 200 oy aldıgını goruyorsun orada premıumlu olarak 400 500 kullanıcıda sadece presız oynadıgını dusunebılırsın.

dantee12

New Member
7 Nis 2017
3
0
1
26
Sadece karuslarda 200 oy aldıgını goruyorsun orada premıumlu olarak 400 500 kullanıcıda sadece presız oynadıgını dusunebılırsın.
Net cevap istiyorum,Paneliniz buglu bunu kabul ediyormusunuz? Bdw giren kişi buglu bunu kabul ediyormusunuz?
O kadar alışveriş yapıyoruz,o kadar yardımcı olmaya çalışıyoruz,Fake kullanıcıları örtpas ediyoruz.Hikaye yani net olan bu...

• Konbuyu başlatan
  • AdminCP

Alencia

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Nis 2015
308
26
28
Net cevap istiyorum,Paneliniz buglu bunu kabul ediyormusunuz? Bdw giren kişi buglu bunu kabul ediyormusunuz?
O kadar alışveriş yapıyoruz,o kadar yardımcı olmaya çalışıyoruz,Fake kullanıcıları örtpas ediyoruz.Hikaye yani net olan bu...
Bir tane bugsuz panel göster ve uzatmana gerek yok konu baslagındakı gıbı iyi eğlenceler oyunda her yerde aktıf kullanıcı gorebılırsın kullanıcı sayımız gayet iyidir 33. gününde olan bir servere göre iyi geceler

dantee12

New Member
7 Nis 2017
3
0
1
26
Bir tane bugsuz panel göster ve uzatmana gerek yok konu baslagındakı gıbı iyi eğlenceler oyunda her yerde aktıf kullanıcı gorebılırsın kullanıcı sayımız gayet iyidir 33. gününde olan bir servere göre iyi geceler
Beyefendi,yanlış anlıyorsunuz galiba 3000-4000 değil 8k diyorsunuz,paneli bıraktım,czdeki ilk 10 yeri bile buglu neymiş 200 üncüymüşüm arkadaş czde 30 kişi var böyle bir bug olabilir mi? Zaten kutu açılmamasını söylemiyorum bile oto lootsuz kutuları açamıyorsun %80 açılmıyor.Serverin bugunu bile anlatıyoruz,pmlerde söyledik takmadınız,cswye premiumlu adam sokucaz dediniz,aklınız fikriniz para olmuş bunu net bir şekilde söyleyebilirim.

• Konbuyu başlatan
  • AdminCP

Alencia

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Nis 2015
308
26
28
Beyefendi,yanlış anlıyorsunuz galiba 3000-4000 değil 8k diyorsunuz,paneli bıraktım,czdeki ilk 10 yeri bile buglu neymiş 200 üncüymüşüm arkadaş czde 30 kişi var böyle bir bug olabilir mi? Zaten kutu açılmamasını söylemiyorum bile oto lootsuz kutuları açamıyorsun %80 açılmıyor.Serverin bugunu bile anlatıyoruz,pmlerde söyledik takmadınız,cswye premiumlu adam sokucaz dediniz,aklınız fikriniz para olmuş bunu net bir şekilde söyleyebilirim.
CSW dağa şuan ortada yok premiumlı gırılıp gırılmeyecegı bellı degıl. Cz Rankta bug yoktur.PAnelde sadece vardir buda olması gerektıgı kadar.Kutu sorunu yok denılenecek kadar az sadece nadıren gırıyor buda ıstırap butun serverınde mevcuttur uzerınde calısmalar devam edıyor.

akyosun

The Knight Online Player
23 Eki 2015
24
3
3
4 clan oyun birakiyor suan size iyi eğlenceler biz kafadan 40 45 oy emrahlara verdik oyu biraz mantıklı hile yapın 81 nedir tek tek oy verenlerin listesini açıklayın sadece benim clanimdan 20 kişi oy verdi emrahlara 35 de kendi emrahlar 55 rojlar 13 kişi 68 4bestler felan 20 kişi neyin kafasını yaşıyorsunuz cuma dan sonra kimse kalmicK serverde

KanThuy

New Member
12 Mar 2017
22
3
3
30
Sadece JustWatchUs clanında 35 premiumlu aktif user var. 3 tane de alliance si var clanın tartışma ortamı yapılacak bir şey yok. Sevilen Kazandı bu kadar

• Konbuyu başlatan
  • AdminCP

Alencia

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Nis 2015
308
26
28
4 clan oyun birakiyor suan size iyi eğlenceler biz kafadan 40 45 oy emrahlara verdik oyu biraz mantıklı hile yapın 81 nedir tek tek oy verenlerin listesini açıklayın sadece benim clanimdan 20 kişi oy verdi emrahlara 35 de kendi emrahlar 55 rojlar 13 kişi 68 4bestler felan 20 kişi neyin kafasını yaşıyorsunuz cuma dan sonra kimse kalmicK serverde
İlk olarak ParliamentEmrahKAL adli kişinin clanında 29 kişi vardir.ve sadece 14 kişide premium vardir.
Burada yalan atarak birşeyler kazanamazsınız..
ve ek olarak 14 kişiden 12 kişi oy kullanmiştir. kendi clanındakı kısıler bıle emrah oy vermeyıp baskasına oy vermıstır buda bılgidir iyi geceler!

• Konbuyu başlatan
  • AdminCP

Alencia

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Nis 2015
308
26
28
Tablo olarak at kim kime oy vermiş görelim
ve senin clanına gelelim MySiTiC adli arkadasim
Clanında 33 kişi var 19 kişisinde sadece premium var bunlarin.ve bunlarin 8 tanesi sadece oy atmiş ve sadece yarisi emrah oy vermiş sanirim hak hukuk nedir insanlari karalamak gerektiğini şimdi ögrenmisinizdir. iyi geceler

akyosun

The Knight Online Player
23 Eki 2015
24
3
3
Tablo olarak görmek istiyoruz bunu açıklamak bu kadar niye zor söyler misiniz haksızlığınız mi ortaya çıkacak? Ve benim clanimi incelemek sizin haddinize değil admin olarak kimse kaç premiumlu char var yok diye açıklama yapmanız yanlış hak hukuktan bahsediyorsunuz eğer hak hukuk biliyorsanız genel bir tablo yayinlarsiniz !!!

• Konbuyu başlatan
  • AdminCP

Alencia

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Nis 2015
308
26
28
Tablo olarak görmek istiyoruz bunu açıklamak bu kadar niye zor söyler misiniz haksızlığınız mi ortaya çıkacak? Ve benim clanimi incelemek sizin haddinize değil admin olarak kimse kaç premiumlu char var yok diye açıklama yapmanız yanlış hak hukuktan bahsediyorsunuz eğer hak hukuk biliyorsanız genel bir tablo yayinlarsiniz !!!
kimse kime oy verildiği bilinemez bilinmeyecektir iyi geceler hak hukuk boyle olur

akyosun

The Knight Online Player
23 Eki 2015
24
3
3
Hak hukuk bahsetmenin anlamı yok o zaman çünkü hak hukuktan anlamıyorsunuz