DUYURU 19.04.2017 Krallik oylarin SONUÇLARİ!

4AnyDemoNofHeLL

New Member
17 Mar 2017
23
1
3
32
biz serveri bırakalı 1 hafta felan oluyorda krallık gitti diye bu kadar aglamanın anlamı ne adamların dediği gbi panel her serverde buglu hiç kimse buglu olmadıgını söyleyemez kaldı ki oyuncular olarak herkes bunu biliyor acık söyleyeyim suan kingdomda oynuyorum fakat burası kadar oyunla ilgili hiç bi yönetim kadrosu görmedim eventleri olsun kişisel sorunlarla ilgilenmeleri olsun takdiri hakediyorlar karalamaya gerek yok boş iş bunlar. takdiri hakediyorsunuz başarılarınızın devamını dilerim. Kazanan adaylarıda tebrik ederim.

• Konbuyu başlatan
  • AdminCP

Alencia

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Nis 2015
308
26
28
biz serveri bırakalı 1 hafta felan oluyorda krallık gitti diye bu kadar aglamanın anlamı ne adamların dediği gbi panel her serverde buglu hiç kimse buglu olmadıgını söyleyemez kaldı ki oyuncular olarak herkes bunu biliyor acık söyleyeyim suan kingdomda oynuyorum fakat burası kadar oyunla ilgili hiç bi yönetim kadrosu görmedim eventleri olsun kişisel sorunlarla ilgilenmeleri olsun takdiri hakediyorlar karalamaya gerek yok boş iş bunlar. takdiri hakediyorsunuz başarılarınızın devamını dilerim. Kazanan adaylarıda tebrik ederim.
Elimizden geldiği kadar hizmet vermeye calisiyoruz ama insanlarimiz hep bir hak hukuk arayişinda kucuk seylerden birşeyler cikarip karalamaya calısıyoruz teşekkürler güzel yorumunuz için keşke herkes sizler kadar düşünceli olsada bizde yaptiğimiz işten zevk alip daha daha daha çok uğraşmaya devam etsek

Winchester61

Member
Çalışkan Üye
23 Mar 2017
94
9
18
Krallık seçimlerini oyundan kaldırın yemin ederim saçmalık. Kaybeden oyunu bırakıyor. Krallık için mi geldiniz kardeşim?

netclubmert

New Member
30 Mar 2017
4
0
1
25
ADALET YERİNİ BULDU SuchAsShit kral oldu . Emeginin karşılıgını aldı adam gece gündüz emek verdi uyumadı çalıştı sizler naptınız k.bakmayın ama alınmayın adam helaliyle aldı hayırlı olsun

iambrossiasch

New Member
14 Mar 2017
18
0
1
30
Olması gereken buydu zaten.PixeLs Clanı olarak bizde destekledik ,SuchAsShit arkadaşı.Yok bug yok şöyle diyen arkadaşlar user kitlesi olupta ilgisiz gm ve ekipli olan swlere gidebilir.Dilerdikti bu swninde baya bir user kitlesi olsa o zaman gör uskoya kafa atmazmıydı.Oynayan arkadaşlar hakkını yemesin şuana kadar oynadığımız swlerden en ilgili sw şayet user kitlesi çok aşırı değil ama iyi yani.3-4 tane baba ve belli başlı server açılmasına rağmen sw durumu ortada gayet hoş yani.Bir bu yönden düşünün arkadaşlar.Daha bunları okuyupta karalayan arkadaşlarında yolu açık olsun.Bize pk atılmayacak kadar ırk lazım değil tatlı ve aşırı olmayan userlerimizle gayet güzel pk atıyoruz.

yldrm12

Member
21 Mar 2017
32
1
8
28
Karus kralı ve JustWatchUs Clanı başkanı olarak bana destek veren 81 kişi ile server kapanana kadar burdayız. beni karalama çalışmaları, seni kral yapmıcaz çabalarında olan zavallıların şimdi ki hedefi server'ı karalamak olmuş. Ama benim nasıl kral olduğum gibi server'da artan useriyle size gerekli cevabı vericek ve size ihtiyacı yok. Sizin gibi zavallılar bu serverdan temizlenirse user daha çok artar düşmez emin olun size zorla kalın diyen son isteyen istediği yere gidebilir. eğer benim krallağımdada en ufak bir adaletsizlik varsa burdaki herkes önünde perma banım atılsın. Gelelim gerçeklere hakkımda dolaşan sözde 'ben SuchAsShit ' allyden adamı atıp clandaki adamlar oyları atsın sen clanı bozup bizim clana gel demişim eğer SuchAsShit pm siyle böyle birşey yazıldıysa yarın server'ı bırakıcam.

akyosun

The Knight Online Player
23 Eki 2015
24
3
3
Karus kralı ve JustWatchUs Clanı başkanı olarak bana destek veren 81 kişi ile server kapanana kadar burdayız. beni karalama çalışmaları, seni kral yapmıcaz çabalarında olan zavallıların şimdi ki hedefi server'ı karalamak olmuş. Ama benim nasıl kral olduğum gibi server'da artan useriyle size gerekli cevabı vericek ve size ihtiyacı yok. Sizin gibi zavallılar bu serverdan temizlenirse user daha çok artar düşmez emin olun size zorla kalın diyen son isteyen istediği yere gidebilir. eğer benim krallağımdada en ufak bir adaletsizlik varsa burdaki herkes önünde perma banım atılsın. Gelelim gerçeklere hakkımda dolaşan sözde 'ben SuchAsShit ' allyden adamı atıp clandaki adamlar oyları atsın sen clanı bozup bizim clana gel demişim eğer SuchAsShit pm siyle böyle birşey yazıldıysa yarın server'ı bırakıcam.
1.Ahmet ProArmy Clanı Yani Skylightlar Seni Yüzleşmeye Çağırdığında Gelmedin
2. Allyni Oy İçin Sattın Bunu Herkes Biliyor
3.Niyetim Serveri Karalamak Olsaydı En Başından Beri Yapardım
4.Zavallı Demişsin Ya Bence O Kalkan G*T'ünü İndir Öyle Karşıma Çık Esas Acınacak Kişi Sensin!!!
5.Nuriye Gelince Nurileri Ally Atmak İçin Alt Clanını Allyden Attın Sonra Sana Ulaşamadık Muhabbeti Sonrada Kafandan Savma Cabaları Eğerki Pelerin İçin Orada Dursaydım En Başından Beri Üst Clanda Olurdum Şunuda Unutma Bu Bir Oyun Ama Kendini Geliştir Olgun İnsan Gibi Davran Davranamıyorsanda Engin Ve Erol Abi İle Takılki Kendini Geliştir Çocuk Seni ! Adam Ol Karşıma Çık !

akyosun

The Knight Online Player
23 Eki 2015
24
3
3
He Bu Arada Sttrawberry Pm Den Dediği Laf İse Şudur: Clandaki Adamlara Oy Kullandır Krallık Seçildikden Sonra Alt Clanı Patlatıp Seni Üst Clana Alacaz ! Bunuda Açıklayın Gerekirse Adminler Pm Den Konuşmalara Baka Bilir !

duraprox226

New Member
22 Mar 2017
14
3
3
29
Kral olamayan oyunu bırakıyor , iftiralar savurup duruyor .. Her seçim aynı boklar dönüyor . Gidin kardeşim bu serverın sizin gibilere ihtiyacı yok

willowed

Active Member
24 Nis 2022
196,128
0
36
36
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysis generalprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasiron hardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidisease keepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpoint lactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirm learningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3listsnameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoon obstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberrypapercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimator railwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignmentrectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblock secularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysalestunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting