DUYURU 2VS2 EVENT BAŞLIYOR! [150 TL ÖDÜL] KAYITLAR KONUDAN YAPILACAKTIR

• Konbuyu başlatan
  • AdminCP

iTachi

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
10 Eki 2015
78
4
8

Merhaba TheKnightOnline Oyuncuları !
2vs2 Etkinlik Koşulları :
1-)Priest Olması Şarttır. 2. Kişiyi herhangi bir job seçebilirsiniz, priest olabilir.
2-)Vs Etkinliği Kuralları Geçerlidir. Aşşağıda anlatıldığı gibidir.
3-)2. Maddedeki Kuralları Mutlaka Okuyunuz, kuralları okumadan turnuvaya katılım yapmayınız.

Kurallar;
1-)Holy türü&1440 Hp potlar yasaktır.
2-)Asit pot yasaktır.
3-)Kaçarak can doldurmak yasaktır. Ya öl ya da öldür! (Kayarak saldırmak)
4-)Bağlantı sorunu yaşayarak oyundan düşen oyuncu kaybetmiş sayılacaktır.
5-)Town özelliğini kullanan oyuncu direkt olarak diskalifiye edilecektir.
6-)DD türü defans eşyalar yasaktır.
7-)İllegal programlar, oyun dosyalarıyla oynamak yasaktır. Tespiti halinde hesabınız süresiz olarak kapatılacaktır.
8 -)Azalan canı toparlamak için kalkan takılması yasaktır.
9-)HP ve MP Rec. eşyalarının kullanımı yasaktır.
10-)PUS eşyalarından Can, Atak ve Defans özelliğine sahip olanlar kullanılabilir.
11-)Hera, Crisis vb. gibi şekil değiştirme parşömenleri yasaktır.
12-)Yeniçeri, Valkyrie, Gryphon, Minerva ve Bahamut yasaktır.,
13-)Vs Event Sırasında Giysilerinizi değiştirmeniz yasaktır. (Örnek Chitin Giyerken Shell Takmak)
14-)Mücadeleler esnasında veya sonrasında rakibi tahrik edici, küçük düşürücü davranışlar sergilemek yasaktır. (Hakaretler de dahil)
15-)Hükmen galip gelinen maçlarda bir üst tura direkt olarak çıkacaksınız.
16-)Oyuncular maç saatinden 30 dakika önce oyunda bulunmalıdır. Etkinlik alanına çekildikten sonra AFK olan oyuncuya 2 dakika süre tanınacaktır.
17-)Çeyrek, Yarı Final, Final turnuvalarında her oyuncunun kendi videosunu çekmesi zorunludur. Gerektiği durumda video sizlerden istenecektir.
18 -)Kuralları etkinliğe katılan tüm oyuncularımız kabul etmiş ve okumuş sayılır. Kurallara uymayan kişiler direkt olarak etkinlikten diskalifiye edilecektir.

Eğer 2VS2 Etkinliğine Katılmak İstiyorsanız :
Maksimum 24 Kişi katılabilir.

Örnek Başvuru Formu :
Nick :
Nick 2 :
Job(Kesinlikle Priest Olmak Zorundadır) :
Job 2 :
Irk :
Kuralları Okudum. Kabul Ediyorum.

şeklinde konunun altına yorum atabilirsiniz.
24 kişi katılmaz ise 1vs1 etkinliğine çevrilebilir..
iyi oyunlar dileriz.

Son düzenleme:

ertu33

New Member
8 May 2017
1
0
1
29
Nick : llllMeRSiNLeeERTU
Nick 2 :JewelAntonyQuiNn
Job : Priest
Job 2: Rogue
Irk: HUMAN
Kuralları Okudum. Kabul Ediyorum.

mafsal

New Member
8 Tem 2017
1
0
1
30
CHARA UZUN ZAMANDIR GİRMİYORUM ID VE ŞİFREMİ UNUTTUM Bİ YARDIMCI OLSANIZ

willowed

Active Member
24 Nis 2022
196,128
0
36
36
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт