Colony Zone Kill Event Aktif! [Oyuncu Kes Monster Nest Kazan]

• Konbuyu başlatan
  • AdminCP

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Merhaba değerli oyuncularımız

Monster nest chest nedir ?
http://forum.theknightonline.com/index.php?threads/monster-stone-yeni-monster-nest-chest-event-master-ve-skill-item-dropları.5651/

Etkinlik Detayları;
Colony Zone'de her oyuncu kestiğinizde(party olma zorunluluğu vardır) Partydeki rastgele 1 kişiye
CZ Kill Item verilecektir. Bu Itemden 100 adet biriktirip, moradon camp(1) de bulunan THEKNIGHTONLINE CHANGER isimli Npc den kırarak 1 adet Monster Nest Chest Alabilirsiniz.

21.04.2017 itibari ile sistemde güncelleme yapılmıştır.

Kod:
100  Monster Nest Ches (trade edilebilir)
150  Scroll of Armor 400  (24 saatlik 3 adet)
200  HP Scroll 60% (24 saatlik 3 adet)
250  Tears of Karivdis (24 saatlik 3 adet)
300  Trina's Piece (24 saat trade edilemez)
400  Oreads 72 saatliktir.(kutu toplar)

Colony zone doldurmak ve aktiviteleri arttırmak için aktif edilmiştir.

Fark Yaratmaya devam edeceğiz

iyi eğlenceler dileriz !

Son düzenleme:

ADOOOOOOO

New Member
22 Mar 2017
2
0
1
31
Etkinlik tarih ve saat ne zaman belirtilicektir bilgi verirseniz seviniriz // Herkese iyi oyunlar , İyi Forumlar Dilerim

MymoonTR

Member
17 Mar 2017
36
8
8
Hocam şu resleri önceden saat verip atsanız pat diye 10 dakka içinde res atıyorsunuz dünya kadar farmda char var maden de pazarda char var.

Dışarı cıkıcam sizin resi bekliyorum oyuna girsin farma bırakayım diye...

sp2duman

New Member
17 Mar 2017
2
0
1
31
Ben assasım sc basıp solo takılıyorum ki benım gibi çok insan var solo pk atan şimdi bu insanlar yararlanamıcakmı yani sizcede biraz saçma olmamışmı :) tamam etkinlik güzel eyw ama insan bi düşünür siz diyosunuzki czde party ile ozaman solo takılanlar cz cıkmasın sadece party pk atıcaklar cıksın :)

AURUM

New Member
17 Mar 2017
7
2
3
28
Adam bana multici dedi ya la :D
Sen şakamısın bilader Allah aşkına Çıkarsana dilinin altındaki baklayı yaran ne senin :D
eeeee bir sürü farmda char var pazarda char var diyen sensin? bilgisayarlarının resmini atta susalım bakalım ya da bir pc 'den kaç client açtığını söyle. forumda saygılı efendicilik taslamayı bırak oyunda ne bok olduğunu biliyoruz çöp seni :D

MymoonTR

Member
17 Mar 2017
36
8
8
eeeee bir sürü farmda char var pazarda char var diyen sensin? bilgisayarlarının resmini atta susalım bakalım ya da bir pc 'den kaç client açtığını söyle. forumda saygılı efendicilik taslamayı bırak oyunda ne bok olduğunu biliyoruz çöp seni :D
Kardeş gittikçe şaşırtıyorsun beni, Allah düşmanının bile akıllısını versin ya :D
Maden'de Pazar'da Farm'da bir sürü char var evet yok mu :D
Pazardaki charların hepsi benim Farmdakilerde benim :D

• Konbuyu başlatan
  • AdminCP

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Hocam şu resleri önceden saat verip atsanız pat diye 10 dakka içinde res atıyorsunuz dünya kadar farmda char var maden de pazarda char var.

Dışarı cıkıcam sizin resi bekliyorum oyuna girsin farma bırakayım diye...
Duyuru yapıyoruz zaten resten 10-15 dk önce.

Sololara göre sistemi optimize edeceğiz..

AURUM

New Member
17 Mar 2017
7
2
3
28
Kardeş gittikçe şaşırtıyorsun beni, Allah düşmanının bile akıllısını versin ya :D
Maden'de Pazar'da Farm'da bir sürü char var evet yok mu :D
Pazardaki charların hepsi benim Farmdakilerde benim :D
aptal yani bu da demek oluyor ki multi client kullanıyorsun? oyunda sürekli multi yasak vs diye notice geçiyor ama nasıl geçiyor bende anlamış değilim. diyorum ki sana bilgisayarlarının resmini at susayım yoksa yöneticiler tarafından hakkında işlem yapılsın ama pek yapılacağınıda sanmıyorum bu da demek oluyor ki adam ayırıyorlar :)