Maden ve Balıkçılık Drop Oranları

• Konbuyu başlatan
  • AdminCP

Alencia

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Nis 2015
308
26
28

- - NORMAL MATTOCK - - - - GOLDEN MATTOCK - -
DROPLARINA WEBPANEL'E İD Şifreniz ile giriş yaparak ulaşabilirsiniz.

- - - - - BALIKÇILIK - - - - - - - GOLDEN BALIKÇILIK - - -
DROPLARINA WEBPANEL'E İD Şifreniz ile giriş yaparak ulaşabilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Konbuyu başlatan
  • AdminCP

Alencia

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Nis 2015
308
26
28
yeşil ve mavi kutu yok ?
Bazi Gem Ve Kutu droplarini madenlere eklemeyi düşünmüyoruz oyunu madenleri değil monsterlere yöneltmeye çalisiyoruz 1453'deki gibi.Mavi Ve Yeşil kutu droplari Eventlere Eklidir.

Hp_

The Knight Online Player
25 May 2015
43
0
6
madende bazı taşlar gemler yok. jr ve bifrost olmak zorunda bu serverda. lütfen onu halledin

Legend32

The Knight Online Player
30 May 2015
2
0
1
Bizim golden fish boşa gitti böyle ismi olur 2 saatir ne gem atti ne kutu pottan başka birşey atmıyor bu balıkçılık hic bir yararı yok golden fishin gemleri ekleyip potları tsyi kaldirirmisiniz acaba boşu boşuna kc vermiş olduk golden fishe

sertan123

The Knight Online Player
27 Nis 2015
68
0
6
Balıkcılık oranları cok düşük 500 RainWorm ile 1tane Disc attı ? 500 rain worm için 10kez felan maden yapmak gerekiyo +

Madende ise Disc Pre + Golden mattock + 10x disc flash %100 drop + 1000durabilty harcanmış sadece Fragment Of sloth taşı düşmüş buna bi care bulsanız iyi olur golden mattocksuz presiz silver gem düşüyo millete

Moderatör tarafında düzenlendi:

Can

The Knight Online Player
30 May 2015
9
0
1
admin bey iyi güzel diyorsunda ben merak ediyorum 1453 patchinde madencilik sistemi varmıydı şayet varsa disc pre ne işe yarar ibex yok bir şey yok disc preyi satmayın ozaman ?

sertan123

The Knight Online Player
27 Nis 2015
68
0
6
admin bey iyi güzel diyorsunda ben merak ediyorum 1453 patchinde madencilik sistemi varmıydı şayet varsa disc pre ne işe yarar ibex yok bir şey yok disc preyi satmayın ozaman ?
aynen disc pre cektm hiç bi özelligi yok golden mattockalda bişi ckmıyo pişmanım :S

GialloRosso

Banned
5 Haz 2015
20
0
1
dc premium + golden mattockum var 4 saat kazdım en iyi düşen fragment of lechery o da 1 tane bundan önce 4 5 saatlik kazıda en az 1 silver 1 avarice atıyordu şimdi 2 gündür hiç atmıyor nerdeyse droplar mı oynandı oynandıysa bilgi verin lütfen.

Merlot

The Knight Online Player
11 Haz 2015
1
0
1
Listeyi yüzde oranlar olarak düzeltseniz daha anlaşılır olur sanki :/

AthenSlayer

The Knight Online Player
23 Haz 2015
1
0
1
Diğer oyunlarla karşılaştırarak dc pre aldım, hiç bir faydasını gormedim, golden mattock da var ama bi işe yaradıgı yok, presiz bir userın normal kazmayla cıkardıgı item zaman zaman daha bile fazla olabiliyor, verdiğimiz paranın karşılığını almak istiyoruz, en azından arada bi fark olmalı

heyyou8

The Knight Online Player
21 Eki 2015
1
0
1
Dc Pre maden drop Rate'i etkiler mi yoksa sadece golden mattock mu etkili?

ercetinyunus

The Knight Online Player
9 May 2016
2
0
1
Legend32' Alıntı:
Bizim golden fish boşa gitti böyle ismi olur 2 saatir ne gem atti ne kutu pottan başka birşey atmıyor bu balıkçılık hic bir yararı yok golden fishin gemleri ekleyip potları tsyi kaldirirmisiniz acaba boşu boşuna kc vermiş olduk golden fishe
Çok haklısın paramız boşuna gitti kendimi hakarete uğramış hissediyorum hiç gem atmıyor yazıklar olsun

ercetinyunus

The Knight Online Player
9 May 2016
2
0
1
GOLDEN FIŞ'E BOŞUNA PARA VERDIK GEM VE FRAGMENT ATMIYOR ILK DEFA BÖYLE BIRŞEY GÖRÜYORUM..BALIKÇILIÄžA GEM VE FRAGMENT EKLENMESI LAZIM VARSADA ORANLARI BIRAZ YÜKSELTIN.EÄžERKI BÖYLE BIRAKACAKSANIZ OYUNCULARINIZI ENAYI YERINE KOYMUŞ OLURSUNUZ KI PARA VERDIKDE ALDIK

xjly12

New Member
26 Mar 2017
1
0
1
34
Saçma sapan droplama yapmış oltada niye fragment ve gem yok onu hiç anlamadım ayrıca premium özelliklerine akmıştım onlarda biraz saçma olmuş birde burayı okuduğum çok iyi oldu dc pre alıcaktım golden mattock için ama vazgeçtim normal mattock ile arasında hiç fark yokmuş