0xc0000142 vb. Hata Alan arkadaslar %100 cözüm

Hilmi

New Member
14 Mar 2017
1
0
1
28
Öncelikle arkadaslar bu hatayı bende cok aldım denemedigim birşey kalmadı en sonunda cözümü buldum şimdi sizede anlatıyım..
Öncelikle clienti masaüstüne cıkartıyoruz bilgisayarınızdaki güvenlik duvarı viriüs programı cheat engine gibi hile programları varsa kaldırıyoruz güvenlik duvarımı kapatıyoruz devre dısı bırakıyoruz sonra windows dep ayarlarını yapıyoruz önce knightonline.exe yi ekliyoruz sonra launceri sonra pach attırmadan önce siteden manuel pach indirip klasörümüzün icine atıp options ayarlımızı kendimize göre yapıyoruz ve oyunu sag tıklayıp yönetici olarak calıstırıyoruz bunları yapmanıza ragmen hata alıyorsanız dll dosyalarınızda eksik vardır dll dosyalarının tamamıını dll indirme sitesinden indirip system32 ve 64 e atıyoruz bilgisayarı resetliyip tekrar clienti kuruyoruz ve aynı şekil manuel pach atıyoruz bunlara ragmen hata alırsanız bilgisayarınızı format atmanız gerekiyor en son cözüm formattır...

Aesterisss

New Member
1 Mar 2017
13
1
3
Hata hala devam ediyorsa pcye relog atın ve clienti silin güvenlik duvarını ve virus prog kapatarak (neden kapatıcaz diye sorarsanız çakma knight oldugu için virus programında exenin lisansı yok )oyunu yeniden kurun dosyaya girip client içindeki clientconvector adlı programı silip patch atın patch işlemi bitince tekrar clientconvector gelmesi lazım onu tekrar silip launcher 2yi acıp girş yapın bişiler dicek tamam diyip kapatıp launcher den oyuna giriş yapın %200 çözülür çözülmesse yüzüme tükürün betadayken böyle çözmüşlerdi benim hatamı twden

quadrifoglioverde

New Member
18 Mar 2017
6
0
1
30
ne demek format atmaktır ya ben hayatımda bu kadar saçma bir işleyiş görmedim gerçekten bir oyun zevkimiz var ama her şey engel neden? bi yetkili açıklama yapması gerekir