Ban açılması ile ilgili savunmam buyrunuz..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

championturk

The Knight Online Player
5 May 2016
1
0
1
Karakter Adı:ChampionTurk Hesabın Kapatılma Tarihi:05/05/2016 Hesabın Kapatılma Sebebi:madneciyim Savunma:Ben serverda madencilik yapıyorum normal mattock var elimde.toplam 3 laptopum mevcut müsait zamanlarımda 1 pc ile pk atarım 2 pc sürekli maden yapar.asıl charımda golden mattock var ama 3 charda yanyana iken golden matocklu charım banlanmadı normal mattocklu charım banlandı. Konu ile ilgili her türlü savunmayı yaparım.resim yükleyemediğim için koyamadım facebooktan atabilirim. savunmam budur.yardımlarınız ricamdır

Karakter Adı:AgresiveDatum Hesabın Kapatılma Tarihi:05/05/2016 Hesabın Kapatılma Sebebi:madneciyim Savunma:Ben serverda madencilik yapıyorum normal mattock var elimde.toplam 3 laptopum mevcut müsait zamanlarımda 1 pc ile pk atarım 2 pc sürekli maden yapar.asıl charımda golden mattock var ama 3 charda yanyana iken golden matocklu charım banlanmadı normal mattocklu charım banlandı.Konu ile ilgili her türlü savunmayı yaparım.resim yükleyemediğim için koyamadım facebooktan atabilirim.savunmam budur.yardımlarınız ricamdır

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Ban sebebi : Multiclient

Multiclientlerde HDDID ye göre arama yapılmaktadır. 3 Pc niz den girilen karakterler banlanmamakla beraber Ip ye göre arama yapılmamaktadır.

Konu Kapatıldı ve "Reddedilenler" Bölümüne taşındı

Mahkeme Sona Erdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...