Ban

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zerong

The Knight Online Player
21 Haz 2015
10
0
1
25
Karakter Adı : Z3R0nG Hesabın Kapatılma Tarihi : 19.06.2015 Hesabın Kapatılma Sebebi : aynı ağ üzerinden farklı karakterlerle oynamak Savunma : Evde 2 pc var bende biriyle maden yaparken diğeriyle pazar yapmak için ikisinede oyunu kurdum dc premium golden mattock vs. aldım emek harcadım. Yasak olduğunu bilmiyordum. Iki karakterinde banının açılmasını istiyorum.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Ban Sebebiniz : Multi Client

Kanıt :

Multiclient kullanımlarında tek pc ye göre kontrol etmekteyiz. 2 bilgisayarla giriş yapmış olsaydınız ban yemeyecektiniz. Çünkü yasak bir işlem değildir.

Yukarıda görmüş olduğunuz üzere 2 karakter ban yediğinde Aynı Ip ve Aynı Harddisk serialden oyuna bağlanmıştır. Ip adresleri aynı olması banlanmanıza sebep olmamaktadır. Multiclient açıklamasında belirttiğimiz gibi, işin harddisk serial e göre kontrol edildiğini ve IP ye göre tarama yapmadığımızı , son 1 saat içerisinde 1 pc den 2 chara giriş yaptıysanız sisteme takılabileceğinizi ve ban yiyebileceğinizi önceden duyurmuştuk.

Karar : Reddedildi , Kullanıcının itirazı için konu açık bırakılmıştır.

zerong

The Knight Online Player
21 Haz 2015
10
0
1
25
Evet 1 pc den 2 chara arka arkaya girdim. Bdw girip çıktım. Bunun yasak olduğunu bilmiyordum. O kadar emek verdim ya 2 pc oynuyodum.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Karar : Ban kaldırılmıştır , Tekrar sisteme yakalanma durumunda süresiz ban atılacaktır.

Mahkeme Sona Erdi

Konu Kapatıldı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...