Banned

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  • Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

comeset

Banned
10 Tem 2015
6
0
1
Karakter Adı: Juztlikeu

Hesabın Kapatılma Tarihi: 10.07.2015

Hesabın Kapatılma Sebebi: Paramunda Genia ile kasmam

Savunma: aksam 00.00 ve 00.40 su ' larında Paramunda Genia ile exp kasmakdaydım genia bırakıp yatmıştıms ahurda geldigimde characterimin dc oldugunu gordum tıkladım yeniden oyuna girmek istedim ama ustune ustun hem ip ban hemde Characterim banlandıgını gordum makineyi çöpe atsam bu oyuna giremem o derecede 80 tl kadar bi cash cekmiştim gereksiz yere banlandıgımı düşünüyorm bunun ile ilgili işlemlerinizi arz ediyorum.

Not : Oyunun %70 maden kasıcıları oto maden kullanılıyor 15 20 Gm cara giripde bi temizlik yapsanız ne iyi olur değilmi bu kezde user sayısı 2000 1500 lere kadar düşer aşagı yukarı serverin 3/2 madende madende 3 5 10 kişi banlayarak sonrada oyundan cıkmak olmaz yapcaksanız tam temizlik yapcaksınız siz değilmisiniz millet sabahdan aksama kadar elli ile kasıyor orada %10 kadar elli ile kasan var gerisi oto maden ic ice girmişler kuyruk oluşmuşlar oto maden olup olmadıgını nasıl anlarsınız 10 dk cevap vermeyen koxp'tur. He siz diyorsanız 5 10 kişi banlayalımda millet görsün banı cıksınlar nereye kim cıkıyor kimse tınlamaz. milletin emeğini dusunuyorsanız madene saglam temizlik yapcaksınız... gösterişli ban yapmıcaksınız paneldeki user bug degilse 6000 userınız var. Oyunun yarı oyuncusu Multi bunu birin. Aklınızdan gecen bi kelime biz bunların hepsini banlarsak oyunda user sayısı düşer bunu düşünüyorsanız 5 10 kişi banlamıcaksınız o zaman bırakıcaksınız userı kendi haline ( Cz,Bdw,Chaos,jr,Savaşda ) Npt hile kullananı acımayıp banlıcaksınız bu kadar. + Aktay - Devilcrafty nickyle gecmektedir Sayenizde guzel ekmek yiyor siz adam akıllı Acme shield v.s bi program geliştirebilseydiniz böğle kxp yapımı insanlara oyuncularınızı parasını onlara yetirtmezdiniz. yada size ait bi uygun bi bottunuz olcaktı herkez rahat kasılabilir ve rahat maden kasabilirdi sadece bu uzere tasarlayabilirdiniz oyunun Geniası hic bişey yaramıyor Slot kısıtla yok mana pot duzgun basmıyor bi insan işe mi gitsin yoksa oyuna paramı yatırsın yoksa 7 24 oyunumu oynasın Mantıklı düşünün ben Özel güvenlik olarak calısıyorum koyuyorum carı bakmışım car yatmış dc v.s lag burada benim gibi oynayan tüm Oyuncular benim fikrimdedir. ( Characterim acılacagından pek umutlu degilm ama benim gibi yatıran 80 tl oyuna para veripde mağdur kalan coktur.)

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

comeset

Banned
10 Tem 2015
6
0
1
Haksız yere banlandim hem IP ban hemde characterim blocklanfdı oyuna para yatirdigim şekilde banlandım maradonda maden kalanların %90 bot durduk yere onun bunun demesiyle adam banliyorsaniz way halimize :$

Aeglos

Juri Seviye 1
19 Haz 2015
72
1
8
32
Lütfen konunuzu mahkeme kurallarına göre düzenleyin.

Örnek olarak bu şekilde düzenleyebilirsiniz ;

Karakter Adı:

Hesabın Kapatılma Tarihi:

Hesabın Kapatılma Sebebi:

Savunma:

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
Yukardaki notunu karşılık olarak yazıyorum. gmler gayet aktif bir şekilde çalışıyor. test etmek için mutli ile girde bir gör bakalım ne kadar süre kasabiliyorsun.

mahkemeye gelirsek koxp oto kutu vs kullanmadığına eminmsn ?

• Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

comeset

Banned
10 Tem 2015
6
0
1
Ali bey Askeri ucrete elaman tabi tutmusunuz maden başına Guard yerine Gm dikerseniz sabahdan aksama kadar maden dünya yüzü görür. bu arada dun gece 00 sularında genia girdim ve genia ile kastım yalan felan soylemıyorum dun gece icin kanıt gösterin bana ? Evet dun gece harici hep bott kullandım calışan insan oldugum icin multi tespit etmeniz dogaldı 1 ip adres uzerinden 2 pc uzerine duserse 1 ip adresi gösterir buna ne yapabileceksiniz ? kac kişi bu konuda şikayetci zaten benim anlatıgım konularda 1 yalan yanlış yoktur Calışan bi insan oldugum icin sadece şu zoruma gitti bunlar exp kasan adama dokunuyorlarda madende %80 oto maden kullanırken hic birini banlamıyorlar alayı kuyruk olmuş alayı sıra dizilmiş ic ice girmiş her biri farkı kortinatlarda icden gciyorlar adamlar sabah aksam item kasıyorlar ben itemi bırakıp lwl yapıp 250 300 tl item dizme peşindeydim para ile car almak istemiyorum zevk 83 yapıp guzel item dizecektim başka server nasipmiş artık koxp kullanmadım demiyorum paralı bot var inkar etmiyorum 5 gun aralıksız paralı botla kastım hic bi kimsede benden şikayetci degildi oto kutu felan acmıyordum slot kısıtla mana pot ayarla oto party acıyordum pasa gibide kasıyordum dun gece botsuz girdim genia bıraktım genia ile kasarken ban yiyorum bottla kasarken ban yemiyorum :D işe bak Özel güvenlik olarak calısıyorum birader iş yerinden eve baglanıpda cep telefonundan exp slt bırakıp bottun faydalarından yararlanıyorum bu sadece işteyken evdeykende genia ile kasıyordum Cekmişim Exp Almısım kanatı almısım 5000 hp bırakmısım exp ama dun gece icin diyorum geniadaydım he daha onceden varsa video mideo iyi hoş o gunun cezasını almısım banada serverda arkadaslarım ile başka server göc etmek düşer oyuna cash icin para yatırdım 80 tl he benden bu para cıktı senden 80 katı cıkar cepe giren para su gibi düşer bu arada Acmeden baska bişey kullanamıyormusunuz sizz ZZZzzz Gmrgame Pro tum pvp serverlar acme muhtac bu acme oldugu surece pvp aleminde sadece p1clik olur istediginiz kadar 7 / 24 destek verin bunun yarını Bug ertesi günü dup Archgames knigtharena knightpro gmrgame v.s bunun gibi serverın dupesini bugunu youtubeden izleyebilirsin...

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Karakter Adı: Juztlikeu
Hesabın Kapatılma Tarihi: 10.07.2015

Hesabın Kapatılma Sebebi: Paramunda Genia ile kasmam

Savunma: aksam 00.00 ve 00.40 su ' larında Paramunda Genia ile exp kasmakdaydım genia bırakıp yatmıştıms ahurda geldigimde characterimin dc oldugunu gordum tıkladım yeniden oyuna girmek istedim ama ustune ustun hem ip ban hemde Characterim banlandıgını gordum makineyi çöpe atsam bu oyuna giremem o derecede 80 tl kadar bi cash cekmiştim gereksiz yere banlandıgımı düşünüyorm bunun ile ilgili işlemlerinizi arz ediyorum.

Not : Oyunun %70 maden kasıcıları oto maden kullanılıyor 15 20 Gm cara giripde bi temizlik yapsanız ne iyi olur değilmi bu kezde user sayısı 2000 1500 lere kadar düşer aşagı yukarı serverin 3/2 madende madende 3 5 10 kişi banlayarak sonrada oyundan cıkmak olmaz yapcaksanız tam temizlik yapcaksınız siz değilmisiniz millet sabahdan aksama kadar elli ile kasıyor orada %10 kadar elli ile kasan var gerisi oto maden ic ice girmişler kuyruk oluşmuşlar oto maden olup olmadıgını nasıl anlarsınız 10 dk cevap vermeyen koxp'tur. He siz diyorsanız 5 10 kişi banlayalımda millet görsün banı cıksınlar nereye kim cıkıyor kimse tınlamaz. milletin emeğini dusunuyorsanız madene saglam temizlik yapcaksınız... gösterişli ban yapmıcaksınız paneldeki user bug degilse 6000 userınız var. Oyunun yarı oyuncusu Multi bunu birin. Aklınızdan gecen bi kelime biz bunların hepsini banlarsak oyunda user sayısı düşer bunu düşünüyorsanız 5 10 kişi banlamıcaksınız o zaman bırakıcaksınız userı kendi haline ( Cz,Bdw,Chaos,jr,Savaşda ) Npt hile kullananı acımayıp banlıcaksınız bu kadar. + Aktay - Devilcrafty nickyle gecmektedir Sayenizde guzel ekmek yiyor siz adam akıllı Acme shield v.s bi program geliştirebilseydiniz böğle kxp yapımı insanlara oyuncularınızı parasını onlara yetirtmezdiniz. yada size ait bi uygun bi bottunuz olcaktı herkez rahat kasılabilir ve rahat maden kasabilirdi sadece bu uzere tasarlayabilirdiniz oyunun Geniası hic bişey yaramıyor Slot kısıtla yok mana pot duzgun basmıyor bi insan işe mi gitsin yoksa oyuna paramı yatırsın yoksa 7 24 oyunumu oynasın Mantıklı düşünün ben Özel güvenlik olarak calısıyorum koyuyorum carı bakmışım car yatmış dc v.s lag burada benim gibi oynayan tüm Oyuncular benim fikrimdedir. ( Characterim acılacagından pek umutlu degilm ama benim gibi yatıran 80 tl oyuna para veripde mağdur kalan coktur.)
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Oto maden kullananları sürekli olarak tespit ediyoruz ki zaten bu kişiler multide kullanıyorlar. Multiyi kontrol ederken kullanıcıları (multi kullananları) tek tek yanımıza çektiğimiz için , madene doğru yürüyorsa(maden bot tespiti) zaten ban atılıyor. Sanırım forumları karıştırdınız theknightonline forumundasınız bu serverde Tbl yapılamaz. Multi açanlarda uyarılıp banlanır. Elimizden gelenin en iyisinide yapmaya her zaman çalışıyoruz. Tabi görüp görememek sizin elinizdedir. Banlar 5 defa uyarı verildikten sonra olduğunu da umarım okumuşsunuz dur ki sanmıyorum. Günlük banlanan karakterlerin 5 defa uyarıdan sonra banlandığını sanırım bilmiyorsunuz. Her banlanan karakter daha önceden 5 defa uyarı veriliyor. Eğer amacımız gösteriş olsaydı uyarı mesajlarını noticeden geçerdik ki hiç durmadan notice geçmesi anlamına gelmektedir :) . Oyunun yarısı multiymiş hemen kontrol edip size fotoğrafını buradan veriyorum

10.07.2015 Gece saat 22:54 Multi Kullanan Kişiler :

Toplam 16 hesap , sizin değiminizle 2500 Kişi olmalıydı. Bilmediğiniz veya neler döndüğünü , nasıl ilgilenilen bir oyunu bilmeden veya karalamadan önce ağzınızı bir klorakla çalkalayın.

Yine Chaos ve Bdw de yapılan NPT den bahsetmişsiniz1. Bdw de aynı odaya aynı anda tıklasa dahi aynı oda gelme şansı çok çok düşük bir şans. Chaos da np gelip gitmiyor Jr etkinliği zaten yok. Savaşlardaysa Takip altında tutuluyor DEATH_LOG üzerinden biz npt yapanı göremiyoruz sistemlerimizde siz bizden iyi görüyorsanız bildirim yaparsınız veya şüphelendiğinizi söylerseniz zaten ilgilenilir. Oyunun Geniesi hakkındaki yorumunuza gelincede server tarafından gönderilen paketlerin tamamı sorunsuz Mgame nin 1965 exe sinde geliştirdiği genie bu. Oyun dosyaları veya Veritabanı ile alakası yok , version yükseltmemiz gerekli çünkü elimizde knightonline.exe nin kaynak kodları mevcut değil sadece oyunun asıl yapımcılarında var. Bunu daha önce yüzlerce kez söyledim. V 2065 versiona yükseltmemiz lazım ki sorunsuz sürümünü kullanabilmek için o versionuda oyuncu ne yazık ki sevmiyor. (Gerek skinden, gerek kurian vb). Biz zaten genie yi ücretsiz yapıp diğer kullanıcıları madur etmeyecek bir şekilde macro kullanımına izin verdik, genieden potu ayarlayıp macrodan skillerinizi ayarlayın sorunsuz bir şekilde kasabilirsiniz dedik. Yine hepsini olduğu gibi bunuda görmemişsiniz.

Karar : Reddedildi , Sizin gibi herşeyi kendisinin bildiğini sanan birisinin banı kaldırılmayacaktır. Yapmış olduğunuz hakaretler ve iftiralar üstüne eklenerek HDD nizden girilen tüm karakterler banlanacaktır.

Mahkeme Sona Erdi.

Konu Kapatıldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...