banned

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Armagedon86

The Knight Online Player
11 Tem 2015
85
0
6
Karakter Adı: Mamihlapinatapei

kapatılma tarihi : 29.07.2015

kapatılma nedeni:bot

merhaba serverda gb fiyatları düştüğü için bende bılgısayar basında afk kaldıgım ıcın quest cektıklerı ıcın bot atmıstım queste dalmasın dıye , gb düştüğü içinde hızlı kasmak ıstemıstım ozur dılerım banımın acılmasını talep ediyorum

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Karar : Hdd ban kaldırılması yönündedir, itirazınız varsa 24 saat içerisinde belirtiniz.

Armagedon86

The Knight Online Player
11 Tem 2015
85
0
6
duellona dürüst olmak gerekirse 29undan (ilk açıldığı betadan sonra) beri oynuyorum tüm emeğim o karakterde kaldı fazla birşey değil 60 gblik itemim var ama ilk kastıgım ıtemler benım ıcın cok değerli lütfen mazur gorup karakterimide açın :( teşekkür ederim cevabınız ne olursa olsun sadece gb düştü diye gozum ac davrandım yapmamalıydım özür dilerim

Moderatör tarafında düzenlendi:

DariusCORE

The Knight Online Player
8 Tem 2015
13
0
1
Oyunun saçma yetkilisi şurda farklı pclerden giriyoruz 2 farklı pcden 4 karakter girdim ban yiyorum mahkemede itiraf ettim neymiş bir pcde 3 karakterden sonra açılan multinin affı yoktur.'mış adam burda k*xp kullanıyor illegal bir durum ama hdd ban kaldırılıyor oldu olacak karakter banı bile kaldırır ne biliyim adam mı k.ayırıyor kafasına göre mi ban atıp kaldırıyor aşırı ilgisiz bir admin

Severus89

The Knight Online Player
8 Haz 2015
176
3
18
DariusCORE' Alıntı:
Oyunun saçma yetkilisi şurda farklı pclerden giriyoruz 2 farklı pcden 4 karakter girdim ban yiyorum mahkemede itiraf ettim neymiş bir pcde 3 karakterden sonra açılan multinin affı yoktur.'mış adam burda k*xp kullanıyor illegal bir durum ama hdd ban kaldırılıyor oldu olacak karakter banı bile kaldırır ne biliyim adam mı k.ayırıyor kafasına göre mi ban atıp kaldırıyor aşırı ilgisiz bir admin
Istek ve oneri formuna yazmaniz gerekiyor

Armagedon86

The Knight Online Player
11 Tem 2015
85
0
6
DariusCORE' Alıntı:
Kardesim sen surdaki farki anlamiyosun bak yeni acilan x serverinde daha yorum bile yapmana izin vermeden sacma sapan yorum yapiyor adminler ben burda hicyoktan cogu kisi gibi multi kullanip yok 2 bilgisayarim vardi nasil oldu ayagi yapmiyorum adam gibi yaptigim seyi soyluyorum hicyoktan sucum neyse raziyim diyorum dikkatli oku sonucta karari adminlere birakiyorum bu 1 ikincisi ben gb 3 lirayken 4 lirayken ne multi kullandim ( kullanmadim 2 pc var diyenler gibi ) nede koxp kullandim fark burda 15 gun sonra geri gidenler bu servera geldiginde bakalim ne diyiceksiniz acaba cok kolay zannediyosunuz server yonetmeyide neyse benim konumun altina yorum yapma yakinicaksan oynama yada istek ve oneri formuna yaz lutfen

Armagedon86

The Knight Online Player
11 Tem 2015
85
0
6
DariusCORE' Alıntı:
Yarın 1000 usere düşünce bakalım ne yapabilecek
7000 kisi olmasina gerek yok 500 kisi olsun duzgun olsun bi premium cekicegimize ekstra kc aliriz biz server gitsin diye sıkıntı yok onemli olan ticaret yapan insanlar degil adam akilli oyunu oyniyan insanlar gelsin

Armagedon86

The Knight Online Player
11 Tem 2015
85
0
6
DariusCORE' Alıntı:
Yarın 1000 usere düşünce bakalım ne yapabilecek
ve Ayrıca birşeye dikkat ettimde sanırım söylediğim laflar cuk diye oturmus =) sende cok temiz bir insan değilsin sanırım + su serverı kotulıyıceksenız lutfen gidin başka yere. sen en iyisi lol oyna dostum

Karakterlerin Adları : DariusCORE , JrRedbuLL , Nyktis , Lyktis

Karakterlerin Kapatılma Tarihi : 21.07.2015 - 22.07.2015

Hesapların Kapatılma Sebebi : MultiClient

Savunma :''3 karakterden sonra açılan multinin affı yoktur.'' demişşininizde bende 2 bilgisayar var boyle araştırmadan bilmeden konuşan yetkili görmedim hayatımda , sorumsuzluğunuz dibe vurmuş halde bunu belirteyim öyle herşeye ban atma nedir. (2 BILGISAYAR VAR =) !! AMA 4 CHARA BAN ATILMIŞ ^^ ) =?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Karar : Olumlu, banınız kaldırılmıştır. Samimiyetiniz için teşekkürler.

Mahkeme Sona Erdi

Konu Kapatıldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...