BiRiSi BanneD!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ProPlayeR

The Knight Online Player
21 Haz 2015
35
0
6
Karakter Adı:BiRiSi Hesabın Kapatılma Tarihi:21.06.2015 Hesabın Kapatılma Sebebi:Arkadaşın biri bdw de video alıp şikayet etmiş wallhack diye. Savunma:Arkadaş iyi güzel çekmiş videoyu baktıgında %100 wallhack denilecek derecede,yalnız orada mage beni tp ediyor ve bi anda yukarı fırlıyorum oyunda bu tür ekran buglarının oldugunu bu oyunu uzun süredir oynayan herkez bilmektedir banımın açılmasını talep ediyorum.Iyi forumlar.

acemicilgin

The Knight Online Player
30 May 2015
443
5
18
Loglardan girdiğiniz BDW deki party kayıtlarına bakılıp partyde mage olup olmadığı anlaşılır.

Ancak bu yeterli bir kanıt olmayacaktır.

Ancak loglardan karakterlerin çektiği kişiler vs. gözüküyorsa belki lehinize bir sonuç çııkabilir.

ProPlayeR

The Knight Online Player
21 Haz 2015
35
0
6
O kadarda sorun değil , oyunda zaten bu şekilde bugların olduğunu bilmeniz lazım eğer bunu anlamıyorsanız zaten açmanıza dahi gerek yok,ayrıca loglara da bakabilirsiniz hiç sorun değil benim hiç tereddütüm yok ama imam soracak ve diyecegim hakkımı helal etmiyorum imam efendi tam yeni dc premium almıştım bi iki tane uprgrade yapmıştım o bugda gider beni bulur işte yazık.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ProPlayeR

The Knight Online Player
21 Haz 2015
35
0
6
Ayrıca şunu belirtmek istiyorum engellediginiz bilgisayar bir internet cafe bilgisayarı cafede benim dışımda 4 yada 5 kişi daha oyunu oynamakta ve en saglam pc lerden birini engellemiş bulunmaktasanız bunu zaten aynı ip den baglanan account adedinde görebilirsiniz en azından bilgisayarın baglanmasını açında digerleri magdur olmasınlar,bazı pc lerde effect dolup oyundan atıyor bazılarında ise hangi char ı denersek deneyelim banlı görünüyor !

Moderatör tarafında düzenlendi:

acemicilgin

The Knight Online Player
30 May 2015
443
5
18
ProPlayeR' Alıntı:
O kadarda sorun değil , oyunda zaten bu şekilde bugların olduğunu bilmeniz lazım eğer bunu anlamıyorsanız zaten açmanıza dahi gerek yok,ayrıca loglara da bakabilirsiniz hiç sorun değil benim hiç tereddütüm yok ama imam soracak ve diyecegim hakkımı helal etmiyorum imam efendi tam yeni dc premium almıştım bi iki tane uprgrade yapmıştım o bugda gider beni bulur işte yazık.
Şu bugu bilmiyorsanız bu oyunu açmayın

O bugu bilmiyorsanız bu oyunu açmayın tarzı yorumlar yapmışsınız

Ancak:

Oyun yetkililerinin oyunun açıldığı ilk günden bugüne kadar oyunculara ettiği yardımlar ne kadar bilgili olduklarının kanıtı durumundadır.

Ve şuan akitf olan 19xx serverlarındaki en iyi yönetim kadrosunun bu serverda olduğu çoğu kez oyuncular tarafındanda tekrarlandı.

Ve unutmayınız yöneticiler birer ' robot ' değil.

Onlarda bizler gibi ' insan ' lar.

Her insan hata yapabilir ( hata yapılmış demiyorum , loglar incelenecektir. )

Siz bu hatayı düzeltmeye yardımcı olmak yerine köstek oluyorsunuz.

Lütfen yaptığınız yorumlara özen gösteriniz.

Yıkıcı yorumlar yerine YAPICI yorumlar yapmaya gayret gösterelim.

Unutmayın bu oyun hepimizin.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Karakterin yürüdüğü koordinatlar incelenmiş ve inceleme sonucucunda ban kaldırılmıştır.

Karar : Kabul Edildi.

Mahkeme Sona Erdi

Konu Kapatıldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...