Bizim suçumuz yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

anadolu0163

The Knight Online Player
10 Haz 2015
27
0
1
okadar kc aldık üstüne clan dropları o charlarda açılmazsa oynayamayız üstelik char soymak ban sebebi olmadıgı bi sw ... bizim 3 charımızı soydular neden banlanmadılar ... adaleti saglıyamıyorsnz itiraz ediyorm .

size delikanlı sözü werdik birdaha böyle birşey olmucak die 2 charımızın banını 1 seferlige mahsus açılmasını istyrz bak görüyosn adamlarm boş bş mradonda oturuor banımızn acılmasını beklyr bunu görebiliyormusun bizmi sucluyuz ?? bizi soyuyolar we buna karşılık alenciaya pm atıyorum 3 charımızın soyuldugu gün ... al ss =
https://i.hizliresim.com/PqAkN6.png gördnzmü ??

bizimde 3 charımız soyuldu soyan kisilere hiçbirşey olmadı bak alencia ile görüşmemin ss si gördnzmü ? ama ben yinede erkek sözü weriyorum bidaha böyle birşey yaşanmıcagına ... ss yede bakabilrsnz kanıtı

AnadoluKomutanLogar-AnadoluCaptaiN Adalet lütfen

Severus89

The Knight Online Player
8 Haz 2015
176
3
18
ya su gmlerıde anlamıyorum adam karakter soymaktan bahsedıyo bu karaktersızlerı dıkkate alıolar ya yazıktır

PhantomAssassiN

The Knight Online Player
31 May 2015
12
0
1
31
erkek sözü veriyormuş :D önce adam olun sw'de sevilmiyorsunuz defolup gidin işte. (bana bir zararları olmadı) Hal hareket ve konuşmalarından dolayı sevemedim bu bebeleri.

grkmyvz

Banned
4 Haz 2015
61
7
8
28
Arkadaşın anllattığından yola çıkarsak. Eğer arkadaşın charı soyulduysa ve gmler hiçbirşey yapmadıysa bu arkadaşın char soyması doğal ve ban atılmaması gerekiyor. Çünki eğer bu adamı soyanı banlamayıp torpil geçiliyor ama başkalarını kolaylıkla banlıyorlarsa burada bir disiplin sorunu var demektir. Eğer durum bu şekilse arkadaşın banı açılması gerekiyor ve arkadaşı soyan kişiye cezai işlem yapmayan gmnin atılmasıde gerekmektedir.

Ancak, arkadaş yalan atıyorsa charı soyulmadıysa veya soyulduysa ama soyulan kişilere gerekli cezalar verildiyse bu arkadaşların banı kaldırılmamalıdır. Hatta statik ip ban atmakta fayda vardır diye düşünüyorum. Tabiki olayı arkadaştan dinlediğim kadarıyla yorumluyorum. Eğer olay daha farklıysa pek birşey söyleyemem.

fairstyle35

Banned
12 Haz 2015
51
1
8
Adamlar multi den ban yedi gösteriyor mevzular car soymak o yapmak bu yapma oyunun paneli bile adam gibi calısmıyorki millet ne yapsın kim kime diş gecirirse bu adamları hiç sevmiyorum Ama Böyle birşey yapılmıısa ki yapılmıs SS cekmiş adam carlarını acmıyorsan bile bu adamları soyanlarıda Scammer dan banlaman lazım Gerci Bir Peruvian Sw si deil burası türkiye herşey beklenir ama - Sexykonun 100 de 5 i kadar yönetin bu sw yide emeklerimiz paralarımız bok olmasın

Moderatör tarafında düzenlendi:

anadolu0163

The Knight Online Player
10 Haz 2015
27
0
1
Arkadaşın anllattığından yola çıkarsak. Eğer arkadaşın charı soyulduysa ve gmler hiçbirşey yapmadıysa bu arkadaşın char soyması doğal ve ban atılmaması gerekiyor. Çünki eğer bu adamı soyanı banlamayıp torpil geçiliyor ama başkalarını kolaylıkla banlıyorlarsa burada bir disiplin sorunu var demektir. Eğer durum bu şekilse arkadaşın banı açılması gerekiyor ve arkadaşı soyan kişiye cezai işlem yapmayan gmnin atılmasıde gerekmektedir.
Ancak, arkadaş yalan atıyorsa charı soyulmadıysa veya soyulduysa ama soyulan kişilere gerekli cezalar verildiyse bu arkadaşların banı kaldırılmamalıdır. Hatta statik ip ban atmakta fayda vardır diye düşünüyorum. Tabiki olayı arkadaştan dinlediğim kadarıyla yorumluyorum. Eğer olay daha farklıysa pek birşey söyleyemem.
bizi soydular 3charımızı adam itemlerimizi doya doya kullanıyor biz soyuyorz .. üstüne admin bizi uyardı ama kardeşm bilmiyor uyardgnı ... ss si war soyabilrsnz die sonra kardşm soyunca direk banladı ... ben yapmıcagmza söz werdim adam hala banımızı açmıyor daha ne diym ben ... bizi soyanlar gezsin ortada adalete bak

SilverKeinZee

The Knight Online Player
29 May 2015
15
0
1
lan köpek gibi havlamayı kesin hırsız serefsizler defolun gidin yeter artık 17-18 yasında veletlerlemi ugrasıcaz adi herifler ! konu kilitlensin !

Jeoo

Banned
31 May 2015
60
0
6
SilverKeinZee' Alıntı:
lan köpek gibi havlamayı kesin hırsız serefsizler defolun gidin yeter artık 17-18 yasında veletlerlemi ugrasıcaz adi herifler ! konu kilitlensin !
Seni sevmem ama katiliyorum kardeşim sana konu kilit :D

Jeoo

Banned
31 May 2015
60
0
6
O değilde anti yorum yapanlarıda soymazlar inşallah. Hırsızzlarrrr :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

acemicilgin

The Knight Online Player
30 May 2015
443
5
18
sizin teamı gram sevmiyorum ama alencia nın attığı pm çok ilginçmiş gerçekten.

theko yönetimine yakışmamış.

brun0

The Knight Online Player
10 May 2015
217
7
18
anadolu bi yeter artık bu kaçıncı server yeter.çok eski mykolarda da vardınız banlandınız kovuldunuz dışlandınız.burdan da atıldınız gidin işte.ulan ergenliğe myko swlerde girdiniz ama hiç değişmediniz hala küfür hala çocuk çocuk hareketler.bu da size ders olsun bi dahaki başlayacağınız serverda uslu durun belki saygı görürsünüz.ayrıca 8 kişilik mage teamla slota pusu atıp sayfa yapmak playerlik değil :) herkes kastıktan sonra yapmak önemli millet 60 levelken değil :)

Severus89

The Knight Online Player
8 Haz 2015
176
3
18
anadolu bi yeter artık bu kaçıncı server yeter.çok eski mykolarda da vardınız banlandınız kovuldunuz dışlandınız.burdan da atıldınız gidin işte.ulan ergenliğe myko swlerde girdiniz ama hiç değişmediniz hala küfür hala çocuk çocuk hareketler.bu da size ders olsun bi dahaki başlayacağınız serverda uslu durun belki saygı görürsünüz.ayrıca 8 kişilik mage teamla slota pusu atıp sayfa yapmak playerlik değil :) herkes kastıktan sonra yapmak önemli millet 60 levelken değil :)
ŞU AN GIRSINLER ALSINLAR BAKALIM ALABILIYORMU LOWLAR :D

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Forumda Küfür yasaktır. Küfür eden kullanıcılar forumdan uzaklaştırılacaktır.

Konu Kapatıldı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...