Gelin size user kaybıyla ilgili bir şey anlatayım

vtrp

The Knight Online Player
28 Tem 2015
3
0
1
Öncelikle arkadaşlar exp kasmak zor falan değil bu ayakları geçin. Exp pre ile max. 2 haftada 83 oluyosunuz ve bu farm server için gayet normal bir süre hatta eminim bir çok kişi kalan premiumu yakmak istemediği için yan karakter açıp kasıyor bile kalan vakitte. Insanlar pk'ya çıkmıyor diyorsunuz onun sebebinide anlatayım :

Cz'ye çıktığınızda adam akıllı Np kasanların hep aynı kişiler olduğunu görürsünüz. Adamlar gb satın almış veya almamış bir şekilde bütün itemlerini tamamlamışlar. Şahsen ben para ile gb alma taraftarı değilim sonuçta PvP bir serverdan bahsediyoruz ve devamlılığının hiçbir garantisi yok aksini söyleyen kendini kandırır, eminim bunu daha önceki PvP server tecrübelerinizde farketmişsinizdir. Sadece bu da değil itemini kendi şansı veya emeği ile kasmak isteyende çok kişi olduğuna eminim.

Şimdi konumuzun özüne dönecek olursak, oyunun en çok tanınan oyuncularından bir tanesi (ismine çokta gerek yok) daha gündüz +2 wp +3 dual CoC satarken gece 1'de Emc Harpylerin oralarda Attila arıyor. Adamın, çok afedersiniz bok gibi itemi ve bok gibi gbsi olduğu halde hala boss arayışlarında. Kardeşim bırakın başka user'lar kessin senin ordan gelicek ekstra bir item'e ihtiyacın yok. Server canlansın diye boss event yapılsın diyen arkadaşlar var. Boss event yapılsa sen hala item kasmak için çabalayan adamların o bossları kesebileceğine inanıyormusun. Yine oyunun belli başlı clanlarından adamlar gelecek o bossları temizleyecek sen yüzde attığınla kalacaksın. O adam "daha da" fazla item yapacak sen "daha da" fazla geri kalacaksın.

Örneğin, Vs event : Bak kazananlarına forumda paylaştılar. Bu adamların Kc'ye yahut herhangi bir iteme ihtiyacı varmı. Bu açgözlülüktür beyler. Oyundaki bütün itemleri toplarsan tek başına takılırsın, Cz'de Atross Riote kesersin sonra.

Özetle; Bu adamlar açgözlülüğü bırakmadığı müddetçe sen ne event yaparsan yap yine bunlar kasacak sen daha geriye düşeceksin oynamak istemeyeceksin yeni server arayacaksın, sabah akşam maden yapacaksın vs. vs.

Bence işin özü bu kadardır. Teşekkürler.

vtrp

The Knight Online Player
28 Tem 2015
3
0
1
süper cevap dostum sonra pkda niye 10 tane adam var diye düşünürsün gerçekten harika bir cevap zekanı ayakta alkışlıyorum

ilker484

The Knight Online Player
7 Haz 2015
32
0
6
Kardeşim senin istediğin oyun Knight Online değil sanırım yada sen herkesin eşit olduğu PK server arıyorsun. Bu serverların amacı zaten budur emeğinin karşılığını almak... Adam emek verip yapmış itemi sende diyorsun ki yapmasın bizle eşit olsun ne anlamı var ozaman git herkesin direk full item olduğu PK serverlar var...

vtrp

The Knight Online Player
28 Tem 2015
3
0
1
yok kardeşim siz anlamıyosunuz gerçekten kalıplaşmış cevaplarınız var habire onları sürüyosunuz ortaya. emek vermiş emeğinin karşılığını alcakmış... Alıyomusun emeklerinin karşılığını 5 hafta soluksuzca o bilgisayarın başnda oturdun boss kovaladın item kastın doomlara genie'ye bıraktın köpek gibi kastın şu an server'ın en sağlam warriorusun ya da assasısın alıyomusun karşılığını o pkya çktğnda zevk alabiliyomusun 10 kişiyle. Benim demek istediğim herkes eşit olsun değil. Eşek yüküyle itemin varken o lupusu kesme alma o lupus pendantı bırak olmayan birisi alsın sermaye olur adama biyerlerden başlar czye gelir diyorum. Oyunda kendine eşit ağız tadıyla pk atacak rakip bulamadıktan sonra bütün itemlerin sende olmasının ne anlamı var. Yardım edin diyorum ihtiyacı olana sadece.

willowed

Active Member
24 Nis 2022
196,128
0
36
36
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт

willowed

Active Member
24 Nis 2022
196,128
0
36
36
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтhttp://packedspheres.ruсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт