Gereksiz yere ban

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

oneq

The Knight Online Player
9 Haz 2015
45
0
6
Karakter Adı: TwoS

Hesabın Kapatılma Tarihi: 17.07.2015

Hesabın Kapatılma Sebebi: Sebebsiz

Savunma: Bu sefer niye banlandım bir açıklama yapın. Oyun kendisi GB satmıyor satanlarıda engelliyor. Foruma ilan koyun diyorsunuz foruma günde kaç kişi giriyor ? Sizi anladım alttan "GB Satışı vardır" benzeri yazılar yazmıyorum. Yazmadıgım halde yine blocked yedimi hadi onu da anladım size kanıt sunuyorum fotograf yolluyorum şu bu o yazdı diye onlara niye blocked yok. Bir laf vardır haksızlıga karşı susan dilsiz şeytandır. Bir neden söyleyin şuan hesabın niye blocked oldu. Açılmasını Arz ediyorum lütfen ilgilenin.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Mahkeme bölümünde yetkiliye hakaret&aşağılayıcı şekilde konuştuğunuz için yasaklandınız. Konuşmalarınız hala aynı şekilde devam etmektedir. Şikayetiniz değerlendirilmiş ve kişiye mute atılmıştır. Ekstra olarak konuyu yanlış yere açtığınız için konu taşınmıştır. Profilinize girerek görebilirsiniz. Konuşma uslubundan dolayı pc ban atılmıştır.

Karar : Reddedildi, Konu kişinin itirazı olmas üzerine açık bırakılmıştır.

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
Bildiğim kadarı ile ilk önce mutelendinizyan char geçip devam etmeniz sonucu banlandınız. onun bunun yazması sizin kuralları çinediğinizi değiştirmez. yazan kişiler tespit edildiğinde mutelenir.

oneq

The Knight Online Player
9 Haz 2015
45
0
6
Hakaret ilgili bir yer göremiyorum. Hatta saygısızlık bile etmemişim. Sizin işinizi yapmadıgınızı söylemek hakaret mi ? Ali bey biz o konuyu açıklıga kavuşturduk Buradan takip edebilirsiniz. Bu sefer maden'de dururken banlanmışım. Sebeb= hakaret&aşağılayıcı şekilde konuşmak. Siz daha konuyu çözememişsiniz Ali bey. Ben şuan size saygısızlıkda bulunmuyorum sadece konuyu açıklıyorum. Onun bunun derdinde degilim, eğer bir kişiye ceza veriliyorsa bir sebeb den herkese zamanında o ceza verilmesi gerek. Size attıgım fotografdakıler bu saate kadar yazdılar. 10 saat. Ben yazdıgım zaman 5 dakka sonra banlanıyorum ve uyarılmadan...

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
oneq' Alıntı:
Hakaret ilgili bir yer göremiyorum. Hatta saygısızlık bile etmemişim. Sizin işinizi yapmadıgınızı söylemek hakaret mi ? Ali bey biz o konuyu açıklıga kavuşturduk Buradan takip edebilirsiniz. Bu sefer maden'de dururken banlanmışım. Sebeb= hakaret&aşağılayıcı şekilde konuşmak. Siz daha konuyu çözememişsiniz Ali bey. Ben şuan size saygısızlıkda bulunmuyorum sadece konuyu açıklıyorum. Onun bunun derdinde degilim, eğer bir kişiye ceza veriliyorsa bir sebeb den herkese zamanında o ceza verilmesi gerek. Size attıgım fotografdakıler bu saate kadar yazdılar. 10 saat. Ben yazdıgım zaman 5 dakka sonra banlanıyorum ve uyarılmadan...
Gb satışından banlanmadınız, yukarıdaki açıklamamı ve hile bug bildirimlerindeki konunuzdaki konuşma uslubunuza bakınız.

http://forum.theknightonline.com/forum/t%C3%BCrk%C3%A7e/hile-bug-bildirimi/82857-oyundan-gb-sat%C4%B1%C5%9F%C4%B1-yapan-ki%C5%9Fi

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Kullanıcının banı kaldırılmıştır, gereken cezayı çektiğini düşünmekteyiz. konu kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...