HAN isimli juri arkadaş bi bakar mısın

goodbyeelizabeth

The Knight Online Player
3 Tem 2015
66
0
6
MARKET KURALLARINDA KONUYU YUKARI ÇIKARMAK YASAKTIR YAZMIYOR, 3 GÜNDE 6 KERE UP YAPMAK YASAK DIYORSANIZ MARKET KURALLARINA EKLEMEK ZORUNDASINIZ GÜNDE KAÇ KERE UP YAPABILECEÄžIMIZI

ben 3 günde 6 kere uplamışım flood'dan kapatıyorsun konuyu. 3 günde 6 up dünyanın hiçbir yerinde flood sayılamaz

sen de gb satıyorsun işlerin mi baltalandı noldu da gelip haksız yere konumu kapatıyorsun

HAN isimli taraflı "jüri" üyesinin GÖREVI KÖTÜYE KULLANMASI nedeniyle görevden atılmasını talep ediyorum

UP TARIHLERI VE SAATLERI :

23rd October 2015, 18:47

23rd October 2015, 20:22

24th October 2015, 12:24

24th October 2015, 18:00

Yesterday, 12:19

Today, 12:50

BIRI GELSIN DE SÖYLESIN BUNUN NERESI FLOOD

HAN

Juri Seviye 1
19 Eki 2015
121
3
18
Merhaba .Sanırım daha önce USKO veya KINGOM isimli oyunların forumlarında bulunmadınız . Forumların belirli bir kuralı vardır . Bir kullanıcı kendi konusuna veya baska bir konuya (+++++) veya (upupupup) yazamaz . Konu ile güncel bir bilgi paylaşabilir ve konuyu yukarıya taşıyabilir . Ama +++++ veya upupupup gibi kavramlar flood a girmektedir . Bu sebeplerden dolayı konunuz kapatılmıştır . Iyi forumlar .

Moderatör tarafında düzenlendi:

goodbyeelizabeth

The Knight Online Player
3 Tem 2015
66
0
6
kusura bakma "han" isimli juri kardeş

buranın USKO veya KINGDOM olduğunu bilmiyordum.

THEKNIGHTONLINE oynayabilmek için USKO veya KINGDOM forumlarında bulunmam gerektiği de hiçbir yerde yazmıyor ama. ONU da THEKNIGHTONLINE forum kurallarına eklerseniz çok sevinirim