Hdd Ban Kaldırma Istek!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  • Konbuyu başlatan
  • Yasaklı
21 Haz 2015
45
0
6
38
Karakter Adı:Bılınmıyor tam olarak ama LadyLazerdi galiba deullona soyledıgıne gore tıcketta

Tarihi:Bılınmıyor Hesabın Kapatılma Gecen hafta 27.06.2015 olması lazım

Sebebi:Cardınallerde gosp ile buss kasmakmıs!

Savunma:benm ıkı adet pcım var bırı pk ıcın dıgerı maden ıcın gecen hafta 2sıne bırden hdd ban geldı sayın deullonanın soyledıgıne gore LadyLazer Adlı bır char cardınalde buss KAsıyormus Tıckettan cıkan sonuclarda hdd ve modem almam lazımdı masa ustune hddd aldım fakat laptop ide hdd oldugu ıcın bulamıyorum 1 defaya mahsus hdd banı kaldırabılırmısınız maden yapamıyorum gb kalmadı. Şimdiden teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:

Aeglos

Juri Seviye 1
19 Haz 2015
72
1
8
32
Lütfen konunuzu 'Oyuncu Mahkemesi Kurallarına ' göre düzenleyiniz.

Karakter ismi ban sebebi ban tarihi hiçbirşey belli değil. Neye göre yargılama yapılacak ?

• Konbuyu başlatan
  • Yasaklı
21 Haz 2015
45
0
6
38
karakter adını tam bılsem soylıyecegım ama soylıyemıyorum tarıhte gecen hafta salı veya carsamba gunuydu gece 3,30 gıbı maden charda pk charda dc oldu o gunden sonra 2 gun oyuna gıremedım masaustune hdd ve modem aldım anca ole gırebıldım laptop ide hdd oldugu ıcın hdd bulamıyorum alamıyorum tıcketlarda oyuncu mahkesıne basvurun dedıler yardımcı olsanız 1 defaya mahsus gb kalmadı maden yapamıyorum

tet2

The Knight Online Player
6 Tem 2015
1
0
1
Ip ban yedim sanırım yada hd ban yedim bir proğram vardı kendi kendine dalan koxp sanırım daha 5lvldi pc başında olmuyucaktım tabi affedilecek gibi değil ama ban kaldırırsanız bir daha böyle bir proğram kullanmıcam arkadaşlarım başladı ben başlıyamıyorum tet2 kullanıcı adım teşekkürler. 06.07.2015 tarihi ban gece 1-3 arası olmuştur. RAkıBuz olması lazım karakter adı ilgilenirmisiniz rica etsem

Fragma

Juri Seviye 1
17 Haz 2015
331
3
18
29
Mahkemeyle ilgilenen Juri : Fragma

Karar : Olumsuz.

Açıklama : Karakterinizin nickini ve kapatıldığı tarihi bile bilmiyorsunuz Karakter sahibi olup olmadığınız şüpheli

marasleee

Juri Seviye 1
4 Haz 2015
44
0
6
Mahkemeyle ilgilenen Juri : MarasLeee

Karar : olumsuz

Açıklama : Aciklamalarin net ve kesin değil tamamen varsayim ve sen bile bilmiyorsun doğru olduklarını. cok saçma. bence konun kapatilmasi ve tekrar net bi şekilde açmalisin konuyu

• Konbuyu başlatan
  • Yasaklı
21 Haz 2015
45
0
6
38
evet karakter benim degil o yuzden net bur bilgim yok gecen hafta degil ondan onceki hafta pk atarken 2 pcde dc oldu giremedim bloced yaziyordu ticket attim ticketa aldigim cvp bnm pcden ladylazer yanlis bilgi vermek istemem duellona konuya daha hakim ticket ta hdd ban kaldirmasi istegimi buraya acmami soyledigi icin actim cunku laptopa hdd bulamiyorum ide hdd masaustune buldumda laptpa bulamiyorum bir yardimci olsaniz cunku ne karakyeri taniyorum nede bir alakam var o yuzden net bir bilgim yok beni taniyan herkez illagal bir aktivite ve argo bir davranis sergilemedigimi sergilemiyecegimi bilir simdiden herkeze tesekkurler

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
Böyle bir karışıklık varsa bunu ticketla bildirmen daha hayırlı olucaktır.

• Konbuyu başlatan
  • Yasaklı
21 Haz 2015
45
0
6
38
ticket attım fakat bana snn pcden gırılmıs dıorlar chara ama ben gırmedım bana oyuncu mahkemesıne konu ac dedı deullona siz yardım edıceksınız galiba bana actırsanız banı cok sevınecegım

• Konbuyu başlatan
  • Yasaklı
21 Haz 2015
45
0
6
38
allah askina neden kimse ilgilenmiyor kullanmadigim bir char yuzunden hdd ban atilmis pcme napim kullanmadigim bir acc bilmedigim bir user icin benmi kbl ettim birdaha tekrarlanmaz ne olur affedin diye yalvarayim mi 2 haftadir bir hdd ban yuzunden atmadigim ticket acmadigin konu kalmadi hdd bulsam zaten ugrasmam burda alti ustu bir maden yapiyoruz napalim herkez gibi multimi arayalim illagelligemi karisalim bizde ondan sonra legal user kalmaz tabi swde helal size walla sogutmayi basardiniz oyundan,bazi juri uyelerimiz demiskki olumsuz acc veya char sizin mi degilmi belli degil karar olumsuz char bnm degil zaten o yuzden konuyla bir ilgim yok TheLoneyGuys,HighVoltage,Canismajor liderleri ve uyeleri benim nasil bir kisiligim ve playerligim oldugunu bilirler napalim simdi sizin insiyatifminizi bekliyelim???

Moderatör tarafında düzenlendi:

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
Mahkemyle ilgilenen juri : AliMUTLU

açıklama : ortada bir yanlışlık var sanırım kullanacı banlanan charla alakası olamadığını bilgisayarının bu char yüzünden hdd ban yediğini yazmış bana göre madem böyle bir durum var char banlı kalsın bilgisayarının banı kaldırılsın takibe alınsın illegal aktiviteyle karşılaşılırsa oyunla ilişkisi temelli olarak kesilsin.

karar : olumlu hdd ban açılabilir.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Pc nizden girilen karakter (kullanmadığınıız iddia ettiğiniz ki öyle birşey yok) koxp'tu ve gereken ceza uygun görüldüğü şekilde verildi. Bilgisayarnızı emanet ettiğiniz kişilere dikkat edin bundan sonra.

Karar : Reddedildi

Konu Kapatıldı

Mahkeme Sona Erdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...