hdd ban

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

masteryi

The Knight Online Player
29 Haz 2015
2
0
1
Karakter Adı: masteryi Hesabın Kapatılma Tarihi: 23 06 15 Hesabın Kapatılma Sebebi: multi Savunma:multi kulandım 6 char soktum hdd ban yedim özür diliyorum

grkmyvz

Banned
4 Haz 2015
61
7
8
28
Mahkeme ile ilgilenen juri : grkmyvz

Açıklama : Bu ve bunun gibiler multi kullanıp ardından özür dileyip banın kaldırılması yönünde konu açıyorlar. Bu ve bunun gibiler yüzsüzdürler. Hem hile açıp adil item düzenini bozuyorlar hemde banın kaldırılmasını istiyorlar.

Karar : HDD ban kaldırılmamalıdır.

aDALET11

The Knight Online Player
29 Haz 2015
6
0
1
grkmyvz' Alıntı:
Açıklama : Bu ve bunun gibiler multi kullanıp ardından özür dileyip banın kaldırılması yönünde konu açıyorlar. Bu ve bunun gibiler yüzsüzdürler. Hem hile açıp adil item düzenini bozuyorlar hemde banın kaldırılmasını istiyorlar.

grkmyvz bnm konuyuda bi yorumlarmısın

masteryi

The Knight Online Player
29 Haz 2015
2
0
1
grkmyvz' Alıntı:

yuzsuz snsınlan aq evladı kelımelerıne dıka tet aq colu cocugu yetklılı yapyıorsunzu kalıtenızı bozuyorsunzu sevıyesını sıktım pici acarsanız ananızı colunzuu cocunzuu sıkım olm acmasaınzı nolur hdd 20 t laq ..

grkmyvz

Banned
4 Haz 2015
61
7
8
28
grkmyvz' Alıntı:

@masteryi Hocam juri olmak çok umrum değil. Burda sadece haklıyı savunmaya çalışıyorum eğer haklı olan userlerden biri ise yöneticilere bile karşı gelebilirim. Sen küfür edince bende bir değişiklik olmayacak. Ama senin gibi küfür etmeyide iyi bilirim. Iliğine kadar işler ana avrat düz gidişim. Sana o kadar güzel küfürler ederimki diz çöker göz yaşların gözlerinden süzülürken bir daha söyle dersin.

ParadiseKiLL

The Knight Online Player
31 May 2015
170
4
18
Mahkeme ile ilgilenen juri :paradiseKiLL Açıklama : Artık herkes özür dileyince baninin açılacağını sanıyor ve artık bunun tadı kaçtı yuzsuzluge dönüştü. Karar:Olumsuz

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
ParadiseKiLL' Alıntı:
Mahkeme ile ilgilenen juri :paradiseKiLL Açıklama : Artık herkes özür dileyince baninin açılacağını sanıyor ve artık bunun tadı kaçtı yuzsuzluge dönüştü. Karar:Olumsuz
Mahkemeyle ilgilenen juri : AliMUTLU

arkadaşlara aynen katılıyorum

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
grkmyvz' Alıntı:

juriye küfür gm küfürle aynıdır. arkadaş forumdan uzaklaştırılmıştır iyi forumlar.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Karar : Reddedilmiştir , Jurilere hakaret içerikli mesajlar yazmak yasaktır.

Konuı Kapatıldı

Mahkeme Sona Erdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...