illegal activity

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sercan2451

The Knight Online Player
13 Haz 2015
5
1
3
Karakter Adı: TuborG

Hesabın Kapatılma Tarihi: 13/06/2015

Hesabın Kapatılma Sebebi: illegal activity

Savunma: THE KNIGTH ONLINE EKIBI'ne

Genie varken başka bi koxp kullanmamızın (exp kasarken) yanlış olmayacağını düşündüm. Sınavlarımdan dolayı çok fazla bilgisayar başında kalamıyodum ve genie deki bazı hatalar yüzünden daha güvenilir bi bot kullandım. Buna dair herhangi bir uyarı almadım daha önce. Ardream veya cz de kesinlikle kullanmadım. Hatamın farkındayım. Bu hatayı tekrarlamamam koşuluyla hesabımın tekrar aktif hale getirilmesini rica ediyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Sexyyyy

Juri Seviye 2
2 Haz 2015
221
12
18
27
Karakter Adı: TuborG

Hesabın Kapatılma Tarihi: 13/06/2015

Hesabın Kapatılma Sebebi: illegal activity

Savunma: THE KNIGTH ONLINE EKIBI'ne

Genie varken başka bi koxp kullanmamızın (exp kasarken) yanlış olmayacağını düşündüm. Buna dair herhangi bir uyarı almadım daha önce. Ardream veya cz de kesinlikle kullanmadım. Hatamın farkındayım. Bu hatayı tekrarlamamam koşuluyla hesabımın tekrar aktif hale getirilmesini rica ediyorum.
Koxp kullanıyorsunuz diye uyarı almanıza gerek yok ve online oyunlarda hile illegal yasaktır.

sercan2451

The Knight Online Player
13 Haz 2015
5
1
3
Oyunda yasal bi koxp(genie)' un olması exp kasmak için koxp kullanılabileceğini belirtir nitelikte olduğundan böyle bi girişimde bulunduğumu ibraz ettim. Genie'nin de yetersiz kalması dolayısıyla farklı bi bot kullandım. Savunmamda belirttiğim gibi yasak olduğunu bilmiyordum. Bunun bilincinde olarak tekrar oyuna dönmek istiyorum.

Sexyyyy

Juri Seviye 2
2 Haz 2015
221
12
18
27
Oyunda yasal bi koxp(genie)' un olması exp kasmak için koxp kullanılabileceğini belirtir nitelikte olduğundan böyle bi girişimde bulunduğumu ibraz ettim. Genie'nin de yetersiz kalması dolayısıyla farklı bi bot kullandım. Savunmamda belirttiğim gibi yasak olduğunu bilmiyordum. Bunun bilincinde olarak tekrar oyuna dönmek istiyorum.
Siz şuan çok saçma konuşuyorsunuz Knight Online oynayan bir insan koxpun yasak oldugunu nasıl bilmez kusura bakma GENIE yetersiz kalabilir ama millet enayi değil başkalarıda illegal koxplara başvurarak kasabilir ben oyuna dönmemenizin taraftarıyım.

Geçmiş Olsun

sercan2451

The Knight Online Player
13 Haz 2015
5
1
3
Düşünceleriniz için teşekkürler. Bakalım adminler ne karar verecek.

brun0

The Knight Online Player
10 May 2015
217
7
18
Siz şuan çok saçma konuşuyorsunuz Knight Online oynayan bir insan koxpun yasak oldugunu nasıl bilmez kusura bakma GENIE yetersiz kalabilir ama millet enayi değil başkalarıda illegal koxplara başvurarak kasabilir ben oyuna dönmemenizin taraftarıyım.

Geçmiş Olsun
arkadaş yanlış anlamasında tutuşmuş sanki biraz.köprüyü geçene kadar ayıya dayı deme taktiğiyle emin adımlarla yürüyo.her yorumu alttan almalar falan.ama tabi tam terside olabilir hayırlısı neyse o olsun geçmiş olsun genede.bu arada arkadaşda bizden motorcu olumlu yönde bakar gibiyim :D

sercan2451

The Knight Online Player
13 Haz 2015
5
1
3
brun0' Alıntı:

Geçmiş Olsun
arkadaş yanlış anlamasında tutuşmuş sanki biraz.köprüyü geçene kadar ayıya dayı deme taktiğiyle emin adımlarla yürüyo.her yorumu alttan almalar falan.ama tabi tam terside olabilir hayırlısı neyse o olsun geçmiş olsun genede.bu arada arkadaşda bizden motorcu olumlu yönde bakar gibiyim :D
Hernekadar yorumunuzda beni batırmış olsanızda teşekkür ederim :)

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Karar : HDD Ban kaldırılması yönündedir , karakter banlı kalacaktır.

Itiraz etme hakkınız sebebiyle konu açık bırakıldı , kullanıcının savunması dinlenecek.

sercan2451

The Knight Online Player
13 Haz 2015
5
1
3
Öncelikle bu olumlu ve profesyonel yaklaşımınız için teşekkür ederim. Buna karşılık tamamen samimi ve dürüst davranmak istiyorum.

Ek Savunma:

Bu savunma kesinlikle itiraz içerikli değildir. Itiraz edemeyeceğim bir konuda kendimi savunmaya çalışacağım.

Özrün kabahatten büyük olmaması elbette çok önemli, farkındayım. Ailevi durumumdan ötürü hem üniversite okuyup hem de yarı zamanlı olarak çalışmak zorundayım.

Koşulların getirisi olarak yaşadığım vakit sıkıntısından dolayı, illegal aktivite olarak nitelendirilen bir bot kullandım ve asla tekrarlamamam gereken bir hareket olduğunu

yaşayarak öğrendim. Yaptığım bu davranış için özür diliyorum ve tekrar edilmeyeceğini temin ediyorum.

Bu koşullar altında;

Karakterime ve bana ikinci bir şans talep ediyorum.

Şimdiden teşekkür ederim.

brun0

The Knight Online Player
10 May 2015
217
7
18
brun0' Alıntı:

Geçmiş Olsun
her ne kadar motorcu olsanda konuya objektif olarak yorum attım.en azından hdd ban açıldı bak adminde motorcu olsa charıda açardı :D

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Karar : Kabul edildi , TuborG Karakterinin banı da kaldırılmıştır. Kullanıcı sürekli takip edilecektir.

TheKnightOnline Ekibi her zaman dürüst oyuncuların yanındadır ve kendisini sizin yerine koyarak düşünür. Dürüst ve içten olduğunuz için karakterinizin banıda açılmıştır. Hilesiz oyun dileğimle.

Konu Kapatıldı.

Mahkeme Sona Erdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...