Ip Ban Kaldirimi..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

urashi

The Knight Online Player
5 Tem 2015
14
0
1
Karakter adi Xu

Kapatilma tarihi 01.06.2015 sabaha karsi

Kapatilma nedeni . hakaret

Savunma :Olur olmadik kelimeler yuzunden emekler bosa sayilip ip ban atiliyor. Buraya gerkez birseyler birakiyor . ban atmaniza bisi denmiyor ancak ip ban sacma . ustelik kasa kaybolmalarindan oturu ban yedik . acilinden ilgilenmeniz gerek

AliMUTLU : gerekli editleme yapıldı burdan devam edilebilir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Aeglos

Juri Seviye 1
19 Haz 2015
72
1
8
32
Konunuzu 'Oyuncu Mahkemesi Kurallarına' göre açarsanız gerekli yagılama yapılır.

urashi

The Knight Online Player
5 Tem 2015
14
0
1
Aeglos' Alıntı:
Konunuzu 'Oyuncu Mahkemesi Kurallarına' göre açarsanız gerekli yagılama yapılır.
Karakter adi Xu

Kapatilma tarihi 01.06.2015 sabaha karsi

Kapatilma nedeni . hakaret

Sexyyyy

Juri Seviye 2
2 Haz 2015
221
12
18
27
Konunuz mahkeme kurallarına uygun değil lütfen konunuzu mahkeme kurallarına göre düzeltiniz aksi takdirde konunuz kapatılacaktır.

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
Mahkemeyle ilgilenen juri : AliMUTLU

açıklama : açıkçası savunmandan hiç birşey anlamadım konuyu açarsan bizde ne olduğunu anlarsak yardımcı olabiliriz.

urashi

The Knight Online Player
5 Tem 2015
14
0
1
AliMUTLU' Alıntı:
Mahkemeyle ilgilenen juri : AliMUTLU
açıklama : açıkçası savunmandan hiç birşey anlamadım konuyu açarsan bizde ne olduğunu anlarsak yardımcı olabiliriz.
Gecen hafta banka kaybolma sorunu vardi birkoc user bu sorunla karsilasti benim arkadasiminda basina gelfi bu olay . 2 3 gun bekledik herhangi bir sonuc alamadik foruma konu actik belli bir zamandan sonra cevapta gelmedi .gece yarisi arkadasim dayanamayip bir anlik sinirle forumdan hakarette bulundu ve hesabi direk ip ban seklinde kapatildi . banlanmis olmasi normal ancak ortaya sundugumuz onlarca emek var ip ban atilmasi bize cok sacma geldi . konusu kilitlendi donus yapilmiyor . bu durumdan oturu arkadasim oyunu birakti . bi ortamimiz bi dostluk cevremiz olarak ben on plana ciktim ve bu durumun duzeltilmesi isin sizlerden yardim bekliyoruz . kimse musteri kaybetmek istemez sizler gibi bizde dostumuzdan uzaklasmak istemiyoruz . rica ediyorum en azindan karakter degilde ip girisi acilsin

Sexyyyy

Juri Seviye 2
2 Haz 2015
221
12
18
27
Mahkemeyle Ilgilenen Jüri:Sexyyyy

Açıklama:Öncelikle bu sorun forumla alakalı değildir sizin ilk olarak ticket atmanız gerekmektedir.Eğer sabırlı olup küfür değil beklemeyi tercih etseydiniz illaki size yardımcı olacaklardır.Bu sizin için bir uyarı olması dileğiyle iyi günler.

Karar:Olumlu Ban açılabilir.

urashi

The Knight Online Player
5 Tem 2015
14
0
1
Ben zaten ticketimi attim foruma konu acin donusu yapildi. O yuzden buraya yazdim . tesekkur ederim

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
Mahkmeyle ilgilenen juri : AliMUTLU

açıklama : olay arkadaşın anlattığı biçimde gerçekleşmiş ise bence 2. bir şansı hakkediyor. hdd ban karldırılmalı char açılmalıdır.

karar : olumlu.

urashi

The Knight Online Player
5 Tem 2015
14
0
1
Olumlu bakisiniz icin tesekkur ediyorum . karakterin acildigina dair bilgiyi nerden alabilirim ?

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Konuşma uslubundan dolayı reddedilmiştir.

Mahkeme Sona Erdi

Konu Kapatıldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...