ip ban yedim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Barbarvera

The Knight Online Player
25 Haz 2015
4
0
1
Karakter Adı:sicmikhusam Hesabın Kapatılma Tarihi:24.06.2015 Hesabın Kapatılma Sebebi:ilegal activity yazıyor Savunma:makro kullanıyorum dusc orc slotunda kasıyordum eve geldim ban yemişim 2 pc kullanıyorum multi kesinlikle kullanmıyorum makro açmak suç değil diye cevap aldım duellonadan konulardan birinde yazıyor.tekrar incelenmesini talep ediyorum.okadar emek veriyorum para kastım.

Kushirikato

The Knight Online Player
21 Haz 2015
150
1
18
kanımca iyi olmuş seni şikayet etmekten bıkmıştım sonunda banlanmşsn hayırlı olsun barbarvera pazarcivera kxperleri seni

Rey

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Eyl 2014
295
6
18
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Ragnar

Karar : HDD Ban kaldırılmasıdır , Itirazınız varsa belirtmek üzerine konu açık bırakılmıştır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Barbarvera

The Knight Online Player
25 Haz 2015
4
0
1
kararınız için teşekkür ederim .inşallah onaylanır.macro kullanıyorum diye koxp kullanıyor muamelesi görmek istemıyorum lütfen oyun içerisinde bunu bilgilendirci bir yazı geçerseniz sevinirim

Barbarvera

The Knight Online Player
25 Haz 2015
4
0
1
Kushirikato' Alıntı:
kanımca iyi olmuş seni şikayet etmekten bıkmıştım sonunda banlanmşsn hayırlı olsun barbarvera pazarcivera kxperleri seni
sizde gerçek usko zevki denen birşey kalmamış derdiniz para,bu oyunu zevk için oyna inan yıllar sonra özleyeceksin uskonun içine ettiler burda az birşey eskiyi hatırlıyoruz onuda çok görüyorsunuz slotu kaptırıyorsun diye hemen şikayet edin koxp kullanıyor diye, yediremiyorsan oynama kardeşim yada oynamayı bılmıyorsan bu kadar basit .

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili 2 : Duellona

Afk olduğunuzda karakterinizde peri bulunmamasına rağmen DROP_LOG larınınz takip edilmiş ve oto kutu olduğu ortaya çıkmıştır. Bu yüzden ban atılmıştır.

Karar :HDD ban kaldırılmasıdır, karakter banlı kalıcaktır. Itirazınızı yapabilmeniz için konu açık bırakılmıştır.

Barbarvera

The Knight Online Player
25 Haz 2015
4
0
1
Akşam saat tam dokuzda Çarı aç açtım de girdiğim yerde perinin olup olmadığını göstereyim yoksa hesap numarasını ver 5000 Türk Lirası anında hesabına aktarıcam 5 tane çarım 5 ide perilidir kanıtlarım!!!

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili 2 : Duellona

SicmikHusam adli karakterin banı kaldırılmıştır. Hilesiz oyun dileğimle.

Mahkeme Sona Erdi

Konu Kapatıldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...