Kalluga Urukhai de af-kım SirALPER Lamentation Çekiyor.

selimjoseba

The Knight Online Player
4 Tem 2015
85
0
6
Merhabalar...

Slotta genie ye bırakmışım SirALPER Nick li şahıs 2 debir yaratık çekip öldürüyor. ilkinde yakalayamadım. 2.sini kaçırmamak icin bekleyeym pc başında dedim. Lamentation çekiyor.Resim ektedir. Cezalandırılsın artık bu adam ya kaç oldu. şimdiden teşekkürler.Kolay gelsin.

SirALPER

The Knight Online Player
15 Haz 2015
19
0
1
Merhaba,

Kaç mı oldu? Sen ne kadar düzenbaz herifsin ya. Pm'lerden insanlara küfür edersin. Daha sonra insanlara suç atarsın. Seninle oralı bile olmadım dediklerine daha önceleri hiç bir zaman cevap vermedim. Ama çirkefliğin yeter.. Burada tek isteğim keyifle oyunumu oynamak.

Iyi forumlar.

selimjoseba

The Knight Online Player
4 Tem 2015
85
0
6
dediğin gibi eğer bir küfrüm varsa hodri meydan herkez kimin ne olduğunu biliyor. sana şuan cevap yazıyor olmam benm için büyük kayıp yaklaşık 15 saniyemi aldın şuan. kanıtın varsa burda paylaşabilirsin.

SirALPER

The Knight Online Player
15 Haz 2015
19
0
1
Elimde KSC falan yok daha önceleri olan bir olaydı ve ben senle muhattap bile olmadım küfürlerine gülüp geçtim. Ama işte bunu yapma halk dili ile güzel tabirleri var bu durumun sen iyi bilirsin. Herkes kimin ne olduğunu bilseydi zaten burada konuşmazdın bile sen. Uyanık seni.. Bu durumla adminler ilgilensin.

Iyi geceler..

Izhisaki

Banned
5 Tem 2015
6
0
1
Ulan sizin gibiler yüzünden item yapamıyoruz hala gelmiş burda laga luga yapıyorsunuz bugün 7 kere yatırdı şerefsizler yazık yazık iki dakika markete gitmeye bile gidemiyoruz o derece olmuşsunuz ! Zevk için exp yatırıyorsunuz sen hele hiç konuşma daha öncede urukta beni öldürdün şerefsiz !

selimjoseba

The Knight Online Player
4 Tem 2015
85
0
6
Inş adminler bu konuyla ilgilenir. insanların emeğiyle oynamakla, insanlara iftira atmakla adam olunmuyor ne yazıkki umarım ileriki yaşantında daha dürüst bir yaşam sürersin iyi geceler.

SirALPER

The Knight Online Player
15 Haz 2015
19
0
1
Admin lütfen kontrol eder misin şu arkadaşın IP'sini değişik üyelikler açıp burada Post kasarak beni kötülüyor aklınca. Biraz haysiyetli adam ol be.

SirALPER

The Knight Online Player
15 Haz 2015
19
0
1
Izhisaki' Alıntı:
Ulan sizin gibiler yüzünden item yapamıyoruz hala gelmiş burda laga luga yapıyorsunuz bugün 7 kere yatırdı şerefsizler yazık yazık iki dakika markete gitmeye bile gidemiyoruz o derece olmuşsunuz ! Zevk için exp yatırıyorsunuz sen hele hiç konuşma daha öncede urukta beni öldürdün şerefsiz !
Burada beni mi kast ediyorsun?

selimjoseba

The Knight Online Player
4 Tem 2015
85
0
6
Konudan sadece ben rahatsız değilim sanırım @Izhisaki nickname li arkadaşta konudan şikayetçi. IP kontrol edebilirsiniz böyle birşey düşünmedim düşünmemde.

Izhisaki

Banned
5 Tem 2015
6
0
1
Evet SirALPER sen kendini iyi biliyorsun pmden ettiğin küfürlerde cabası gelmiş burda iyi çocuk ayağına yatma insanların emeğini çalıp burda duygu sömürüsü yapıyorsun yazık sana. Pmden nasıl güzel deme ramazan ramazan küfürler falan dua et benim ksc almak o ara aklıma gelmedi ama hakettiğini bulda neyse.

SirALPER

The Knight Online Player
15 Haz 2015
19
0
1
Güzel iki arkadaş. Sizinle daha uğraşamayacağım. Admin ilgilenecektir bu konuyla.

Iyi geceler..

selimjoseba

The Knight Online Player
4 Tem 2015
85
0
6
Keşke birşeyler ortaya atarken kanıtın olsa dostum. sanada iyi geceler.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Merhaba

Hapse Atılmıştır.

selimjoseba

The Knight Online Player
4 Tem 2015
85
0
6
Teşekkürler iyi forumlar. (NOT: Belki bu yaptığım şey sinir bozucu olabilir yanlız artık gınageldi bu insanlardan 10 dk da bir exp kaybetmekten bıktım.)

SirALPER

The Knight Online Player
15 Haz 2015
19
0
1
Şu an yapmadığım suçtan dolayı ceza aldım. Keşke yapsaydımda alsaydım. Neyse bu bir döngü :)

selimjoseba

The Knight Online Player
4 Tem 2015
85
0
6
''Keşke yapmamış olsaydım.'' yazmalısın. Calimaestro da aynı şeyi yaptı ama adam kabul etti insan gibi. Özür diledi bu insanda senle aynı clanda ama o kişilik sahibi.

selimjoseba

The Knight Online Player
4 Tem 2015
85
0
6
Bundan sonra da Video Açık halde oynayacağım. senin gibi daha çok insan bu hareketi yapicak ve inkar edicek.