KARAKTERIM BAN YEDI LÜTFEN DESTEK

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

macokevso35

The Knight Online Player
20 Eki 2015
19
0
1
Karakter Adı: JomiaeL

Hesabın Kapatılma Tarihi: 20.10.2015

Hesabın Kapatılma Sebebi:KC SATMA VE UYARI ETTIGI ICIN KUFUR IFTIRASI

Savunma:Hesabım bir şahıs tarafından kc satmadıgım halde satma teşebbüsünde bulundugum idda edilerek ban yemişdir fakat bu şahıs beni bizzat tanıyor

kendisinle munakaşemiz olmusdur bu sahısla yaklaşık 3 veya 4 gündür sürekli küfürleşme içerisindeyiz beni dolandirmak istemisdir ve ben buna

inanmayıp bu oyuna düşmedim kendisinle küfürleşdik suanda bilisim suclarına sikayette bulundu

ve bu sahıs bunu hırs yapmısdır benı farklı farklı karakterler acıp kufur etmekdedır ben bugun ban yedıgım saatlerde

izinliydim eşimle oturuyordum oyun içerisinden kc satılır dıye flood attım ve bu sahıs baska bır karakterle ben ısmını bılmedıgım ıcın bana

ileri geri konusmusdur ben de karsılık vermek istemedim ve bana senin karını kızını sikerim asagalık gibi laflarda bulunmusdur ben sinirlenip

kendisine agzıma ne geldıyse saydım bana sen göruceksın demek kc satıyosun ha bide tl ile ha diyip aklı sıra beni tehtid ettigini dusunerekden

laf demişdir ve ben bunun üzerine evet tl ile satıyorum kıme soylersen soyle ulen gibi laflarda bulundum fakat loglardan bakabılırsın ben hıc bır kımseye

ne cash point satmadim ve hiçbir kimseyi dolandirmadim loglardan benim kimden ne item aldigimi kime ne verdigimi karakterime kc nerden geldigini kc yi

nereye harcadigima bakarsaniz benim oyunda tl ile kc satıp satmadigimi veya birini dolandırıp dolandırmadıgımı anlıcaksınızdır

tek sorunum bana kufur edildigi zaman haz edemiyorum ve bu sahıs bunu tespıt edip koz olarak kullanmisdir ben o arada bilgisayardan kalkdim ve cok

asiri sinirlendigim icin balkona hava almaya cikdim 1 sigara içip tekrardan bilgisayarimin basina geldim ve pm kapattim o sira ban yedim elimde ne bir fotoraf

nede bir ispat kalmadi hiç bir seyin fotorafini alamadim bu benim sinirli animda zayif anima denk geldi boyle bir olay daha önce basıma gelmedi bir oyun

içinde olsa ne kımseye laf demedim ne kimseyle bu denli münakaşe etmedim söz konusu esim cocugum olunca tutamadim kendimi

ha diceksinizki bunun konuyla ne alaksi var bu sahisin bana yaptıgı bu kalleşce davraniş ve beni oyuna getirmesi

benim zoruma gitmisdir efendim benim yerime koyun kendinizi size birisi bu denli küfürde ve bu denli namusa esinize sevgilinize varsa cocugunuza

küfür etse siz ne yapardiniz susup sineyemi cekerdiniz yoksa bu sahısla karsılıkmı verırdınız ben bu sahisi sikayetci oldum ve ne gerekirse edicem

adresini istedim telefonunu aradim küfür edip kapatti bu sahisla benim hic bir satisim olmamisdir bu sahıs degil oyundan kimseyle bir satisim olmamisdir

ben bu server acılcak diye 1 hafta önceden maaşımdan arttirip kenari koydugum parayla bu servera baslamak için cash point aldim 285 tl civari

karus karakterimden 2 tane esn kod yukledim bu JomiaeL adli human karakterimden 1 tane yükledim toplam 285 300 tl civarinda bir cash pointtir efendim

loglara bakarsaniz hangi ipden hangi charlara nerden kc temin edilmisdir gorceksiniz ve sucsuzlugum ispat edilcek ben kimseye birsey satmadim evet kc

satmaya ugrasdim fakat bu şekilde bir satiş gerceklesmedi oyun icerisinde 1000 kc verip 240 m 2000 kc verip 480 m aldigim oldu bunların hepsinle item

temin ettim hic bir türlü yasa disi veya oyun kurallarına aykırı bir satisda bulunmadim bu sahisla gecmisimizde kavgaliyiz en son dayanamadim

ve kendisine patladim ne yaparsan yap he evet satiyorum adminemi soylucen soyle ulen ulan gibi lan gibi kelimeler kullandim cok sinirliydim

ve bunu oyun ici hic bir satisda bulunmadigim icin ve dolandiricilik veya hırsızlık tl ile item satis hıc bır sucum olmadigina dayanarak ve loglardan

kayıtlardan bunu tespıt edıcenızı umarak bir cahil kelimede bulundum ve evet tl ıle satıyorm gibi ileri geri konusmalar yaptım

loglara ve kayıtlara bakarsanız benım hıc bır turlu satıs yapmadıgımı server acıldıgından beri herseyı esn kod yukleyerek yaptıgımı tespit edicelksinizdir

charım haksiz yere banlandigi icin bukadar üzülüyorum eminim adalet yerini bulur ben cunki emek vererek 300 tl 500 tl 50 tl önemi yok bu servera kendi alın

terimle para yatirarak biyerlere getirdigim bir karakterdir bu yuzden bukadar zoruma gitti ve ben (( Theknight online ekibinin bunu arasdırıp loglara bakmasını rica ediyorum Lütfen ))

Moderatör tarafında düzenlendi:

Sexyyyy

Juri Seviye 2
2 Haz 2015
221
12
18
27
Merhaba,

Konunuzu daha net ve açıklayıcı açınız forumda büyük harflerle konu açmak bizlere bağırmayı anımsattıgı için lütfen konunuzu daha düzgün ve anlaşılabilir şekilde açınız.

Iyi Günler.

macokevso35

The Knight Online Player
20 Eki 2015
19
0
1
rica etsem konuyu dediginiz gibi daha acık bir sekilde yazdım ve daha net bir sekilde yazdım lütfen tekrar okur ve geregini yaparsanız cok tesekkur ederim hayırlı geceler

macokevso35

The Knight Online Player
20 Eki 2015
19
0
1
Sexyyyy' Alıntı:
Merhaba,
Konunuzu daha net ve açıklayıcı açınız forumda büyük harflerle konu açmak bizlere bağırmayı anımsattıgı için lütfen konunuzu daha düzgün ve anlaşılabilir şekilde açınız.

Iyi Günler.
lütfen basdan okursanız sevınırım tesekkurler .

Sexyyyy

Juri Seviye 2
2 Haz 2015
221
12
18
27
Oyuncu mahkemesine 2. bir konu açmanıza gerek yoktur zaten bir mahkemeniz devam etmekde konu kapatılmıştır son sözü Duellona verecektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...