Knight Online Client Çalışmayı Durdurdu Hatası Çözümü

• Konbuyu başlatan
  • AdminCP

Rey

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Eyl 2014
295
6
18
Merhaba Sevgili TheKnightOnline Oyuncuları

"Knight Online Client Çalışmayı Durdurdu" Hatasının çözümü için

Linki "Internet Explorer" Tarayıcısı ile açın , Video ilerlerken oyuna giriş yapmayı birkaç kez deneyin. Oyuna girebileceksiniz.

iyi eğlenceler dileriz.

TheKnightOnline Takımı

Alencia

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Nis 2015
308
26
28
Biraz farkli bir çözüm ama çözüm'lerden bir tanesi bu google chrome'de olabilir 1 video açin alta açik birakip oyuna girin.

• Konbuyu başlatan
  • AdminCP

Rey

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Eyl 2014
295
6
18
Dep Ayarlarınız yapılıyken kapat alıyorsanız Dep Ayarlarını geri alın ondan sonra bu çözümü deneyin.

Yanki

The Knight Online Player
4 Haz 2015
1
0
1
Arkadaşlar çalışmayı durdurdu hatası alıyorum sürekli giremiyorum oyuna önceden yoktu yeni olan bişey ne yaptıysam olmadı denedim herşeyi. Işletim sistemim w8 lütfen yardımcı olun

• Konbuyu başlatan
  • AdminCP

Rey

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Eyl 2014
295
6
18
Arkadaşlar çalışmayı durdurdu hatası alıyorum sürekli giremiyorum oyuna önceden yoktu yeni olan bişey ne yaptıysam olmadı denedim herşeyi. Işletim sistemim w8 lütfen yardımcı olun
Teamviewer bilgilerinizi http://support.theknightonline.com/ adresinden gönderin destek ekibimiz bilgisayarınıza bağlanıp sorunu giderecektir.

tusynami

The Knight Online Player
9 Haz 2015
3
0
1
dnsyi 2 defa değiştirdim acme manuel update yaptım depi değiştirip video açtım hepsini denedim olmadı bunun duası varmı bide uhrevi yoldan şansımı deniycem oyuna giremiyorum :) )

cura677

The Knight Online Player
12 Haz 2015
14
0
1
Bu soruna alternatif bir çözüm bulmak gerek. Nereye kadar video açıcaz her oyuna girdiğimizde video açacaksak ne anlamı kaldı bunun. Oyunu yapıyorsunuz madem bir çözüm de söyleyin. Diğer hiçbir serverda olmayan hata burda var. Çözümü de sizin söylemeniz gerek.

ParadiseKiLL

The Knight Online Player
31 May 2015
170
4
18
başka bir çözümüde team viever la yapılıyor. Telefonunuzdan ya da başka bir pc den oyuna gireceğiniz pc ye bağlanıyorsunuz. (şifre yazmanıza gerek yok ıd yazıp sadece bağlan deseniz yeterli). Sonra oyuna rahatca girebilirsiniz.

cura677

The Knight Online Player
12 Haz 2015
14
0
1
Önerin için çok sağol kardeşim ki video ile girmeye çalışmak tam bir eziyet. Ya girer ya girmez. deneye deneye ip ban ye modeme res at team ile tek seferde giriyor.

winkl3

The Knight Online Player
20 Haz 2015
2
0
1
32
bende ne çözüm varsa internette denedim giremiyorum deli oldum

LyrNessoS

The Knight Online Player
30 Haz 2015
53
0
6
dedıgınız vıdeoyu actım ama oyuna gırıs yapamadım bu ısın baska bır cozumu yok mu?

LyrNessoS

The Knight Online Player
30 Haz 2015
53
0
6
her yolu denedım tw vıdeo dıger knıghtları sıldım service peach direct x tıcket atmama ragmen( twyle baglanıp cozmlerı ıcın)tıcketeda sıldıler.kısacası adamaların userı ıyı 1 userı kım sıkıne takacak kı sımdıye kadar böyle davranan butun pwpler battı yolunuz acık olsun herkese ıyı oyunlar.

PavorNocturnus

The Knight Online Player
29 Haz 2015
9
0
1
Arkadaşlar bunun tek etkili çözümü, Launcher options kısmından Resolution(çözünürlük) ayarını 2 kademe aşşagıya çekip Color Depth 32den 16 ya çekmenizdir. Bir kaç sefer deneyin sorunsuz girebiliyorsunuz. Aynı hatayı düzinelerce kez almaktan gına gelmişti,fakat bu şuan işe yarıyor,deneyin..

Iyi forumlar.

acrthe

Member
30 Kas 2021
53
0
6
45
Reading only on paper is expensive. Digital versions of books are several times cheaper than printed editions, so many are ready to read on tablets, smartphones and special readers. Until recently, e-books existed only in software interpretation, in all kinds of formats, both conventional (for example, .txt, .doc, .htm, .chm, .pdf, .rtf, .djvu) and specific (for example, .fb2 ). Some software e-books are created as standalone applications in the format of executable exe files.

taming big data with apache spark and python
<a href="http://www.elzdesign.com/2014/10/refinishing-wood-floors.html?showComment=1638089213538#c7839689467926721843">contagious berger pdf</a>