Küfürden Banned

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

uchihasasuke

The Knight Online Player
17 Eki 2015
5
0
1
Karakter Adı:UchihaSasuke

Hesabın Kapatılma Tarihi:17.10.2015 14.00 civarı

Hesabın Kapatılma Sebebi:Sinir seviyemin yüksege cıkmasından dolayı ks atan adamların Allahına küfür etmek

Savunma:
Evet inançlı biri deilim ve bundan gurur duyuyorum saklamıyorum. Insanların dinine ve görüşlerine saygım sonsuz. Fakat iş Anaya bacıya babaya yani aileye girdiginde kendimi tutamam. Slota ks atan adamlar 2saat boyunca ks attılar ve ister istemez tartışma ortamı oluştu. daha sonra Benım önce babama hakaret sonra Anneme ve bacıma küfürden sonra kendimi tutamayıp Allaha küfür ettim. onlarsa bunu fırsat bilip hemen foto alıp size yollamıslar. dün server acıldıgından beri uyumadım şimdi ilk defa uyucam umarım uyandıgımda charım acık olur verdigim emekler boşa gitmez. Gereginin yapılmasını arz eder. Özür dilerim

Moderatör tarafında düzenlendi:

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Konunuzu Mahkeme Kurallarına göre düzenleyiniz. Aksi taktirde konu 24 saat içerisinde reddedilenler bölümüne taşınacaktır.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48

Karşılıklı küfürlerde karışmama tarafındayız. Size küfür geldiğinde bir yetkiliye ulaşmalı veya oyuncu mahkemesine başvurmalıydınız.

Karşılık olarak din&ırk&mezhep gibi durumları provoke edip kendi dininiz olmadığınızı burada lanse etmeniz, sizi ne yazık ki suçsuz durumda bırakmayacaktır.

Oyuncu Kurallarımız, davranış kurallarımızı gözden geçirmeniz gerekmektedir. Ks yasak bir aktivite değildir.

Karar : Reddedildi, Konu Açık Bırakılmıştır.

uchihasasuke

The Knight Online Player
17 Eki 2015
5
0
1
Evet tekrardan yaptigim seyin yalnis oldugunun farkindayim. Tekrardan ozur diliyorum bidaha boyle bi sorunla karsilasmicaginiza dair soz vererek verdigim emeklerin bosa gitmemesi adina 1sans istiyorum.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48

Karar : Ban kaldırılmış, ban cezası 48 saat muteye çevrilmiştir.

Konu Kapatıldı

Mahkeme Sona Erdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...