LORDALI ban hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

FederaL

The Knight Online Player
1 Haz 2015
3
0
1
Karakter Adı: LORDALI

Hesabın Kapatılma Tarihi: 08.06.2015

Hesabın Kapatılma Sebebi: TL ile KC satışı

Savunma: Oyun içerisinde tl ile char satışı yapanlar mevcut hatta bunu shout'tan yazanlar bile var, tl ile birşeylerin alış-satışı yasak değilse kc nin de alış-satışı yasak olmayacağını düşünerek bu kadar rahatlıkla kc satılır diye shout'tan yazdım, fakat bir kullanıcının şikayeti sonrası karakterim banlandı, sonuçta emek var oyunun başından beri alın teriyle bir araya topladığım kc ler var. Bunları düşünerek banımı tekrar açmanızı rica ediyorum. Yaptığım şeyin yanlış olduğunu anladım. Tekrarı olmayacağının garantisini verebilirim.

Sexyyyy

Juri Seviye 2
2 Haz 2015
221
12
18
27
Lütfen kurallarını okumadıgınız oyunu oynamayın derım ki okumadıgınızdan veya duymadıgınızda başınıza böyle dertler açabilir geçmiş olsun umarım yardımcı olurlar.

FederaL

The Knight Online Player
1 Haz 2015
3
0
1
Lütfen kurallarını okumadıgınız oyunu oynamayın derım ki okumadıgınızdan veya duymadıgınızda başınıza böyle dertler açabilir geçmiş olsun umarım yardımcı olurlar.
Oyun kuralları herkes için eşit olduğunu düşünüyorum ve her oyuncu 2. bir şansı hak eder, 3. parti illegal yazılımlar kullanmadık Alnımız ak. Teşekkürler iyi dileklerin için.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Merhaba

Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Karar : Banınız açıldı, kullanıcı sürekli takip edilecek.

Konu Kapatıldı

Mahkeme Sona erdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...