Maradonda Flood Yaptığım Için Banned Yedim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kaanolcaykk

The Knight Online Player
4 Kas 2015
17
0
1
Karakter Adı: KaanOlcay Hesabın Kapatılma Tarihi: 12:11:2015 Hesabın Kapatılma Sebebi: Maradon Flood Savunma: Maradonda flood yaptığım için banned oldum açılmasını rica ediyorum bir daha en ufak şekilde server kurallarından çıkmayacağım pişmanım ikinci bi hakkkı herkes hakettiğini düşünüyorum o kadar emeğimiz var bir daha hiç bir şekilde en ufak flood bile geçmeyeceğim özür dileriz oyuna ve size verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı.

WestCo4st

Juri Seviye 1
22 Eki 2015
88
5
8
32
Konu ile ilgilenen jüri: WestCo4st

Açıklama: Önceki konunuza Duellona nickli GM arkadaşımızın yaptığı yorumdan yola çıkarak karar vereceğimi bilmenizi isterim tam olarak 4 sefer mute yemişsiniz ancak hala ısrarla devam etmişsiniz ben kendi görüşümü bildirirken sürekli pozitif olmaya çalışıyorum ikinci hatta bazen üçüncü fırsatı tanıdığımız arkadaşlarımız çoğunluktadır. Lakin 5. şans bence hiçbir insana tanınmamalı. Ayrıca mahkemede zaten sayılı konu olduğundan her 5dk da 1 konunuzu ++++++ yazarak güncellemenize gerek yoktur zaten arka sayfalara istesekte düşmez konunuz.

Karar: Karakterin ban durumunun devamı bence uygundur gerekli ceza süresinin Gm arkadaşların takdirince sürdürülmesi gereklidir. Son karak Game Master arkadaşların takdirindedir.

kaanolcaykk

The Knight Online Player
4 Kas 2015
17
0
1
Ben bu oyunda ne hile kullandım ne dolandırıcılık yaptım nede npt yaptım FLOOD yaptığım için banned oldum ve muteyi otomatik atıyor sandığımdan yan charlarımla FLOOD yaptım en sonunda banned oldum GM arkadaşa açıklama yapamadım bile son anda anladım. FLOOD yaptığım char pazar Charımdı kendi user charımda gitti user charımın açılmasını rica ediyorum. Ben ilk defa ban yiyorum ve bana hiç bir şans tanımadınız. Bu seferlik affetmenizi istiyorum,pişmanım. Emeklerimin boşa gitmesini istemiyorum. Lütfen anlayışlı davranın bir daha olmayacığı takdirde size söz veriyorum. Gerekenin yapılmasını arz ediyorum.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Karakter açılmıştır. Ek olarak juri kararı uygulanmamasının sebebi sadece char satıyorum dediği için (5. defada) uyarıldıktan sonra pc ban atılmasıdır. Juri kararını uygulamamayı tercih ettik, ancak fikrine kesinlikle katılıyoruz.

Konu Kapatıldı

Mahkeme Sona Erdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...