MarasLeee/Savunma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MarasLe

The Knight Online Player
20 Haz 2015
21
0
1
Karakter Adı:MarasLeee Hesabın Kapatılma Sebebi:Forumda Hakaret-Alay edici sözler. Hesabın Kapatılma Tarihi:20.06.2015 Savunma:S.a Kolay gelsin öncelikle Herkese MarasLee Chr 'im attack disabled oldu bunun nedeni ise forumda açmiş olduğum konu dur.? Link Burada: Iseteyen baka bilir http://forum.theknightonline.com/for...8-chaos-sorunu

Ben buradan Yetkili Arkadasa sesleniyorum Sen beni forumda banlayip durursan ben nasil savunmamı yapicam ve nasil bu konuyu görüşe bilicez sizinle bu yapilan bana hakarettir bunu farkinda bile değilsiniz.

walkinqtime

The Knight Online Player
20 Haz 2015
1
0
1
Oyunda Asırı Derecede Bug Var insanları Bu şikayetleri yüzündne Banlamak Yerine Bugları Gidermeye CAlısanız ve Su ödedigimiz Paraların Hakkını Verseniz Nasıl olur?

Styl61

The Knight Online Player
20 Haz 2015
2
0
1
Buranın admini kimse gelsin benimle özel konussun sorunu ozaman ögreniriz..!!!

sinosino

The Knight Online Player
20 Haz 2015
5
0
1
Admin bize sadece mantığını söyle sirf forumdan argo küfür etti diye oyundan atack ban atılırmı bunu söyle sadece ? forumdan atarsın anlarımda bu adamın oyundaki emeği ne olucak hem bir uyarı bile atilmamış adama yani böyle yaparsanız gerçekten insanları oyundan soğutursunuz başka bişey geçmez elinize.

acemicilgin

The Knight Online Player
30 May 2015
443
5
18
Arkadaşlar lütfen böyle bir yere varamayacaksınız.

' bilmem napim ' diyerek üstü kapalı küfür ediyorsunuz.

Ayrıca forum playerların kendilerini ifade ettikleri bir platformdur.

Burada yazdıklarınız nasıl olurda oyundaki karakterinizi bağlamaz?

Lütfen biraz mantıklı düşünüp samimi bir şekilde özür dileyerek savunma yapmanızı tavsiye ederim.

sinosino

The Knight Online Player
20 Haz 2015
5
0
1
kardeşim sanki türk dil kurumuna atıyoruz bu mesajları ya derdimizi anladınız işte cidden bize bu işin mantığını söyleyin ya bir argo kelime forumda kullanıldı diye oyunda 90 gün ban atmak nasıl bir adalet ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

MarasLe

The Knight Online Player
20 Haz 2015
21
0
1
Doğru diyorsunda peki neden beni uyarmdan banliyor bu yetkili arkadas ben nasil mahkeme ye gide bilirim yada kendimi nasil savuna bilirim beni 2-3 kere banladi uyarmadan bu yaptiği yanliş bişi uyarsa bide eyvallah diycem ama oda yok konu bilmem ne diye banliyor beni bu yapilan haksizlik bize

acemicilgin

The Knight Online Player
30 May 2015
443
5
18
sinosino' Alıntı:
kardeşim sanki türk dil kurumuna atıyoruz bu mesajları ya derdimizi anladınız işte cidden bize bu işin mantığını söyleyin ya bir argo kelime forumda kullanıldı diye oyunda 90 gün ban atmak nasıl bir adalet ?
TDK da değilsiniz ancak hiçbir platformda kimseye imalı bir şekilde üstü kapalı küfür etme hakkınız yoktur.

Bunu yaparsanız cezasınıda alırsınız.

Çok basit.

acemicilgin

The Knight Online Player
30 May 2015
443
5
18
MarasLe' Alıntı:
Doğru diyorsunda peki neden beni uyarmdan banliyor bu yetkili arkadas ben nasil mahkeme ye gide bilirim yada kendimi nasil savuna bilirim beni 2-3 kere banladi uyarmadan bu yaptiği yanliş bişi uyarsa bide eyvallah diycem ama oda yok konu bilmem ne diye banliyor beni bu yapilan haksizlik bize
Aynı şekilde savunma vererek konu tekrarlıyorsun.

Böyle bir yere varamayacağını söylemiştim.

Samimi bir savunma yazarak özür dileyin.

Ama savunmaya bakıyorum özür bile dilememişsiniz?

Siz gerçekten charınızın açılmasını istiyor musunuz?

sinosino

The Knight Online Player
20 Haz 2015
5
0
1
ya siz yanlış anlıyorsunuz biz size niye küfür edelim üstü kapalı bi özelden gelin bi TeamSpeak Falan varsa Konuşalım yüz yüze iyi niyetimizden anlayın ya cidden biz çoluk çocuk değiliz yaş ortalamamız 25 30 hani bu mübarek günlerdede küfür edecek kişilikte insanlar değiliz sadece şuan ban yediğimiz için sinirlerimiz bozuk ve gerçekten forumdan bir argo kelime kullanıldı diye oyundaki char lara ban atmak adaletli değil bir uyarı bile yapılmadan

sinosino

The Knight Online Player
20 Haz 2015
5
0
1
ya güzel kardeşim inan biz sana veya size üstü kapali küfür falan etmiyoruz biz şuan anlaşamıyoruz bütün mesele bu çoluk çocuk değiliz biz yaş ortalamamız 25 20 bizim teamspeak falan varsa özelten atalim gelin konuşalım samimiyetimizi anlayin şuan ban yedik diye sinirlerimiz bozuk diye yanliş anlaşilmiş olabiliriz ama şu mübarek günde küfür edebilecek kişilikte insanlar değiliz ..

acemicilgin

The Knight Online Player
30 May 2015
443
5
18
sinosino' Alıntı:
ya siz yanlış anlıyorsunuz biz size niye küfür edelim üstü kapalı bi özelden gelin bi TeamSpeak Falan varsa Konuşalım yüz yüze iyi niyetimizden anlayın ya cidden biz çoluk çocuk değiliz yaş ortalamamız 25 30 hani bu mübarek günlerdede küfür edecek kişilikte insanlar değiliz sadece şuan ban yediğimiz için sinirlerimiz bozuk ve gerçekten forumdan bir argo kelime kullanıldı diye oyundaki char lara ban atmak adaletli değil bir uyarı bile yapılmadan
Arkadaşın verdiği konuda ' bilmem napim ' diyerek ney kast ediliyor?

Lütfen arkadaşlar burası sizin clan forumunuz değil.

Belki clan içerisinde samimi bir otam vardır ve bu gibi durumlar kişinin karakterine göre olumsuz algılanmayabilir.

Ancak clan içerisindeki samimi muhabbetinizi burada sürdürürseniz yanlış anlaşılırsınız.

Burada insanların genel olarak değerlendirildiğini unutmayın.

Ki bana göre orada yazılan cümlenin başka bir anlamı yok.

Ama yinede tavisyemi tekrarlıyorum.

Samimi bir savunma yazarak hatanızı kabul edin ve özür dileyin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...