MULTI CLIENT UYARISI.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

PuissanceK

The Knight Online Player
2 Tem 2015
27
0
1
Öncelikle iyi günler diliyorum. Evimde 4 farklı bilgisayar olmakla birlikte 4 farklı hesaptan oyunda sürekli online olmaktayım. Multi client uyarısı aldığımdan dolayı. Sizlerle bu resimleri paylaşmak istiyorum. Hiç bir şekilde illegal bir şey kullanmamaktayım. Saygılarımla.

PuissanceK

The Knight Online Player
2 Tem 2015
27
0
1
Birden fazla fotoğraf daha mevcut. Hiç bir şekilde illegal bir aktivite kullanmıyorum bilgilendirmek isterim. Eğer kanıtlanmak icin farklı bir şey gerekiyorsa yapabılırım.

pistonkamil

The Knight Online Player
10 Haz 2015
10
0
1
Şu kontrollerinizi gerçekten düzgün yapın çoğu kişi evinde birden fazla pc olmasına rağmen multi client uyarı alıyor sürekli dc yiyor böyle iş olmaz.

rock4live

The Knight Online Player
1 Tem 2015
8
0
1
Kendi evimde de 3 bilgisayar olduğu halde kendi hesaplarımında bu uyarıyı aldığını belirtmek isterim. Multi clientle hiçbir alakamız yoktur. Neden uyarı aldığımızıda anlamıyorum bütün hesaplarımız farklı bilgisayarlardan aktif olmaktadır. Belirtmek isterim -Chatenogrized

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Pc leri yan yana ve ekranda uyarı mesajı olucak şekilde fotoğraf çekmelisiniz, aksi taktirde yukarıdaki fotoğrafların hiçbir kanıtı yoktur.

Karar : Reddedilmiştir.

Mahkeme Sona Erdi

Konu Kapatıldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...