Nedensizsevmek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

maggo

The Knight Online Player
23 Haz 2015
13
0
1
Karakter Adı:nedensizsevmek Hesabın Kapatılma Tarihi:23,06,15 Hesabın Kapatılma Sebebi:multi kulandım Savunma: ( multi kulandım ) birdahda böle birsey yapmayacagım bunun adına öncelikle Gmlerden ve kogame ailesi olan AcemiCilgin SanJoseSexyyyy ParadiseKiLL grkmyvz AliMUTLU ve tüm kogame Oyunculardan özür dilerim, yaptıgım büyükk bi hataydı bana yardımcı olacagınızı umuyorum Serverinizde oynamaya devam etmek istiyorum emekleriminde bosa gitmesini istemiyorum Üyeliğimin banının açılmasıntalep ediyorum tsk hayırlı ramazanlar id maggo nick nedensizsevmek hayırlı ramazanlar iyi calısmalar

konuyu düzelttim

Moderatör tarafında düzenlendi:

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
Mahkeme ile ilgilenen Juri : AliMUTLU

açıklama : bence bilmiyordum geçerli bi mazeret değil fakat yinede samimiyetinden charların değil fakat ıp ban ın kaldırılması taraftarıyım.

karar : olumlu

maggo

The Knight Online Player
23 Haz 2015
13
0
1
tesekkur edıyorum fakat charımın acılmasını istiyorum mumkunse aynı karaterden devam etmek ıstıyorum kclerım vardı zaten charımda

maggo

The Knight Online Player
23 Haz 2015
13
0
1
hem ip ban acılsa bile hdd banlıyken yıne gıremem oyuna birazdaha insaflı olalım lutfen kogame ailesi 2 char gercekden suc degıl dıye bılıyordum premıum alcaktım kclerım vardı :( ılk defa ban yedım lutfen ya

acemicilgin

The Knight Online Player
30 May 2015
443
5
18
Mahkemeyle ilgilenen Juri: acemicilgin

Açıklama:

Multiclient kullananlar uyarılmadan banlanmıyor.

Dolayısıyla bilmiyordum gibi bir bahane kabul edilemez.

Savunmanız samimi değil.

Samimi ver gerçekci bir savunma vermeniz dileğiyle.

Juri kararı: Olumsuz.

maggo

The Knight Online Player
23 Haz 2015
13
0
1
kardesım bana 2 char dıyoru msana hıc bır uyarı gelmedı bugun gırdım zaten ban yedım :S neden bole yapıyorsunzu ramazan ramazan duzgun bır oyun oynamak ıstıyorum affedin ozurde dıledım brıdaha ole bır hatayada dusmıcem sozde verdım

ParadiseKiLL

The Knight Online Player
31 May 2015
170
4
18
Mahkeme ile ilgilenen Juri :paradiseKiLL

Açıklama:Bence herkes 2. bir şansı hak eder. Hatasını anlamadıysa tekrar banlanacağı bilinen bir gerçek.

Juri Kararı:Olumlu

maggo

The Knight Online Player
23 Haz 2015
13
0
1
Paradise ALLAH razı olsun sırf bıda ac dedınzı dıye ben bdıa kon uactım ınanın işten gcuten orucdan yoruluyoru mdıye actım 1 char oda pazarda duruyordu :(

acemicilgin

The Knight Online Player
30 May 2015
443
5
18
maggo' Alıntı:
kardesım bana 2 char dıyoru msana hıc bır uyarı gelmedı bugun gırdım zaten ban yedım :S neden bole yapıyorsunzu ramazan ramazan duzgun bır oyun oynamak ıstıyorum affedin ozurde dıledım brıdaha ole bır hatayada dusmıcem sozde verdım
GM ekibi gerekli açıklamayı yapacaktır.

Ancak kendilerinin ağzından çıkan sözleri aktardım ben size > uyarılmadan multiclient banı yapılmıyor.

maggo

The Knight Online Player
23 Haz 2015
13
0
1
maggo' Alıntı:
peki ben konumu duzelttim daha samimi bir sekilde sizden rica ediyorum daha duzgun daha dogru sekıdle oyun oynanması ıcınde elıdmen gelenı yapacagım lutfen yardımcı olun

maggo

The Knight Online Player
23 Haz 2015
13
0
1
AliMUTLU' Alıntı:
açıklama : bence bilmiyordum geçerli bi mazeret değil fakat yinede samimiyetinden charların değil fakat ıp ban ın kaldırılması taraftarıyım.

en azından emeklerim gitmesin yogunlukdan oruc felan ılgılenee mıyoru mdıye chara koymsutum ıtemlerı pazarda satıyordum :( lutfen yardımcı olurmusunuz

acemicilgin

The Knight Online Player
30 May 2015
443
5
18
maggo' Alıntı:
Konunuza tekrar göz attığımda ' 2 char serbest ' diye biliyordum cümlesi samimiyetinizi kaybettiriyor.

maggo

The Knight Online Player
23 Haz 2015
13
0
1
maggo' Alıntı:
hemen düzeltiyorum k bakmayın hayırlı ramazanlar

maggo

The Knight Online Player
23 Haz 2015
13
0
1
maggo' Alıntı:
tekrar özür dilerim düzltildi konu

maggo

The Knight Online Player
23 Haz 2015
13
0
1
acemicilgin' Alıntı:
Mahkemeyle ilgilenen Juri: acemicilgin
Açıklama:

Multiclient kullananlar uyarılmadan banlanmıyor.

Dolayısıyla bilmiyordum gibi bir bahane kabul edilemez.

Savunmanız samimi değil.

Samimi ver gerçekci bir savunma vermeniz dileğiyle.

Juri kararı: Olumsuz.
savunma duzeltildi

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
AliMUTLU' Alıntı:

kararı biz vermiyoruz sadece fikirlerimizi söylüyoruz son söz gmlerin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...