Pover Up Storeye Girmiyor!!!

HEi

The Knight Online Player
1 Haz 2015
1
0
1
Artık şu sorunu çözün lütfen. Üzerimde 7k kc var pre alamıyorum 3 gündür lwl kasamıyorum ayıptır. Pover Up a tıklıyorum oyun donuyor girmiyor. Lütfen bi el atın şuna

Rey

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Eyl 2014
295
6
18
Merhaba,

Firefox/Chrome bu iki tarayıcıdan http://pus.theknightonline.com adresine erişmeyi deneyin. Eğer Firefox/Chrome tarayıcılarından erişim yapabiliyorsanız sorun internet explorer ile ilgili demektir.

Internet Explorer tarayıcınızın en gücel sürüm olduğunu kontrol edin eğer güncel değil ise güncelleyin. Tarayıcının cache ve geçmişini temizleyin. DSN ayarlarınızı 8.8.8.8 / 8.8.4.4 olarak değiştirin ve yeniden giriş yapmayı deneyin.

Tüm denemelere rağmen giriş yapamıyorsanız modeminizin fişini çekin 1 dakika sonra yeniden takıp tekrar erişmeyi deneyin.

brun0

The Knight Online Player
10 May 2015
217
7
18
su sorunu yaşayanlar xp kullananlar.diğer bilgisayrımda w7 var sorunsuz giriyorum ama xp bilgisayarla giremiyorum.tek sizin serverda değil her serverda bu böyle.cleaner falan hikaye arada şans eseri girerse giriyorum pusa.tüm dns leri denedim.dns ile alakalıda bi durum değil.xp expoler son sürümünü desteklemiyo desteklemediği için expoler güncel değil ve girilmyo.w7 kurmayı deneyin imkanınız varsa.yada ragnar şöyle bişey yapabilirsen eğer o verdiğin adresten kclerimizi harcayabilsek çok güzel olurdu.oyundan pusa girmek yerine o verdiğin yerden de pustan item falan çekebilsek tabi varsa böyle bi imkan.

Rey

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Eyl 2014
295
6
18
brun0' Alıntı:
su sorunu yaşayanlar xp kullananlar.diğer bilgisayrımda w7 var sorunsuz giriyorum ama xp bilgisayarla giremiyorum.tek sizin serverda değil her serverda bu böyle.cleaner falan hikaye arada şans eseri girerse giriyorum pusa.tüm dns leri denedim.dns ile alakalıda bi durum değil.xp expoler son sürümünü desteklemiyo desteklemediği için expoler güncel değil ve girilmyo.w7 kurmayı deneyin imkanınız varsa.yada ragnar şöyle bişey yapabilirsen eğer o verdiğin adresten kclerimizi harcayabilsek çok güzel olurdu.oyundan pusa girmek yerine o verdiğin yerden de pustan item falan çekebilsek tabi varsa böyle bi imkan.
Merhaba, şuan için Power Up Store harcamaları yalnızca oyun içinden yapılabilmekte ancak,Firefox/Chrome tarayıcılarıyla, ESN kodu yüklemek ve PayPal ile alışveriş yapmak için http://pus.theknightonline.com adresini kullanabilirsiniz.

brun0

The Knight Online Player
10 May 2015
217
7
18
tşkler bilgilendirme için bende 2pc var ıhtıyacımı yan pcden gıderıyorum ama olmayanlar ıcın buyuk sıkıntı bu pus olayı.