Sebepsiz yere ban!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

breakingnews

The Knight Online Player
10 Haz 2015
22
0
1
Karakter Adı: RoyaLGirL ( ve diğer tum hesaplarım )

Hesabın Kapatılma Tarihi: 30.06 .2015

Hesabın Kapatılma Sebebi: Belirli değil !

Savunma: Gece sahurdan sonra online idim . Oğleden sonra 17.06 da girdigimde ana hesabımın ve diğer pazar veya maden için kullandıgım hesapların ban yedigini gordum . Bu bana server acıldıgından beri atılan 2. sebepsiz ban . Ne 3rd party tool kullanmıslığım ne de multiclient vb kullanmıslıgım var . acilen loglar incelensin . Gereğinin yapılmasını ivedilikle arz ederim .

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
Gm arkadaşlar neden banladığınızı açıklayacaklardır. bizde kanıtlarlar doğrultusunda yorumumuzu yapabilir.

breakingnews

The Knight Online Player
10 Haz 2015
22
0
1
Premiumlarim suan bosuna yatıyor . Kimse ilgilenmiyor . Sayin yoneticiler lutfen mudahale ediniz

breakingnews

The Knight Online Player
10 Haz 2015
22
0
1
Iki gün oldu . Hala biri çıkıp birşey demiyor . Kimsenin ALLAH korkusu yok belli ki şu mubarek ramazan ayında . O kadar ticket yazışmalarından sonra konu ac deyipte ilgilenmeyen gmler ; helal olsun ne diyim .

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Ban sebebiniz : Illegal yollardan item kopyalamaya çalışma , dolandırıcılık , oyun bugundan faydalanma şüphesi.

Karar : Reddedildi. Incelemeler sonucu karakterinizde illegal bir aktivite bulunmuş ve banınız kaldırılmamıştır.

Mahkeme Sona Erdi

Konu Kapatıldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...