Server Için öneri.

Hatred

The Knight Online Player
1 Haz 2015
36
0
6
Öncelikle Kolay gelsin, server'da oyuncu olarak bir kaç önerim olacak ;

-Cz gündüzleri pek aktif değil çünkü 1700-2000 userin %60'ı exp kasıyor maden ve tezgah'ı da eklersek sadece %10-%5lik bir kısım pk yapıyor.

-Oyunda bus drobu daha aktif hale getirlmeli örneğin her 3 boroodan 1 inde bus atmalı yada tc yada tb. ve gem-fragmentlere bus eklenmeli. serverda item var basacak bus ve para yok. olan kişiler zaten onuda satıyor. item olmadıgı için czde bir vs 15 dakika sürüyor..

-Ardream Açılırsa Cz katılım oranı büyük ölçüde düşecegine inanıyorum ki exp pre alıp kasan oyuncular bu durumdan hayli mutsuz olacaklardır bende dahil. bunu engellemek için cz'nin ardreamdan farklı olması gerekir yani ödül gibi yada boss dropları gibi.

Önerilerim -

• Exp Oranının Düşürülmesi. (exp pre olmayan oyuncuların çoğu bırakıyor serveri.)
  • Bus Drobunun artması. (Dm-Titan-Boroo-TC gibi yaratıklara %40 ihtimalel koyula bilir.)
  • Dread Mare Drobunun artması (yaklaşık 50 tane kestik 2 tane shell aldık.)
  • Küçülme keki'nin madenden silinmesi.
  • Madene Monster Stone eklenmesi. (gold coin gibi.)
  • Upgrade oranının tekrar gözden geçirlimesi (+5den +6'ya 12 tane item yanarmı?)
  • BDW'nin Düzeltilemsi Chaos ve JR nin Aktif edilmesi (Bdw ilk günden beri giremiyorum.)

Benim düşüncelerim bunlar uyar uymaz sizin takdirinize kalmış birşey. server'ın gm'lerinden çok memnunum şahsen. ancak - leri görmek gerekiyor diye düşünüyorum. Kolay gelsin.

ToluBey

The Knight Online Player
17 May 2015
118
2
18
+1 Katılıyorum, Cz exp slotlarına buss drobu eklerseniz, her slota mesela uskoda apost of ailesinde buss kasılabiliyor, öyle birşey yaparsanız cz canlanır.

brun0

The Knight Online Player
10 May 2015
217
7
18
bence cz deki apos slotunun yerine paramun eklenebilir.ben 10da işten geliyorum ve ptlerde yer bulamıyorum herkes afk bırakmış gitmiş.mecbur napıyorum aposa genie bırakıyorum tek dönüyo zaten slot bu seferde diğerlerine ks gibi oluyo ama yapcak bişey yok.cz ye brahman paramun konabilir bence.ayrıca bende istiyorum madene monster stone :) buss konusunda katılmıyorum şuan bus piyasası iyi maden atıyo baya günde 1gb kazanılır madenden aldığın busla.küçülme keki konusundada çok haklısın.

Rey

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Eyl 2014
295
6
18
Önerileriniz dikkate alınacaktır. Geri bildirimleriniz için teşekkürler.