Serverda kc bugu var

sertan123

The Knight Online Player
27 Nis 2015
68
0
6
face sayfasında bunu yorum olarak yazdıgım için engellendim halbuki gmye ulaşmaya calsıoyrdum oyunda gmler pm atamıyoruz özel oalrak söylcektm bi açık varsa userler ögrenmesin oyunun içine etmesin diye ve face sayfasından engelleniyorum ? yani illa konu açıp tüm userler bugu yaptıktan sonra (bug varmı bilmiyorum tam ama görüntü ile alaklıda olabilri tam ugraşmadım) fixlemeniz bence sacma değilmi face sayfasından engellenmişim

Alencia

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Nis 2015
308
26
28
Facebook Sayfa'dan Flood yaptiysaniz oto engellenmişsinizdir. Bug yok şuan kontrol ediyoruz devamli oyundaki para vs vs. Ama olduguna innaniyorsaniz düşüncelerinizi ticket üzerinden bizlere bildirin kontrol edelim.

brun0

The Knight Online Player
10 May 2015
217
7
18
tbl ci bugu yaptın yaptın şimdide bildiriyo musun :)

brun0

The Knight Online Player
10 May 2015
217
7
18
betada bana koyan falan olmadı charımda bikaç ss hala duruyo itemlerimi bilen biliyo :) asıl senin yürüyerek nasıl heal attığını,duvarlarda dağ tepe nasıl dolaştığını herkes biliyo.yok mu arkadaşlar betada oynayan rainheal tbl cisini tanıyan allah aşkına yorum atsın biri :) bu arada yaşıma biraz daha verirsen emin ol baban yaşında olurum 3-5 yaş eklemen yeterli yaşıma :)

sertan123

The Knight Online Player
27 Nis 2015
68
0
6
o yürüyerek heal olayı db attıktan sonra heale dönünc e görüntü olarak yürüyerek heal atıyomuş gibi gözükür bu 1 dağ taş hiç bi yerde gezmedim çktysam bdwnin ucuna cıkmıştırım (oda f10 buguyla windowsmode ile bunu konu altına ssli bir şekilde anlattım) bu 2 yaşm 22 buda 3 şimdi kaybol

brun0

The Knight Online Player
10 May 2015
217
7
18
hani bdw nin ortasında bi taş varya.o taşında her 2 kenarındada yükseltiler var.oralara çıkmak için kenardan geçmek lazım ama sen direk ortadan üste çıkıyodun.bu arada dün başlamadık bu oyuna o bugu senden iyi biliriz :) hala senden büyüğüm saygı göster.evet şimdi kaybolabilirim :)

sertan123

The Knight Online Player
27 Nis 2015
68
0
6
hani bdw nin ortasında bi taş varya.o taşında her 2 kenarındada yükseltiler var.oralara çıkmak için kenardan geçmek lazım ama sen direk ortadan üste çıkıyodun.bu arada dün başlamadık bu oyuna o bugu senden iyi biliriz :) hala senden büyüğüm saygı göster.evet şimdi kaybolabilirim :)
hangi kenarlarda geçmiş olabilirm aynı şekilde f10 buguyla ordanda cıkılabiliyor herhangi bir ilegal program kullanmadım suana dek ne tbl ne başka bişi hala ısrarcı olman senin ne kadar içine oturmuşsa artık naptıysam :D her konunun altına tblci diyerek başlaman senin veledliginden ve yaşının veya beyin yaşının kaç oldugunu herkeze göstermekte

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Merhaba

Sertan123 , support.theknightonline.com dan bugu bildirirmisiniz. Kc bugu vb olacağını samıyoruz. + konuyu yanlış yere açtığının farkında mısın?

brun0

The Knight Online Player
10 May 2015
217
7
18
hangi kenarlarda geçmiş olabilirm aynı şekilde f10 buguyla ordanda cıkılabiliyor herhangi bir ilegal program kullanmadım suana dek ne tbl ne başka bişi hala ısrarcı olman senin ne kadar içine oturmuşsa artık naptıysam :D her konunun altına tblci diyerek başlaman senin veledliginden ve yaşının veya beyin yaşının kaç oldugunu herkeze göstermekte
yaw he he veledim tmm tblci olmaktan iyidir :)