Shield of AdbA Bug.

adighe

The Knight Online Player
22 May 2015
21
1
3
Eslanttaki Shield of AdbA yı aldım ve yaktım. Daha Sonra Cz deki hellfire ve havoc görevini yaptık. Görev sayıldı fakat Görevi teslim etmeye tıkladığımda hiç birşey olmuyor görev hala bitmiş duruyor ama teslim etmiyor. Ayrıca Buglar konusunda çok fazla bug bildirebilirim.. Slot bugu , Yapay zeka bugu , Stat bugu , Konuyla gerçekten ilgilenen bi GM var ise Bütün bugları sayabilirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

innomini

The Knight Online Player
25 May 2015
35
0
6
bugları bu başlığı editleyerek veya yeni başlık açarak yazman en mantıklısı oyun kapalı zaten şuanda

adighe

The Knight Online Player
22 May 2015
21
1
3
Haklısın düzelttim. Çok fazla bug var umarım gözden kaçırılmaz. Çünkü bazıları gerçekten bir playeri diğerlerinden çok üstün yapabilicek nitelikte. Umarım Legal ve Equal , Emeğe dayalı bir oyun olur .

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Merhaba

80 Questinde bug yoktur. Stat bugu kontrol edilmiştir ve biz 80 level başlangıçta eksik stat verdiğimiz için stat gelmektedir. Yani öyle bir bugda yoktur. Yapay zeka bugu monsterlerin slotlarından çıkmasından sonra geri slotuna ışınlanması işlemi yapılmış durumdadır şuanda ve slot kayma sorununun asıl sebebi bulunup slotundan çıkan yaratığın geri slotuna ışınlanma işlemi kaldırılınca o problemde düzeltilecektir. Slot buguda aynı şekilde yapay zeka ile alakalıdır. Bu Yapay zeka durumu AISERVER üzerinden en kısa sürede fixlenmeye çalışılmaktadır.

iyi eğlenceler dileriz

TheKnightOnline Takımı