Son Bir Şans XperiaPoYRaZ50

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

XperiaTheMeTeoR

The Knight Online Player
4 Tem 2015
3
0
1
Karakter Adı:XperiaPoYRaZ50

Hesabın Kapatılma Tarihi:02.07.2016

Hesabın Kapatılma Sebebi:Oto Maden

Savunma:Kardeşim Arkadaşım poyraz banlandı ben XperiaFamily başkanıyım ve serverden çok memnunuz koxp kullanan 2 arkadaşımız banlandı haklısınız ama 1 arkadaşım maden koxptan banlandı asla ve asla başka bir şey yapmadı ve asla tekrarı olmucak serverde kalıcı devamlı ve legal user olarak çok uzun sure oynucaz sayılı mage teamlardan birisiyiz ve ilerde çok büyük bir aile olacağız şuan 2 party düzenli onlineyiz ama kemik kadromdan adam banlandı sizden son bir şans talep ediyorum lütfen clanım adına özür dilerim bir daha asla her hangi bir şikayet vs.. hiç bir olumsuz da davranış olmucak sizden son bir şans talep ediyorum o kadar char banlandı açıldı ve sadece madenden ban yedi arkadaşlarım ve ben clanca gereken dersi aldık lütfen talebimizi dikkate alın sayın jüri üyeleri Özür Dileriz tekrarlanmıcaktır.

XperiaFrozenTeo

The Knight Online Player
4 Haz 2015
5
0
1
Sayın jüri ve yöneticilere sesleniyorum gerekli dersin alındıgını ve özür dilediğimizi ileterim sizden rica ediyoruz poyraz için ne adamların banını actınız en yakın zamandan çözerseniz seviniriz XPERIAFAMILY SAYGILAR

Moderatör tarafında düzenlendi:

Sexyyyy

Juri Seviye 2
2 Haz 2015
221
12
18
27
Sürekli konu açmanıza gerek yoktur son açtıgınız konu güncel konu olarak kalıcaktır bu konuyu kapatıyorum güncel konunuz. Son Bir Şans

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...