Spartan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

berkn06

The Knight Online Player
26 Haz 2015
2
0
1
Karakter Adı: Spartan

Hesabın Kapatılma Tarihi: 26.06.2015

Hesabın Kapatılma Sebebi: Multi client

Savunma: kesinlikle ticaret amacı gütmeden sadece daha iyi olabilme düşüncesiyle multi client kullandım. Evet hatamın farkındayım ve özür dilerim ama charıma çok emek harcadım ve bunu kaybetmek istemiyorum. Affınıza sığınarak hesabımın tekrar aktif hale gelmesini siz değerli jüri ve gm lerimizden rica ediyorum. Saygılarımla..

ParadiseKiLL

The Knight Online Player
31 May 2015
170
4
18
Mahkemeyle ilgilenen juri:paradiseKiLL

Açıklama:Hatanı anlaman iyi bir şey fakat bu hile kullandığının üstünü örtmez.

Karar:HDD ban açılabilir.

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
ParadiseKiLL' Alıntı:
Açıklama:Hatanı anlaman iyi bir şey fakat bu hile kullandığının üstünü örtmez.

Karar:HDD ban açılabilir.
Aynen katılıyorum.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Karar : Hdd ban açılması yönündedir , karakterler banlı kalacaktır. 24 saat içerisinde itirazınız var ise belirtmeniz için konu açık bırakılmıştır.

berkn06

The Knight Online Player
26 Haz 2015
2
0
1
açıkcası uyarı alırım alırsam kullanmam mantığı güdüyordum ama daha önce hiç uyarı almadım yada hiç farketmedim tek bir uyarı aldığımı farketseydim emek verdiğim karakterimi riske atmazdım gerçekten cok pişmanım. 2karakterimin açılmasını istemiyorum Spartan Nickli karakterimin açılmasını rica ediyorum cok fazla emek verdim ve alışveriş yaptım. Madenden elde ettiğim herşey silinebilir ama karakterimi tamamen kendi emeğimle yaptım Juri ve GM'lerimizden empati ve anlayış rica ediyorum. Saygılarımla

Moderatör tarafında düzenlendi:

ParadiseKiLL

The Knight Online Player
31 May 2015
170
4
18

Açıklama:Bir çözüm yolu olarak tüm itemleri silinip sadece leveli kalarak çarın banı açılabilir.

kenzil

Banned
25 Haz 2015
13
0
1
ParadiseKiLL' Alıntı:
Açıklama:Bir çözüm yolu olarak tüm itemleri silinip sadece leveli kalarak çarın banı açılabilir.
Kenzil hdd ban pc ban kaldırıldımı sorabilirmıyım

ParadiseKiLL

The Knight Online Player
31 May 2015
170
4
18
ParadiseKiLL' Alıntı:
Onu gm ekibine soracaksanız , benim bilgim dahilinde değil.

Jamaika

The Knight Online Player
27 Haz 2015
2
0
1
ParadiseKiLL' Alıntı:
paradisekill ben oyuncu mahkemesine konu açamıyorum 2 pc var evimde birinde abim oynuyor birinde ben 2kişi takılıyoruz ve bize durup dururken ban geldi hiç bir chara girmiyor konu açıp durumu açıklamaya çalışıyorum ama beceremiyorum tek burayı buldum tickette attım kontrol edilcek dediler hala edilmedi herhangi bir illegal program veya hile kullanmadım lütfen yardımcı olunuz kontrol ediniz hileysem banı mı açmayınız ama haksız yere ban yemek adama koyuyor hiç bişey yokken sıkıntıdan ölücem artık yardımınızı bekliyorum

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Ban sebebiniz : Multiclient ve oto maden koxp kullanmak.

Kullanıcı daha önce uyarı almadığını söylüyor. Gerekli incelemeler sonucunda kişinin 2 defa uyarıldığı ortaya çıkartılmıştır.[Cutoff DC Etme, dc etmeden önce multi uyarı mesajı gönderilir]

Kanıtlar

Karar : Reddedildi , banınız kalıcıdır ve açılmayacaktır.

Konu Kapatıldı

Mahkeme Sona Erdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...