TheKO yönetimine önerilerim.

Winchester61

Member
Çalışkan Üye
23 Mar 2017
94
9
18
Öncelikle güzel server kurmuşsunuz tebrik ederim size önereceğim naçizane birkaç tane önerim var. Dikkate alırsanız sevinirim :)

1-Maden alanlarına kolaylık açısından ''İnn hostess'' ve ''Sundries'' npc si eklemeniz. Repair ve Üst boşaltma için town atmaya gerek kalmadan birkaç adımda bu işlemleri kısa sürede kolayca yapmak adına bu önerimi sizlere sunuyorum.

2-Web siteniz de sıralama sistemi bilgileri bana katılırmısınız bilmiyorum ama eksik görüyorum. Kutulu&Kutusuz np sıralaması seçenekleri,Clan sıralaması seçenekleri,Clan bilgilerine ulaşma seçeneği(Clan'da ki oyuncular ve oyuncuların itemleri bilgileri) eklemeniz gerekir.

3-Ticaret'i daha kolay daha aktif hale getirmek adına. Premium merchant scroll'u ücretsiz yapmanızı öneririm. İlla bir ücret olacaksa 1-2m gibi bi ücretlendirme yapılmasını öneririm.

4-Bu zaten mevcut mu bilmiyorum. Ben göremediğim için öneriyorum. Sc scroll npc,vip manager gibi npcleri ''Military Camp 2'' haritasına da eklemeniz gerekli diye düşünüyorum. Tamamen kolaylık amaçlı.

5-''Military Camp 2'' haritasında ki anvil çok küçük. Ve tıklanması ulaşılması zor olabiliyor bazen.''Military Camp 1'' de ki anvil'den eklerseniz daha rahat daha kolay olur. Ve üzerine tıklayınca ''Spawn point'' gibi bi seçenek çıkıyor. O seçeneğide kaldırmanızı öneririm.

6-Colony Zone'da ki rekabeti arttırmak adına ve daha zevkli hale getirmek adına ''Blessed Elemental Scroll'' ve ''Blessed Upgrade Scroll'' itemlerinin daha kolay çıktığı slotlar eklemeniz pk yı daha zevkli hale getirecektir. Kesinlikle seri seri çıksın mantığını öne sürmüyorum. Zor değil ama kolayda değil mantığında ilerlenmeli.

7-Bence en önemli önerim; Golden Mattock'un normal mattock'a oranla çok büyük bir artısı yok. Benim gözlemim bu. Golden mattock drobunu biraz daha arttırmalısınız. Ve Silvery Gem de eklenmeli Golden Mattock drobuna. Düşmesi zor olsun ama düşsün. Golden mattock ile 4 saatte 15 16 red gem çıkıyor mesela. Bu 4 saat içerisindede 4-5 tane silvery gem düşmeli diye düşünüyorum.

Şimdilik önerilerim bunlar. Dikkate alacağınızı umuyorum.
Kolay gelsin.

dracula544

Member
15 Mar 2017
118
1
18
31
Sen server kur ben oynarim birak bu yoneticilerin dikkate almasini bekleyene kadar kactane server acilir uzerine

Alencia

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Nis 2015
308
26
28
Merhabalar,
sira sira maddelerin cevaplarini vereyim
1. madde bakinca bu dediğiniz olabilir ama bu seferde insanlar hep sabit orada kalicaktir daha ileri git gel git gel veya macro bile yazabilecektir bunu yapmak pek mantıklı gelmıyor.
2. madde hakkinda dusunlerımız var web tasarımcımız yogun calıstıgı ıcın zaman kaldıkca sıtemıze guncelleme yapıyoruz zaten suan sıtemızde kullanıcı ıtemlerını gorebılırsınız web sitemize giriş yapinca oyuncu aratabılırsınız.
3.Premium merchant dedıgınız gibi 5m 10m eklene bılır oyundan bu sekılde extra para cekebılırız bunu not aldım.
4. Scroll npc'miz mevcut Maradon1de old man npcsın sagındakı npc 3. npc oluyor
5.Bu dedıgınız olay biraz değişik ve zor bunun için zonedeki Avnil editlenmesi gerekiyor bunu denemiştik bazi hatalardan olmamişti ama tekrar denemeye değer kontrol edicez.
6. Bu dedıgınızı dusunuyorum zaten belkı adam kesınce veya mobdan daha fazla cıkmasını saglayacaz ama suan ıcın boyle bırsey yok belkı kullanıcı kesınce bu hafta 3 4 yenı guncelleme yapmayı dusunuyoruz. Mob olayına gelınce exp ıtemelr eklenırken bunu ekleyebılırız.
7.Sılver gem cıkması demek oyun pıyası %50 oranında degısmesı demek bız suan pıyasadan memnunuz 3haftamıza gırdık bu hafta ıle ve oyunda 100kc 30m daha bazı gunelr 20 25mden bazı gunler 40m kadar cıktıgını goruyoruz ama ortası 30m olarka bence suan pıyasa cok guzel ve boyle devam edıcek daha farklı onerınız varsa event vs yapılabılecek yapılabılır :)

Winchester61

Member
Çalışkan Üye
23 Mar 2017
94
9
18
@Alencia Detaylı yanıtınız için teşekkür ederim. Muhattap bulabilmek güzel. Verdiğiniz cevaplarda mantıklıca cevaplar. Premium merchant konusunu not almanız olumlu sonuç. Tekrar teşekkür ediyorum yanıtlarınız için. Başarılar diliyorum kolay gelsin. :)

Alencia

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Nis 2015
308
26
28
@Winchester61 biz teşekkür ederiz ne tür isteğiniz öneriniz varsa yazin elimizden geleni yapalim :)
iyi eğlenceler güzel forumlar

ecomukk

New Member
17 Mar 2017
14
2
3
28
Server'da ufak hatalar olabilir adminlerinde ufak hataları olabilir ama adamaların yaptığı her hamle piyasayı düzeltti +8 +1 takı olayı vb.
git başka sw de oyna o zaman 1 haftaya kapansın
@dracula544