UNFRoooooNIN banned.!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

UNFRoooooNÄ°N

The Knight Online Player
3 Kas 2015
5
0
1
Karakter Adı: UNFRoooooNiN Hesabın Kapatılma Tarihi: 04.11.2015 Hesabın Kapatılma Sebebi: BDW descent Savunma: UNFRoooooNIN isimli karakterime atılan banın acıklaması olarak bdw de descent olarak yukarı çıkma yazılmış ben hiç bir şekilde yukarı cıkmadım sadece Descent ile kıyıda Kaldım beni Şikayet edip ksc atam MrsHobaa isimli karakterle clanımız arasında bi item alış satışı konusunda çıkan tartışma dolayısıysa böyle probagandalar yapıldığını kesinlikle biliyorum. Ayrıca bdw de descent olunmuyacağınıda hiç biyerde okumadım ve duymadım.Siz değerli arkadaşlarımdan istediğim UNFRoooooNIN isimli karakterimin banının geri açılmasıdır.Jüri üyelerininde bana hak vereceğini düşünüyorum ve her bilgisayarda görüntünün aynı olmadığınıda sizde biliyorsunuz ben fotoğraftaki kadar dahi yukarı cıkmadım. Gerekenin en kısa sürede yapılması temennisiyle saygılar...

AlcoholicsZRQ

Juri Seviye 1
20 Eki 2015
104
4
18
Mahkemeyle ilgilenen juri üyesi: AlcoholicsZRQ

Açıklama : Biliyoruz ki warriorun descent skili ile ulaşamayacağımız yerlere bazen istemeden de olsa ulaşabiliyoruz. Descent le cıkılabilcek bir yerdir.

Karar : UNFRoooooNiN Banı açılmasında bir engel görmüyorum. Son karar Gm ekibinindir. [bDW TOWN'A GUARD TOWER EKLENMELIDIR.]

SoGood

Juri Seviye 1
20 Eki 2015
132
3
18
28
Mahkemeyle Ilgilenen : SoGood

Açıklama : Böyle bir olayi daha görmüştüm 1 günlük Attack Ban verilmişti sanirim tabi bu GM nin insiyatifine kalmiş birşey fakat şunu belirtmek isterimki

19xx serverlerde ekran bugu dedigimiz bildigim kadariyla sırf bu yüzden uskonun 20x e çıkarmıştı. bunu cz dede pek çok görebiliyoruz

sh varmiş gibi birden hareket etmesi gibi.

Karar : Karakterin bani açilabilir. Eğer illede bir ceza söz konusuysa 24 saatlik attack disable ön görüşüm. Son sözü YÖNETICI EKIBI verecektir.

Not : Juri arkadaşimizin dedigi gibi bdw towna guard eklenebilir.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
AlcoholicsZRQ' Alıntı:
Mahkemeyle ilgilenen juri üyesi: AlcoholicsZRQ
Açıklama : Biliyoruz ki warriorun descent skili ile ulaşamayacağımız yerlere bazen istemeden de olsa ulaşabiliyoruz. Descent le cıkılabilcek bir yerdir.

Karar : UNFRoooooNiN Banı açılmasında bir engel görmüyorum. Son karar Gm ekibinindir. [bDW TOWN'A GUARD TOWER EKLENMELIDIR.]
Bdw townda safe zone(Güvenli bölge mevcuttur) olduğu için attack yapılamaz.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Juri Kararı uygulanmıştır. Border Defance War Town alanı için safe zone güçlendirme çalışmaları da yapılacaktır.

Konu Kapatıldı

Mahkeme Sona Erdi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...