Warrior Berserker Skilleri

xtragyne1st

New Member
21 Mar 2017
7
0
1
30
Warrior Berserker Skilleri Hergangi Bir Sorun Varmı STR 15 Filan Kullanılıyormu?

xtragyne1st

New Member
21 Mar 2017
7
0
1
30
Sanırım STR 15 Buglu Battle Cry Skili startlar geliyor ama atağa herhangi bir yansıma yapmıyor.

prof007

New Member
10 Mar 2017
21
2
3
31
Warrior berserk komple bozuk kardeş ben gereken konuyu açtım ama biz fire drake yapıyoruz fire drake de berserk warrior oynayan yoktu atak warrior oynamıyor berseki gerektiği gibi yapınca diye saçma sapan gereksiz bi cevapla karşılaştım

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Berserker skillde herhangi bi sorun yok.

prof007

New Member
10 Mar 2017
21
2
3
31
Berserk Skilleri hakkında düşünceleriniz nedir?
Ben berserk merserk anlamam da gm ler dikkat etsin hareketlerine
ben knight online cumhurbaşkanı başbanızım hemde usko nun prezınt prezınım dikkat et ayağını denk al alencia rhales dinlemem yemin ederim 70 milyon useri kesicem namussuz evladıyım restart patch dinlemem
la yeter ya skill damageleriyle ne oynuyorsun banla hepsini bitsin gitsin 83 lwl in kendisiyim TheKo Game 01 ara beni bul!
GM'ler beni bulsun yarın öbür gün np açıldığında bulamadığında canını yakarım

prof007

New Member
10 Mar 2017
21
2
3
31
Berserk Skilleri hakkında düşünceleriniz nedir?
Ben berserk merserk anlamam da gm ler dikkat etsin hareketlerine
ben knight online cumhurbaşkanı başbanızım hemde usko nun prezınt prezınım dikkat et ayağını denk al alencia duellona dinlemem yemin ederim 70 milyon useri kesicem namussuz evladıyım restart patch dinlemem
la yeter ya skill damageleriyle ne oynuyorsun banla hepsini bitsin gitsin 83 lwl in kendisiyim TheKo Game 01 ara beni bul!
GM'ler beni bulsun yarın öbür gün np açıldığında bulamadığında canını yakarım

xtragyne1st

New Member
21 Mar 2017
7
0
1
30
Skilleri Bire Bir Farklı Serverle Karşılatıralım Aradaki Dağlar Kadar Farkı Sizde Görüceksiniz.Madem ASAS MAGE PRİEST skillerini tam olrak kullanabiliyor warrior da neden böyle bir kısıtlama var.Biz oynarız sorun değil ama serverin kalitesi açısından büyük bir eksik yinede göz önünde bulundurmanız gerekiyor.Umarım dikkate alır ve derdimize çare olursunuz çok zor bişi olmadığını sanıyorum.Ve kimsede bu düzeltmeye karşı çıkmaz ayrıca serverdeki dengeyi de bomuyacağını düşünüyorum..örn. Eskrima skilini düşünün o skilin % desini düşürün bakalım uzman asas playerleri ne dicek burda da aynı durum söz konusu. Şimdiden Teşekkürler.

prof007

New Member
10 Mar 2017
21
2
3
31
Skilleri Bire Bir Farklı Serverle Karşılatıralım Aradaki Dağlar Kadar Farkı Sizde Görüceksiniz.Madem ASAS MAGE PRİEST skillerini tam olrak kullanabiliyor warrior da neden böyle bir kısıtlama var.Biz oynarız sorun değil ama serverin kalitesi açısından büyük bir eksik yinede göz önünde bulundurmanız gerekiyor.Umarım dikkate alır ve derdimize çare olursunuz çok zor bişi olmadığını sanıyorum.Ve kimsede bu düzeltmeye karşı çıkmaz ayrıca serverdeki dengeyi de bomuyacağını düşünüyorum..örn. Eskrima skilini düşünün o skilin % desini düşürün bakalım uzman asas playerleri ne dicek burda da aynı durum söz konusu. Şimdiden Teşekkürler.
reis ben anlattım ama anlamıyorlar berserkde sıkıntı yok yada fire drake versiyon diye geçiştiriyorlar abi madem fire drake asas cp sine minor ve pot 2 ye katlamayı kaldırın sadece atak arttırsın bak nasıl savaş alanına dönüyor ortalık 1 tane asası pk ya çıkartamazsın silin duratı und sc yi oyundan noluyor görelim abi o hp boosterdan skill cooldown süresince 315hp almak benim hakkım çünkü skill özelliği o atak warrioru savunma adına sen berserki bozamazsın herkesin kendi tercihi berserkin avantajı olsa da combat ortasında battle cry bitme gibi sorunu var skilinin 500 mana yemesi gibi sorunu var herkesin kendine göre avantajı dezavantajı var o skiller bozuk düzeltemiyoruz bizi aşıyor diyin eyvallah diyip susalım ama yok saçma sapan işler garip garip cevaplar