YETER ARTIK BIR COZUM BULUN SU MADENE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

• Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

semiromis

Banned
30 May 2015
6
0
1
en içten dileklerimle sunu diliyorum ALLAH BIN BIR TÜRLÜ BELANIZI VERSIN KARDESIM NORMAL MATTOCK A DUSEN DROPLARA BIR BAK BIRDE GOLDEN A BAK SEN KIMINLE DALGA GECIYORSUN GORMESEK TAMAM DIYECEZ HIC BIR DEGISIKLIK YOK KALDIKI BANA DROP ATMAZKEN NORMAL MATTOCK LU ADAMA SILVERY GEM BLUE GEM GREEN GEM HER TURLU FRAG DUSUYOR ADAM AKILLI YA DUZELTIN YADA OYUNU BIRAKALIM !!!1

Rey

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Eyl 2014
295
6
18
Merhaba, Golden Mattock drop oranları normale nazaran daha fazladır. Bu konu da ekibimiz hassasiyetle bir çalışma yapıp dün golden mattock oranlarını %20 arttırdı.

• Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

semiromis

Banned
30 May 2015
6
0
1
Rey' Alıntı:
Merhaba, Golden Mattock drop oranları normale nazaran daha fazladır. Bu konu da ekibimiz hassasiyetle bir çalışma yapıp dün golden mattock oranlarını %20 arttırdı.
Yok kardesımyok yok yok yok yok yok yok cıldıracam YOK GOLDEN DROP YOK YOK DC FLASH BASIYORUMGENE DROP YOKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKk

Rey

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Eyl 2014
295
6
18
Rey' Alıntı:
DC flash maden dropunu arttırmaz.

• Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

semiromis

Banned
30 May 2015
6
0
1
hıc bır sekılde yok canım kardesım duz mattocklular bızden daha ıyı gem kasıyor bu nasıl ıs ya ? :SSS:S:S

shadowfiend11

The Knight Online Player
31 May 2015
2
0
1
kesinlikle katılıyorum normal mattockla daha iyi kasılıyor hic bi fark yok golden hocam bu fark olması lazm para verip alıyorsak lütfen düzeltin