Yetkililerin dikkatine .Teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ZeBaNix

The Knight Online Player
6 Kas 2015
6
0
1
Karakter Adı: KabizxXZeBaNiXx

Jaile Gönderilen Tarihi:06.11.20.15

Jaile Gönderilme Sebebi:Slota Mob Çekme

Savunma:Karakterim BAMSI adlı kişi sebebiyle Uruk Hai slotunda ks attığı için ve bana karşı kesinlikle bir garezi bulunduğu için benim üzerime bir oyun oynanmıştır, sonucunda BAMSI adlı kişi haklı görülerek bana hapis cezası verilmiştir. Kararınıza saygı duyuyorum . Ayrıca BAMSI adlı kşinin foruma koyduğu resimlerde görüldüğü üzere küfürler havada uçuşuyor,şahsıma ağır küfürler ediliyor ve aslında slota mobu çeken arkadaşı Holywardimesondur. 2 slot dönsün diye clan arkadaşlarımdan 2 kişiyi yatırmıştır. Fotoğraflarda görünen Burnin stone ye saldıran kişi Elysium dur ve adamcağız ölmesin diye ben kendim moba saldırdım. Gereğinin yapılmasınız siz değerli makamlara arz ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Bamsi tarafından size herhangi bir küfür görünmüyor ancak tahrik söz konusu, gereken yapılacaktır. Teşekkür ederiz.

Konu Açık bırakıldı

Bamsı

The Knight Online Player
2 Kas 2015
7
0
1
Sayın Duellona ,

Gördüğünüz gibi şahsım tarafımdan oyuncuya herhangi bir küfür söz konusu değildir. Tahrik konusundan beni yargılama yoluna gitmişsiniz ama eğer dediğiniz gibi bir tahrik söz konusu olabilmesi için önce benim bunları yazıp, sonradan slota monster çekilmiş olması lazım, Ama olay fotoğraftanda anlaşılacağı üzere önce monster çekilmiş peşinden doğal olarak emek hırsızı insanlara laf söylenmiş karşılık olarak​ta zoruna gitmesin cevabı alınmıştır. Herşey gayet ortadayken şahsımın cezalandırılmasını pek adil görmemekle beraber bundan sonra böyle emek hırsızlarına fırsat vermiş olacağınızı düşünüyorum.

SAYGILARIMLA .. BAMSI

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Konu kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...