Your current region is not able to login to this server

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

blackr1

The Knight Online Player
26 Eki 2015
8
0
1
Karakter adı:LeshKiller , dixi , mix

Hesabın Kapatılma Tarihi: 12.11.2015 17.30 da iş yerinde online dım eve gelince 21.00 gibi giremedim

Hesabın Kapatılma Sebebi:Your current region is not able to login to this server.. hatası aldığımı Facebook hesabından ThekoGame e sorduğumda HDD ban denildi.

Savunma: Hata bölümüne konu açmıştım bir hata olduğunu sanarak. Hdd ban yediğim söylendi Facebookta.Neden olduğunu bilmiyorum. Son 1 hafta içinde 2 ayrı kararkter satın aldım ve kendi karakterime css ile taşıdım. Bu karakterlerle ilgili bir sorunmu var.Yaklaşık 25 gündür oynuyordum hiçbir sıkıntı yoktu. Sebebin ne olduğunu bilirsem daha düzgün bir savunma yapabilirim. Evdeki bilgisayarların hepsinden girdiğim karakterin isimleri yukarıda yazıyorum.Aynı id de 3 karakter var sadece 1 tanesini yazdım. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

blackr1

The Knight Online Player
26 Eki 2015
8
0
1
Attığım ticketlar sonucunda. Satın aldığım Hesaplardan biri Paypal Chargeback yapmış. Bunun açıklaması internette araştırdığım kadarıyla alışverişi yapıp ürünü aldıktan sonra bankadan iptalini istemek yani dolandırıcılık oluyor. Şimdi bu durumda benim suçum nedir onu anlamadım. Ben karakteri satın almışım css ile hesabıma aktarmışım. Daha sonra oyuna girdiğim bütün bilgisayarla Banlanmış durumda. Hesaplardamı banlı bilmiyorum. Girdiğim ana karakterim ve 2 tane maden kararkterim var.O hesabı hiç açmadığım bilgisayarlarda banlı. Herşeyi iplerden tespit edebiliyorsunuz.Benim adım belli soyadım belli 25 gündür girdiğim hesapların ipleri hdd leri belli. Bu chargeback kimin adına yapılmış kim yapmış. Karakteri satın aldığıma dair bankadan yollanmış dekontum var. Karakterin id si bile bu şahsın adına zaten. 35 yaşında Evli işinde gücünde insanım. Yoğun stersli iş temposundan kafa dağıtmak için oynadığım oyun dün akşamdan beri Stres kaynağı oldu. Ticketlarla 50 satır yazı yazıyorum gelen cevap "chargebacki iptal etmezseniz açılmaz" oluyor. Ilk defa duyduğum Chargeback ne demek siz dedikten sonra öğrendim. Yani şimdi başkasının suçu için benmi yanmış oluyorum. Aldığım çocuğun Okuluna gidip onumu arayayım. Madem böyle durumlar var karakter satışını yasaklayın. Ne olacak bu işin sonu bilmiyorum. En çok koyanda yapmadığım birşey yüzünden suçlanmak.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Str isimli karakter'e giriş yapan kişi chargeback yapmıştır. Ismi ise candır. Karakterinize giriş yaptığı için biz o karaktere giriş yapan tüm hesapları yasakladık ne yazıkki. Sizinde dediğiniz üzere IP ve HDD den kontrol ediliyor zaten salak değiliz ya, bütün server ban yerdi o zaman sadece siz yemezdiniz. Str isimli kullanıcının hdd ban ı kaldırıldı, artık oyuna giriş yapabilirsiniz.

Konu Kapatıldı

Mahkeme Sona Erdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...