Arama sonuçlarınız

1. KanThuy

yarın akşam bi oyuna girinde soracaklarımız var onları soralım

yarın akşam bi oyuna girinde soracaklarımız var onları soralım
  2. KanThuy

02.00'DA LUNAR VAR - 04.00'DA GM BULMA EVENTİ - 05.00'DA PM EVENT [ BİLGİLENDİRME]

Bro eventleri çok geç saatte yapıyorsunuz. Sabah işi olan hiç bir kimse katılamaz bu eventlere. Savaş saati gece 02:00 bence çok geç ve 2 gündür böyle. Şu eventler gece 24:00 dan önce olsa güzel olur katılım fazla olur. Yoksa gececi sabit tayfa alacak her şeyi. Eleştiri değil bi fikirdir bu...
  3. KanThuy

83 / 2 ELİT ASAS FULL SKİLL FULL İTEM

ilan iptal edilmiştir.
  4. KanThuy

S.A kolay gelsın yanlıilıkla oyuncu mahkemesi / kabul edilenlere ilan açtım kaldırabilir misiniz...

S.A kolay gelsın yanlıilıkla oyuncu mahkemesi / kabul edilenlere ilan açtım kaldırabilir misiniz ya da market e taşıyabilirmisiniz?
  5. KanThuy

83 / 2 ELİT ASAS FULL SKİLL FULL İTEM

THE KO VENGEANGE SERVERI ÇARIN FİYATI 80 TL OYUNUN İLK GÜNÜNDE ROYAL PRE ÇEKİLMİŞ OLUP, TAMAMEN LEGAL BİR ŞEKİLDE KASILMIŞTIR. 83 LWL REB 2 ASAS KARAKTER TÜM SKİLLERİ AÇIKTIR İTEMLERİ : REB +4 SHARD , REB +4 SHERİON , +8 CHİTİN SET , +7 CHİTİN DD , +6 CHİTİN SPEAR VE AXE DEF +1 DUAL LEGO...
  6. KanThuy

DUYURU 19.04.2017 Krallik oylarin SONUÇLARİ!

Sadece JustWatchUs clanında 35 premiumlu aktif user var. 3 tane de alliance si var clanın tartışma ortamı yapılacak bir şey yok. Sevilen Kazandı bu kadar
  7. KanThuy

CUMA PUSH İNDİRİMİ ### ANKET ###

Bu cuma çoğu kişinin premiumu pathosları kanatları bitiyor. Kc leri topladım güzel bi indirim bekliyorum sizden sayın gm ler
  8. KanThuy

Selling 83 REB 2 ELİT ASAS FULL+ FULL

OYUNUN İLK GÜNÜNDE ROYAL PRE ÇEKİLMİŞ OLUP, TAMAMEN LEGAL BİR ŞEKİLDE KASILMIŞTIR. 83 LWL REB 2 %28 ASAS KARAKTER TÜM SKİLLERİ AÇIKTIR İTEMLERİ : REB +4 SHARD , REB +4 SHERİON , +8 CHİTİN SET , +7 CHİTİN DD , +6 CHİTİN SPEAR VE AXE DEF +1 DUAL LEGO , +1 DUAL COC , OLD PP , +1 JUDİ , OLD...
  9. KanThuy

DUYURU Selfie Etkinliği Kazananları

Teşekkürler ilk kez bir etkinlikte kazandım :)
  10. KanThuy

CUMA PUSH İNDİRİMİ ### ANKET ###

Arkadaşlar bilindiği üzere her cuma push indirimi oluyor. Bizler oyuncular olarak bizim talebimiz ve yetkililerin onayı üzerine bi anket düzenlemek istedim. Hangi eşyalarda indirim olsun istiyorsanız seçin. Katılımlarınızı bekliyorum
  11. KanThuy

83 LWL ELİT ASAS FULL + FULL

güncel
  12. KanThuy

güncel
  13. KanThuy

güncell
  14. KanThuy

güncel
  15. KanThuy

güncel
  16. KanThuy

https://www.klasgame.com/25671-83-lwl-elit-asas-full-item-full-skill.html günceldir
  17. KanThuy

günceldir
  18. KanThuy

RESİMLERİ
  19. KanThuy

OYUNUN İLK GÜNÜNDE ROYAL PRE ÇEKİLMİŞ OLUP, TAMAMEN LEGAL BİR ŞEKİLDE KASILMIŞTIR. 83 LWL %100 ASAS KARAKTER İTEMLERİ : REB +4 SHARD , REB +4 SHERİON , +8 CHİTİN SET , +7 CHİTİN DD , +6 CHİTİN SPEAR VE AXE DEF +1 DUAL LEGO , +1 DUAL COC , OLD PP , +1 JUDİ , OLD SKE 270 SAAT ROYAL PRE , GRYPONS...