Arama sonuçlarınız

1. MymoonTR

KeKiK Ve Yeni EKİBİ TEKRAR THEKNIGHTONLINE'DE :)

Emir'im hoş geldiniz, muhabbetimiz bol, Başarılarınız daim olsun kardeşim Officall'de görüşmek üzere :)
  2. MymoonTR

MymoonTR

Merhabalar, özelikle Ragnar ve Duellona. Öncelikle şunu belirtmek isterim ki eski db'leriniz haricinde burada da ilk günden beri sizlerleyim. Size bildirmiş olduğum sıkıntıyı muhtemelen hatırlıyorsunuz dur. Tekrardan açmak ve oyuncular arasında bir kaosa sebep olmak istemem amma ve lakin...
  3. MymoonTR

DUYURU Selfie Etkinliği Kazananları

Şaibeli değil bi yanlışlık var, Adamlara yüklenmeyin hemen :)
  4. MymoonTR

DUYURU 1VS1 EVENT BAŞLIYOR! [150 TL ÖDÜL] KAYITLAR KONUDAN YAPILACAKTIR

Her jop'tan 1 kişi mi ödül kazanıcak yoksa totalde 1 kişimi. Jop'lar kendi Jop'ları ile vs atmak zorundadır, Örneğin Rogue&Rogue Demişsiniz
  5. MymoonTR

DUYURU Selfie Etkinliği Kazananları

Ailecek severek izliyoruz :D:D
  6. MymoonTR

DUYURU 1VS1 EVENT BAŞLIYOR! [150 TL ÖDÜL] KAYITLAR KONUDAN YAPILACAKTIR

Nick : MymoonTR Level : 83 Job : Warrior Irk: Human
  7. MymoonTR

GÜNCEL GB SATIŞ UYGUN FİYAT.

Fiyatı güncelle bari mubarek :cool::cool::D
  8. MymoonTR

Your Account is Currently Blocked

Çok iyi :) ... Benim konuyu da heyet ( Üç veya daha fazla hâkimin bir arada çalışması )'e bildirip. Bildirmiş olduğum layiha ( Herhangi bir konuda bir görüş ve düşünceyi bildiren yazı; tasarı ) üzerinde biraz müzakere ( Karşılıklı konuşma, tartışma ) yapılsa suçtan zarar gören ( Mağdur )...
  9. MymoonTR

DUYURU PM Event Sonuçları 21:00 / 18.04.2017

Yazı geçmeden nasıl pm atabildin anlamış değilim :):cool:
  10. MymoonTR

+9 Itemleri Açmayı Düşünüyormusunuz ?

Ayrıca atladığım bir ikinci konu ise madende günde 2 - 3 gb kasmak yerine bu slotlarda canlı olarak aktif bi şekilde bu itemleri cz de kasabilirler
  11. MymoonTR

UTC geliceğini zannetmediğimi söylemiştim ancak gelsin isterdim dediğim gibi cuff giga tarzı itemleri cz deki slotlara ekleyip ve oranları güzel ayarlanırsa insanlar geceleride orada farmda kalabilir diye düşünüyorum. Şuan zaten online sayısı git gide azalıyor evet bi yenilik şart fakat benim...
  12. MymoonTR

185.124.85.72:6476

185.124.85.72:6476
  13. MymoonTR

Öncelikle şunu belirtmek isterim piyasadaki +8 itemlerin %90'ı chitin md vs gibi itemler herkesin elinde +8 shard raptor shell chd veya woe gibi değerli itemler yoktur. +9 açılmadan önce farm slotlarının ilk haftadaki gibi drop oranlarının artması lazım serverin ekonomisi çok düşük bazı kişiler...
  14. MymoonTR

Monster Stone [Anket içerir]

Macro serbest diye bişey yok msn kurabiliyorsun serbest olan bu ve sende dilersen kurabilirsin macro kullandığından şüphe ettiğin birini yetkililere inceleme amaçlı bildirebilirsin.
  15. MymoonTR

Monster Stone [Anket içerir]

Arkadaş ödüllendirilmeli diye düşünüyorum, önerdiği konu mantıklı Nest Chest'lerin bi numarası kalmadı yenilik istiyorsanız buyurun 10 numara yenilik :)
  16. MymoonTR

DUYURU İLK 1.000.000 Np ye ulaşan kullanıcımız JewelAntonyQuiNn

Tebrikler, Azmin Zaferi Bu Olsa Gerek :)
  17. MymoonTR

Oyunda Parasızlık..[ SORUNSALI ! ]

Oyundaki gb'yi eritme amaçlı yöntemleriniz biraz abartıya kaçtı gibi konu değerlendirilmeli.
  18. MymoonTR

Colony Zone Kill Event Aktif! [Oyuncu Kes Monster Nest Kazan]

Kardeş gittikçe şaşırtıyorsun beni, Allah düşmanının bile akıllısını versin ya :D Maden'de Pazar'da Farm'da bir sürü char var evet yok mu :D Pazardaki charların hepsi benim Farmdakilerde benim :D
  19. MymoonTR

Colony Zone Kill Event Aktif! [Oyuncu Kes Monster Nest Kazan]

Bunu öğrenerek arkadaşın niyetini tam olarak anlamış bulunmaktayım teşekkür ederim :D