Arama sonuçlarınız

1. S

DUYURU 21.04.2017 TheKnightOnline VENGEANCE Güncellemeleri

60 lvl mı cz sınırı 75 mı olucak :D herkes np transferı yapar :D
  2. S

MAGELER NE OLURSA OLSUN AYNI DAMAGEYI VURUYOR

senin klavyen bozuk :D
  3. S

SLOTA 2. KEZ TW ÇEKEN İŞSİZLER

kardeşim adamların orada olması tw cektılerı anlamına gelmıyor keske twyı cekerlerken yakalasaydın fotoyu
  4. S

Monster Stone [Anket içerir]

güzel takı itemleri düşşün 1000de 1 ihtimalle sc ler kc ler hepsi düssün bence :)
  5. S

Lanet Genie Atak Kesiyor...

Arkadaslar kolay gelsin şu genie ye bir çözum bulun artık ben okcuyum atak kısmına tek skıll koyuyorum reco mod kapalı 0 35 0 yapıyorum pot bıle koymuyorum wolf da bastırmıyorum genieyı yoracak hiç birşey yapmıyorum ama gene de gece bıraktıgım zaman sabah baktıgımda durmuş oluyor.. hiç...
  6. S

BU İŞTEN HİÇ BİRŞEY ANLAMADIM GİR İÇERİ.

nediye yaklasık 10 dk lık reset geldı madem bır sorun yoktu playerlar gorunmuyor maradon camp 2 oldukca bos arkadslar yetkılı bırı acıklama yapsın lutfen
  7. S

Abbys-Silver Bar (Karalama)

diyelim ki bu bir darbeydı 10 dk lık reset geldı bunun amacı neydı 10 dakıkada bir bugu ortadan kaldrımak ıcın yeterlıydı
  8. S

DUYURU Patch2052 11.04.2017 Güncelleştirme Notları

14. jewel hangısı oluyor ?
  9. S

Yaratıkların ölüm süreleri

hmm en azından bazı slotlarda gecerli olsa çünki okçuların kendi adıma konuşuyorum hiç şansı kalmıyor..zaten yaratıgın canını cok götürene degil damgeyi cok vurana veriyor kutuyu 5 lık canı olan yaratıga 3 k vuruyorum canının yarısından fazlası gıtmıs oluyor geri kalan 2 klık cana birisi benden...
  10. S

Yaratıkların ölüm süreleri

Oyun performansını arttırmak için çalışan tüm arkadaşlara öncelikle başarılarının devamını dilerim.. Küçük bir sorundan bahsedeceğim.Hemen hemen herkes geceleri genie kuruyor ama yaratıklar slot da öyle bir dizilim de çıkıyor ki yaratığı öldürdükten sonra hemen arkasındaki yaratığı...
  11. S

Kullanıcı Paneli İyileştirme

Kolay gelsin arkadaşlar. Kullanıcı panelinde eksikler var sanki; 1- Canavar arama kısmı yetersiz Maradon , Eslant diye değil de canavarın adını yazdığımızda nerede olduğunu gösterse özellikle boss yaratıklarında.. 2- Canavardan düşen itemler bence cok yararlı bir bilgi ama eksik. Örneğin...
  12. S

[ THEKNİGHT ONLİNE ] PM EVENT SONUCLARI [ 03. 00 ]

ulan ne bılelım pm lerın yerını degıstırmedıgınızı kendı adamlarınıza vermedıgınızı
  13. S

DUYURU TheKnightOnline PROPHECY KRALLIK SEÇİMLERİ BAŞLIYOR ! [20 Ekim Cuma]

arkadaşlar 4 arkdasımla bırlıkte 5 kısının oyu 5 gb ye satılıktır