JewelAntonyQuiNn den 1 alıcaklarmışşşş ???

sameo123

New Member
17 Mar 2017
4
0
1
25
Senin Yaptığın terbiyesizlikten başka bişi değil Hiç birimiz çocuk değiliz Zorunuzamı Gitti filan nedemek.Kimin Çocuk olduğu bu videoda belli oluyor

utkucanc

New Member
17 Mar 2017
20
2
3
30
Benim yayınımı bu şekilde kullandınız. Öncelikle Kul hakkım haram olsun. Sonrasında ise yaptığınız terbiyesizlik ve ayıptır. Bol keyifli oyunlar dilerim.

IMrFracTure

New Member
25 Mar 2017
5
0
1
30
Zoruna gitmişki böyle bişey yapma gereği duymuşsun. 1 damage yediginde 50 np korkusuyla elinden gelse delosa ışınlanacak adam ayar vermeye çalışmış. mage de koyuyoruz, melee ye dönüp +5 shellerle sabaha kadar town attırıyoruz. Yine de ben buyum ben şuyum demeye devam ediyorsun. Helal olsun sana karı kılıklı asas

NAZİ

New Member
20 Mar 2017
13
1
3
43
Ağlamayin amina kodumun veletleri sabah claninizdqn adamlar köpek. Gibi ağlıyordu cz de durduk yere küfür ediyorsunuz hadi.siktirin şimdi boş tayfa kuru kalabalık çöp tenekeleri

keper

Member
27 Mar 2017
36
3
8
26
Zoruna gitmişki böyle bişey yapma gereği duymuşsun. 1 damage yediginde 50 np korkusuyla elinden gelse delosa ışınlanacak adam ayar vermeye çalışmış. mage de koyuyoruz, melee ye dönüp +5 shellerle sabaha kadar town attırıyoruz. Yine de ben buyum ben şuyum demeye devam ediyorsun. Helal olsun sana karı kılıklı asas
sen kıme town attırıorsun allah askına ????? neyın kafasındasın cnm sen

MITTLIC

New Member
18 Mar 2017
21
0
1
31
@IMrFracTure hahaha 50 NP için town atan bizemi diyosun şu videonun ilk 3 sn sinde sana gereken cevabı verdim die düşünüyorum :D town atıp noldu critik boşamı gitti diye bağıran gene ezik COURAGEE
@sameo123 kiminin zoruna kiminin hoşuna gider diyen senin teaminden ezik COURAGEE :)

MITTLIC

New Member
18 Mar 2017
21
0
1
31
@utkucanc hıocam kul hakkı diyosun ne hakkın var benim üzerimde bu 1
yayın açıp o kadar cesur konuşursan bende alır kullanırım bu 2
terbiyesizlik bize yayında küfür edilirken senin gülmen buda 3
hadi sanada keyıfli oyunlar buda 4 :)

weezer009

New Member
17 Mar 2017
8
2
3
31
jewelantony in bebe olduğunu veled olduğunu bir kez daha anlamış olduk. biz bir önceki serverdan da tanıyorduk zaten ve ne mal olduğunu iyi biliyoruz :)

dravkelo

Member
18 May 2022
41
0
6
46
Предлагаем молодым, целеустремленным и красивым девушкам работу за границей. Не все девушки желают работать у себя в городе в своей стране. Мы можем предложить работу для девушек за рубежом в богатых и безопасных направлениях. Работающие за границей девушки имеют доступ в лучшее общество. Они сами становятся его частью то есть успешными и обеспеченными. Работа для девушек за границей это шанс начать новую успешную жизнь.
+7(910)146-24-28

Работа моделью за границей

<a href="https://artmodel.biz">
Эскорт работа за границей
</a>