Mahkeme Koşulları ve Juri Ekibimiz

• Konbuyu başlatan
  • AdminCP

Rey

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Eyl 2014
295
6
18

Herkese merhaba,

Biliyorum ki önümüzdeki birkaç ay heyecan dolu olacak, ancak savunma bölümündeki konuları aşağıdaki formata uygun şekilde yazmanız gerekmekte.

Aşağıdaki formata uygun şekilde konu açarsanız incelemelerimizi azami bir şekilde tamamlamış oluruz.

Savunmasını bize iletecek olan oyuncularımızın açacağı konu başlıklarının 'Karakter Adı: ' şeklinde olmasını ve konu içeriğinin aşağıdaki şablona göre hazırlanmasını önemle rica ederiz;

Kod:
[color=#800000]Karakter Adı:
Hesabın Kapatılma Tarihi:
Hesabın Kapatılma Sebebi:
Savunma:[/color]

Dip Not : Mahkemede kesinlikle saygısız, hakaret içerikli, büyük harf kullanmadan yazı yazmalısınız. Aksi taktirde cezanız uzayabilir ve varolan cezanız arttırılıp konunuz reddedilebilir.

Ayrıca oyuncu mahkemesi bölümünü davanız için sık sık kontrol etmenizi tavsiye ederiz. Eğer Oyuncu Mahkemesi bölümüne konunuz taşınmış ise jürilerimiz size hesabınız hakkında sorular sorabilir, bilgi alabilir eğer jürilerimizi cevapsız bırakırsanız davanız düşebilir.

Mahkeme sizler içindir, sizlere yardım için buradayız.

Güncel Juri Ekibimiz

Nestunkojika [seviye 1 Juri]

HAN [seviye 1 Juri]

WestCo4st [seviye 1 Juri]

AlcoholicsZRQ [seviye 1 Juri]

RaiKage [seviye 1 Juri]

SoGooD [seviye 1 Juri]

Sexyyyy [Seviye 2 Juri]

Moderatör tarafında düzenlendi:

mertozkan100110

The Knight Online Player
8 Haz 2015
15
0
1
34
Karakter Adı : Farmeroski

Kapatılma Tarihi:08.06.2015

Kapatılma Sebebi:Farmeroski is currently computer blocking yazıyor

Savunmam:

Merhaba bugun charımın banlandıgını gördüm sanırım şikayet geldiği için banlanmış evet eski mykoda kullandığım kolay ulaşmak için flood yapma programı vardı ondan oyundaki kullanıcılara pm atıyordum itemleri daha kolay alıp satabilmek için sürekli item alıp basıyorum vs . fakat bilmiyordum bunun suç olduğunu onun dışında hiçbir şekilde illegal birşeye karışmadım mahkemenin huzurunda birdaha yapmıyıcağıma söz veriyorum tüm oyunda rahatsız ettiğim arkadaşlardan özür diliyor ve banımın açılmasını talep ediyorum. hiçbirşekilde ne bir 3.uygulama kullandım nede multi kullandım 2 adet bilgisayarım var bir yandan exp kasarken biryandan diğer bilgisayarımla maden yapıyorum . kazandığım gemleri satıyorum onun parasıyla item alıyorum kolay item bulmak için flood yapıyordum mahkemenin incelenmesini talep ediyorum.

VIDEOYU UPLOAD EDEMEDIÄžIM IÇIN SITEYE UPLOAD ETTIM BAKABILIRSINIZ

http://tinypic.com/player.php?v=33elk5u%3E&s=8#.VXXh50ajLIU

Severus89

The Knight Online Player
8 Haz 2015
176
3
18
geçmiş olsun hocam savunman olumlu geldi , oyunda neler var flood sadece rahatsız edici tabi takdir adminlerin

• Konbuyu başlatan
  • AdminCP

Rey

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Eyl 2014
295
6
18
mertozkan100110' Alıntı:
Karakter Adı : Farmeroski
Kapatılma Tarihi:08.06.2015

Kapatılma Sebebi:Farmeroski is currently computer blocking yazıyor

Savunmam:

Merhaba bugun charımın banlandıgını gördüm sanırım şikayet geldiği için banlanmış evet eski mykoda kullandığım kolay ulaşmak için flood yapma programı vardı ondan oyundaki kullanıcılara pm atıyordum itemleri daha kolay alıp satabilmek için sürekli item alıp basıyorum vs . fakat bilmiyordum bunun suç olduğunu onun dışında hiçbir şekilde illegal birşeye karışmadım mahkemenin huzurunda birdaha yapmıyıcağıma söz veriyorum tüm oyunda rahatsız ettiğim arkadaşlardan özür diliyor ve banımın açılmasını talep ediyorum. hiçbirşekilde ne bir 3.uygulama kullandım nede multi kullandım 2 adet bilgisayarım var bir yandan exp kasarken biryandan diğer bilgisayarımla maden yapıyorum . kazandığım gemleri satıyorum onun parasıyla item alıyorum kolay item bulmak için flood yapıyordum mahkemenin incelenmesini talep ediyorum.

VIDEOYU UPLOAD EDEMEDIÄžIM IÇIN SITEYE UPLOAD ETTIM BAKABILIRSINIZ

http://tinypic.com/player.php?v=33elk5u%3E&s=8#.VXXh50ajLIU
Yalnış yere yazdınız lütfen Oyuncu Mahkemesine bir konu açın

RaiTheGod

The Knight Online Player
15 Haz 2015
6
0
1
30
Oyun içi mute yedim neden yediğimi ve ne kadar süreceğini öğrenmek istiyorum , alacağım yada satacağım itemi şuan satamıyorum kısa sürede yanıt gelirse seviniriz. ALT KONUDA AÇIK

kenzil

Banned
25 Haz 2015
13
0
1
kenzil 25.06.2015 hile deniyor iki bilgisayarım var maradojda pazardayken birden baska bi yere atılıorum dc ve bida ah giremedım lütfen yardımcı olun

WarAngel

The Knight Online Player
13 Haz 2015
6
0
1
WArAngel

18.07.2015

Sherif Slotunda Kasarken Atack Kapatılması

Nedenini Bilmiyorum Fakat Acılmasını Rica Ediyorum...

ladylady

The Knight Online Player
20 Eki 2015
3
0
1
SELAM JomiaeL nickli charım ban yedi oyunda kc veya item tl ıle satıs olup olmadıgından haberım yokdu oyuna 300 tl para verıp oyunfor uzerınden cash point satın aldım lütfen banım acılsın birdaha tekrarlanmıcak !!!

macokevso35

The Knight Online Player
20 Eki 2015
19
0
1
Karakter Adı: JomiaeL Hesabın Kapatılma Tarihi: 20.10.2015 15:00 Hesabın Kapatılma Sebebi: Tl Ile Kc Satmak Savunma: EFENDIM TL ILE Cash Point , Item , Vb. seylerin yasak oldugunu bilmiyordum bu sebepden dolayı hatalıyım uyarı almalıydım aksı takdırde bu tekrarlanmazdı lutfen hesabımın acılmasını ve gerekırse uyarı verılmesını arz ederım bırdaha tekrarlanmıyacakdım maaş günümde 300 tl oyun for uzerınden cash poınt satın aldım ve karakterıme yukledım bunun suc oldugunu bılseydım boyle bır hataya kalkısmazdım rica ediyorum emegıme ve yatırdıgım parayı goz onune alarak bunu tekrarlamıyacak bırısı olarak söz verıyorum ve bir kez mahsus banımın acılmasını ve takıbe alımayı rıca edıyorum bırdaha tekrarlandıgı takdırde ( ki tekrarlanmayacak ) bu sefer geregı yapılsın konuyla ılgılı bılgım yokdu bunu bılmedıgım ıcın bu işe kalkısdım .

HAN

Juri Seviye 1
19 Eki 2015
121
3
18
WArAngel
18.07.2015

Sherif Slotunda Kasarken Atack Kapatılması

Nedenini Bilmiyorum Fakat Acılmasını Rica Ediyorum...
Atack durmasının sebebi Canavarın Agrodan çıkmasından kaynaklanıyor

dervis

The Knight Online Player
23 Eki 2015
1
0
1
Karakter Adı: SexTheLast

Hesabın Kapatılma Tarihi: 23/10/2015

Hesabın Kapatılma Sebebi: Illegal Activity

Savunma: Saat 18:00 sıralarında Karus eslant dark stone slotunda parti ile exp kasılmaya başlandı. Bir süre sonra başka bir parti geldi. Her zaman ki gibi ks muhabbeti oldu. Daha sonra birkaç kez orada bulunan herkes tarafından slotta bulunan quest mob slota çekildi ve kesildi. Söz konusu quest slotta bulunan okçu tarafından çekildi. Banlanan karakter okçu değildir. Daha sonra parti dağıldı. SexTheLast maradonda townda iken "itachi" isimli gm pm attı. slota quest çekiyorsun dendi. Karakter maradonda olduğunu git slota bak dediğinde "itachi" slota quest çekmeyi görürsün deyir SexTheLast'ı illegal activity'i bahane göstererek banladı. Serverin açıldığı ilk günden beri binlerce kez ks yüzünden slotlarda birbirine küfürler eden, quest çeken onlarca oyuncu varken, oyun ile ilgili sıkıntıları kendisine yüzlerce kez pm ile bildirdiğimiz itachi hiçbir pm'ye cevap vermezken nasıl oluyor da birileri rahat exp kassın diye maradondaki bir playeri eslant slotuna quest çekti diye banlıyor ?

Ceday33

New Member
13 Mar 2017
11
1
3
35
Karakter Adı: JediBAHA
Hesabın Kapatılma Tarihi: 28.03.2017
Hesabın Kapatılma Sebebi: TL satısı
Savunma:[/color] Arkadaşlar merhaba. öncelikle oyuna gerçekten vakit ayıran ve hakkıyla oynayan biriyim. gecenin bi köründe kalkıp madene rpr yapıp geri yatan biriyim. kapatılma nedenim tahminimce oyun ıcınde tl ile satış yapmak. ama zaten forumunuzda konu actım ve konuyu gondererek satış yapma çabasındayım. sell 83 lvl character yazan bır suru kısı goruyorum. ben selll tl ile diye bağırmadım bile. gerçekten hile ye bile başvurmadım hiç. oyun içerisinden forumdaki satışımızı bildirebiliyoruz dıye bılıyorum. eger oda yasaksa yapmayız birdaha olur biter. lütfen okadar emeğim uykusuz kalmam boşa gidecek. ilgilenirseniz sevinirim lütfen. teşekkürler.